Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > „Wielka, zapomniana”, nielegalna aborcjonistka, gości u judeo-masona Bergoglio

„Wielka, zapomniana”, nielegalna aborcjonistka, gości u judeo-masona Bergoglio

Franciszek gości znaną, włoską aborcjonistkę, Emmę Bonino, aby porozmawiać z nią na temat imigrantów.

a

a

W Watykanie za czasów Franciszka, WROGOWIE Jezusa Chrystusa są zawsze mile widziani. Chociaż ten, co udaje papieża nie znalazł wystarczająco dużo czasu (nawet 30 sekund!), aby spotkać się z rodziną Asii Bibi, chrześcijańską kobietą skazaną na śmierć w Pakistanie za rzekome „bluźnienie” na Islam. Franciszek powitał jedną z najbardziej znanych, włoskich, lewicowych femi-nazistek 8 listopada, kobietę, która „CHWALIŁA się, że ona i jej grupa dokonała 10,141 NIELEGALNYCH aborcji” .

Bonino nigdy nie była ścigana za swe okrutne czyny, bo dostała stanowiska publiczne, a tym samym otrzymała immunitet poselski. A następnie awansowała na ministra spraw zagranicznych Włoch. Niewiele raportów na temat tego spotkania zostało jeszcze sporządzonych w języku angielskim. Będziemy aktualizować ten post.

Aby uzyskać więcej informacji na temat osoby Emmy Bonino, zobacz poniższe linki:

„Nowy minister spraw zagranicznych Włoch, była nielegalna aborcjonistka; uniknęła odpowiedzialności poprzez wejście w politykę” (Life Site / 01 maja 2013)”

„Papież nazywa jedną z największych promotorek aborcji we Włoszech: „zapomniana bohaterka ” (Life Site / 25 lutego 2016).

Wpis w Wikipedii pod Emma Bonino: W lutym tego roku, Franciszek wychwalał Bonino jako jedną z włoskich „wielkich zapomnianych” (więcej informacji tutaj) i nawet powitał ją publicznie na audiencji generalnej na placu Świętego Piotra w dniu 11 maja 2015 r….

Komentarze są tu zbędne. Fakty mówią same za siebie

Źródło: http://novusordowatch.org/2016/11/francis-receives-emma-bonino/

Tłumaczenie: Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *