Strona główna > Zdrowie > Wielka mobilizacja świadomych ludzi – obywatelska ustawa o wolność. Justyna Socha

Wielka mobilizacja świadomych ludzi – obywatelska ustawa o wolność. Justyna Socha

Uśmiechnięci, świadomi ludzie. Pewni swoich racji. Zdeterminowani w działaniu na rzecz prawdy i w obronie swoich dzieci. Pełni nadziei, że wygramy. Że już wkrótce przekroczymy masę krytyczną i wygramy! Mający za nic, że przeciw sobie mamy gigantyczne korporacje.

To jest prawdziwe życie. Nie wyświetlacze smartfonów i ekrany monitorów. Tak odległe od internetowego hejtu nakręcanego frustracjami małych ludzi i marketingu szeptanego.

Tak było wczoraj na konferencji w Jasionce. Zebraliśmy tam w ciągu tylko jednego dnia 765 podpisów o wolność! W tym czasie Aga i Wiola liczyły podpisy zebrane przez was z tak ogromnym zaangażowaniem w całym kraju! Które doceniamy czując wielką wdzięczność!

Nie chcemy, aby policja mogła rzucić nas na ziemię i skuć kajdankami po to, żeby naszym dzieciom wbrew naszej woli podano siłą źle przebadany, tani czy przeznaczony do utylizacji preparat, który może odebrać mu zdrowie, a nawet życie.

Możemy temu zapobiec!

#ustawaSTOPNOP
Z jakch powodów powinniście udzielić poparcia obywatelskiemu projektowi STOP NOP?

1. #przejrzystość
Teraz kolejne obowiązki narzucają niejawnie opłaceni przez koncerny eksperci. Zatrzymajmy to poprzez wprowadzenie konsultacji publicznych zmian kalendarza szczepień.
2. #odpowiedzialność
Lekarze powinni ponosić odpowiedzialności za brak respektowania prawa pacjenta do świadomej zgody na profilaktyczne zabiegi medyczne. Dla bezpieczeństwa dzieci informować rodziców pisemnie o powikłaniach, odnotowywać metody wykluczenia przeciwwskazań i odnotowywać NOP. Dotychczasowe prawo regulujące te kwestie i odpowiedzialność karną jest martwe.
3. #bezpieczeństwo
Rodzice powinni znać listę niepożądanych odczynów poszczepiennych i działań niepożądanych z charakterystyk szczepionek, które lekarz będzie zobowiązany pisemnie im przedstawić. Teraz większość z nich uważa, że to niepotrzebna rodzicom wiedza, która wprowadzi zamęt w ich głowach. Rodzice powinni też mieć możliwości zgłaszania NOP, co w obecnym systemie jest niemożliwością zagrażając zdrowiu i życiu wszystkich polskich dzieci.
4. #kontrola
Rodzice powinni mieć prawo skarżyć decyzję o nieodnotowaniu NOP u ich dziecka przez sanepid do sądu administracyjnego. Będzie to realizacją ich praw konstytucyjnych.
5. #likwidacjaprzymusu
Według projektu **przymusowe szczepienia ochronne** będą **dobrowolne** i zależne od **woli** rodziców. Nikt nie będzie musiał starać się o zaświadczenia odraczające szczepienia i tłumaczyć dlaczego nie chce szczepić, czy to w postępowaniach egzekucyjnych w sprawie egzekucji nałożonej grzywny, czy to przed sądem rodzinnym rozważającym ograniczenie władzy rodzicielskiej m. in. z powodu niewykonania „szczepienia ochronnego” – *vide* sprawa białogardzka. Dlatego projekt wprowadza zasadniczą zmianę wprowadzając dobrowolność szczepień ochronnych, tak jak są dobrowolne w 20 innych krajach Europy.
6. #mobilizacjaspołeczna
Niech politycy zrozumieją, że to naród sprawuje władzę, a oni mają obowiązek służby. Niech wiedzą, że patrzymy im na ręce!

#KOCHAMYWOLNOŚĆ
Możesz siedzieć i biernie przyglądać się jak opłaceni przez koncerny politycy odbierają nam resztki wolności.
Możesz krytykować paraliżując działania innych.
Możesz pójść z nami.
Nie będzie łatwo.
Wręcz przeciwnie, to żmudna praca.
Podziekują nam nasze dzieci i przyszłe pokolenia.
Zaczęło się na ulicach rok temu 3 czerwca.
Poczuliśmy jedność.
I razem możemy góry przenosić.

Idziesz z nami?

ZBIERAMY PODPISY O WOLNOŚĆ!

Tydzień temu było tylko 22 tysiące.

Teraz mamy 35 tysięcy podpisów. To dużo bez pomocy korporacyjnych mediów!

WIELKA MOBILIZACJA!
Potrzebujemy ponad 100 tysięcy podpisów – dziennie 4000.
RAZEM MOŻEMY TO ZROBIĆ!

TERAZ WYDRUKUJ TABELE I ROZDAJ ZNAJOMYM!
Odbierz i wyślij do nas do 30.06. lub do 6.07. z gwarantowanym terminem doręczenia.

www.stopnop.com.pl/tabela

www.stopnop.com.pl/ustawa

Za: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/2149174785109938

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *