Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Wielka Apostazja – ostatnie dni i ostatnie kłamstwa

Wielka Apostazja – ostatnie dni i ostatnie kłamstwa

Pytanie zadane przez czytelnika portalowi katolickiemu www.mostholyfamilymonastery.com : „Tak czy inaczej jest to dla mnie wielka zagadka, że, na przykład, święty papież Jan Paweł II, z jednej strony, jeździ wielokrotnie do Fatimy ażeby wielbić Naszą Panią, a z drugiej strony widzimy go na fotografii jak całuje Koran? To są dwie postawy duchowe i nie mogą do siebie pasować…nieprawdaż?

The12thSeahorse”

KSIĄDZ TAŃCZĄCY

Odpowiedź portalu www.mostholyfamilymonastery.com : „Po pierwsze, on nie jest żadnym świętym. On był demonicznym i zdradzieckim, odstępczym antypapieżem. Po drugie, nie dawaj się tak łatwo oszukiwać. Opanowani przez siły demoniczne ludzie będą, szczególnie w czasach oszustwa, podstępu i zwiedzenia Wielkiej Apostazji, demonstrować pewne zewnętrzne zachowania w celu przekonania ludzi, że troszczą się oni o pewne aspekty katolicyzmu!

W taki sposób zdołają oni oszukać i zwieść ludzi, którzy nie cenią najbardziej miłości prawdy i nie oceniają rzeczywistości według Objawienia Chrystusowego i zasad Wiary. Kiedy ludzie akceptują herezje i bałwochwalstwo, tak jak to uczynił antypapież Jan Paweł II, to nie ma znaczenia co jeszcze mogliby uczynić.

Oni nie są z Boga, oni są z diabła. Musisz bardziej zaznajomić się z naszym materiałem dotyczącym antypaieża Jana Pawła II, jak chociażby z tymi filmami video zamieszczonymi poniżej.

I dalej. Użyłeś słowa „wielbić”. Pomimo, że „wielbić” może oznaczać szanować, czcić i kochać albo oddawać cześć to skoro wielu ludzi uważa, że koniecznie to słowo musi mieć taki sam sens jak przypisywany Bogu, trzeba podkreślić, że katolicy otaczają miłością i szacunkiem Marię. My nie oddajemy jej czci należnej Bogu.”

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora przed oglądaniem poniższych filmów video.

Antychryst zidentyfikowany!

Herezje „Świętego” Jana Pawła II

„Święty” Jan Paweł II zdemaskowany !

Antychryst ujawniony!

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://www.mostholyfamilymonastery.com/E-Exchanges.php

Data publikacji: 2.10.2017

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *