Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce

Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce

JAN PAWEŁ II

a15

a16

Poniżej tekst z 2012r.

„Nie lękaj się”, „wypłyń na głębię”

Oto słynne bon moty JPII z początku jego pontyfikatu, bon moty najlepszego judeo-chrześcijańskiego papieża w całej historii KK.

a17

Tak i wypłynęliśmy – tylko, że nikt z KK nas nie uprzedził, że łódź jest mocno przegniła i dziurawa i że kierunek na Zachód jest najgorszy z możliwych. A przecież hierarchia Watykanu, posiadającego swoje kościoły na wszystkich zamieszkałych kontynentach i niemal we wszystkich państwach, wiedziała jak mało kto, dobrze wiedziała, czym jest żydowski kapitalizm, którym światowy syjonizm będzie od 1989r. skutecznie niszczył Polskę i Polaków.

Cud JPII

I tak oto na jawie staje się cud

Zamiast Polski Paradise Judaeorum – Polski grób.

Wieczorem, 26.09.2012r. któryś z programów telewizyjnych powszechnych żydo-mediów przypomniał migawki z 1989r., gdy JPII spotkał się w Watykanie z delegacją NSZZ „Solidarność”. Zwróciła moją uwagę wypowiedź JPII skierowana do związkowej delegacji: „modliłem się za „Solidarność”, żeby wytrwała w tym trudnym czasie”.

Przypomniałem zaraz sobie notatkę oficera SB z materiałów IPN (IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/02/rok-2015-rokiem-jpii-tryumf-syjonizmu/), w której ów oficer informował swoich szefów, że JPII domagał się stanowczo od władz PRL „delegalizacji „Solidarności” jako związku zawodowego”. Był to jego warunek dla normalizacji stosunków PRL – Watykan i dla poparcia przez KK obrad „okrągłego stołu”.

Mój Boże, cóż za ohydna hipokryzja i perfidia tego „świątobliwego” męża KK, któremu stawiają pomniki, obwołują świętym i wmawiają owczarni, że to wielki Polak był. W tej kwestii dziwnie zgadzają się nawet Michnik z Ryzykiem, a owczarni nie skłania to do jakiejkolwiek refleksji. Cóż, między Bogiem a prawdą, rzeczywiście nie ma w tym nic dziwnego.

Z pewnością są wśród nas tacy, którzy słyszeli o liście B.Geremka do KC PZPR z 1981r., w którym sugerował konieczność wprowadzenia stanu wojennego i rozwiązania „Solidarności” – wymknęła się Żydkom spod kontroli, nie byli już w stanie nad nią zapanować nawet przy pomocy „Bolka”, którego tak ukochał JPII. Jak z tego widać, B.Geremek był wcześniej od JPII „wielkim Polakiem”, bo pierwszy sugerował likwidację „Solidarności”.

Ciekawe, co też łączyło tych dwu współbraci, JPII i B.Geremka, miłość, czy nienawiść do Polski i Polaków?

Dariusz Kosiur

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/05/wielkanocne-refleksje-o-sw-jpii-i-upadajacej-polsce/#more-2225

Data publikacji: 5.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *