Strona główna > Świat > Czy wiedziałeś, że osoby z amputowanymi kończynami są kryzysowymi aktorami?

Czy wiedziałeś, że osoby z amputowanymi kończynami są kryzysowymi aktorami?

Czy wiedziałeś, że osoby z amputowanymi kończynami są kryzysowymi aktorami?

Obudziłem się dziś rano i oglądałem poranne wiadomości wall-to-wall TV, oglądam o dzisiejszym Maratonie Bostońskim i  zeszłorocznym zamachu.

Przypomniało mi to coś, co miałem opisać w tamtym roku :

Kryzysowi Aktorzy z amputowanymi kończynami

Tak. Nie tylko są profesjonalnymi „kryzysowymi aktorami”  wykorzystywanymi w  rządowym warunkowaniu (tresurze)  oraz masowych traumatycznych wydarzeniach, niektórzy z nich rzeczywiście mają amputowane kończyny!

Przykładem jest organizacja zwana Amputees in Action (Osoby po amputacji w akcji), która określa się jako :

„Wyjątkowa agencja pracy, pracujemy niezależnie w celu zapewnienia największego katalogu w Wielkiej Brytanii wyszkolonych profesjonalnych aktorów filmowych po amputacjach kończyn do kinematografii, przemysłu filmowego, symulacji sytuacji awaryjnych oraz szkoleń wojskowych, zarówno w kraju jak i za granicą .

Nasi pracownicy wykorzystują swoje osobiste doświadczenia traumy w celu umożliwienia graficznego realizmu, który nie ma sobie równych, a nasz zespół od efektów specjalnych (SFX), charakteryzacji, sporządzania odlewów gipsowych i artyści protetyczni w scenariuszach używa najnowocześniejszych technologii w celu wzmocnienia i rozszerzenia wyglądu i funkcji utraconych-kończyn”.

Amputees in action

Na stronie Amputees in Action w zakładce ” Emergency Services (Usługi  awaryjne)” pisze:

Większość naszych pracowników straciło kończyny jako bezpośredni skutek traumatycznych wypadków i są w stanie przenieść ich własne doświadczenia do symulacji z wyjątkową wnikliwością, pozostając w granej roli. [ … ] Nasi eksperci od efektów specjalnych zwiększają doświadczenia amputacji, replikując obrażenia poza urazami nóg i ramion. Odtwarzamy również urazy głowy i rany na twarzy, wypatroszenia brzucha i rany pachwin.

Oto kilka zdjęć z aktorami kryzysowych po amputacji :

a

a

a

a

Ups. Czwarte zdjęcie (powyżej) to Jeff Bauman, ofiara ataku bombowego w czasie Bostońskiego Maratonu, a nie kryzysowy aktor z amputowanymi kończynami.

a
Nick Vogt stracił nogi w Kandaharze w Afganistanie

Dlaczego Jeff Bauman wygląda podobnie do byłego oficera armii amerykańskiej, porucznika Nicka Vogta, który stracił nogi w wojnie Afgańskiej?

Więcej ciekawostek na temat Bostońskiego ataku bombowego znajdziesz  na http://fellowshipoftheminds.com/boston-marathon-bombings/

Zobacz także:

“Professional crisis actors simulate mass casualty events,” Jan. 1, 2013.

“Remarkable resemblance of Sandy Hook victims and professional crisis actors,” Jan. 11, 2013.

~Eowyn

Za: http://bladymamut.wordpress.com/2014/04/30/czy-wiedziales-ze-osoby-z-amputowanymi-konczynami-sa-kryzysowymi-aktorami/

Tłumaczenie: BladyMamut

http://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2014/04/did-you-know-there-are-amputee-crisis-actors-2839356.html

Tytuł oryginalny: Did you know there are AMPUTEE crisis actors?

21 kwiecień, 2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.