Strona główna > Polska > Wielka Lechia vs Radosław Patlewicz

Wielka Lechia vs Radosław Patlewicz


Autor pracy pt „historia polityczna Polski”, Radosław Patlewicz, rozprawia się z „ubeckimi rzygowinami” (cyt. Stanisław Michalkiewicz), czyli z baśniami i fantazjami opętanych turbosłowiańskich pierwotniaków.


5 thoughts on “Wielka Lechia vs Radosław Patlewicz

  1. Ślady są..słyszałeś „geniuszu” o metodach prehistorycznych lub przedhistorycznych? Tu nie chodzi o jakąś wielkość a jedynie o badanie prawdy.ten facet obraża ludzi, udaje swojaka, zresztą ta prymitywna manipulacja podziała na czleczkow jego poziomu..bełkot, i wajchy mające ośmieszyć wogole Lechię. Mam obok siebie dwie książki w których mowa o Lechitach ich grodach itd. książki pisane przed I wojna światowa. Nigdy nie odbierzecie Nam prawdy!
    Za tępi na to jesteście. Oziemble niepozdrawiam

  2. „Turboslowianskie pierwotniaki”? Co to za gniot w linku??!! Fajna strona ale widac tez wam nie zalezy na odklamywaniu historii!
    Dla mnie najwazniejsza jest RODzina, naROD, POLSKA, dla wrogow ojczyzny brak milosierdzia, nie klekam przed zydowskimi bogami, dlatego nas nienawidzicie? Polska bedzie wolna od zydow i od kosciola rzymskiego. To nie kwestia setek lat, to sie stanie za kilka dziesiecioleci.

    1. Jak usuniesz kościół z Polski to tym samym Polska zniknie to wynika z historii trzeba być naprawdę ślepym by tego nie widzieć. Zadam ci pytanie czyją mocą dokonało się to co się stało w Sokółce i Legnicy ? Ileż to razy poganie , protestanci i luteranie niszczyli ten kraj a poźniej wyznawcy złotego cielca.

  3. Jak usuniesz kościół z Polski to tym samym Polska zniknie to wynika z historii trzeba być naprawdę ślepym by tego nie widzieć. Zadam ci pytanie czyją mocą dokonało się to co się stało w Sokółce i Legnicy ? Ileż to razy poganie , protestanci i luteranie niszczyli ten kraj a poźniej wyznawcy złotego cielca.

  4. Jak usuniesz kościół z Polski to tym samym Polska zniknie to wynika z historii trzeba być naprawdę ślepym by tego nie widzieć. Zadam ci pytanie czyją mocą dokonało się to co się stało w Sokółce i Legnicy ? Ileż to razy poganie , protestanci i luteranie niszczyli ten kraj a poźniej wyznawcy złotego cielca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *