Strona główna > Świat > Ukraina > Co wy wiecie o Ukrainie?

Co wy wiecie o Ukrainie?

aSpoglądam na to, co piszecie już przez palce, słucham tych śmiesznych wypowiedzi z coraz większym rozbawieniem. Wy nawet nie wiecie, komu chcecie pomagać i kogo chcecie nienawidzić !

„Jesteśmy razem z Ukraińcami” – krzyczycie, to znaczy, z kim – z częścią proeuropejską, proamerykańską, prorosyjską, prochińską, za zmanipulowaną częścią społeczeństwa czy za większością,która siedzi w domu ???

Kolejny raz powtarzam wam prawda jest złożona jak ludzkie życie, nie ma jednowymiarowego elementu konfliktu na Ukrainie czy bliskim wschodzie…

Nie ma, bo nie może być. Każdy plan realizowany przez OTO składa się z 10-20 niezależnych, alternatywnych rozwiązań taktycznych, ekonomicznych, politycznych… zależnych od posunięć ludzi w danym regionie, dlatego wy możecie tylko krzyczeć – Żydzi to, Żydzi tamto, bankierzy to, bankierzy tamto, Rosja to, Ameryka tamto …

Gówno prawda !!! Powtarzam wam, że robicie z siebie idiotów pro anarchiści, pro chrześcijanie, pro antysemici… Ale ludzi tutaj nie widzę… Widzicie tylko to, co wam wskazują palcami – tych macie obwiniać tych kochać, to myśleć, a to wyznawać…amen… Podziękujecie za wiedzę, dezinformatorom którzy tak chętnie was obdarowują częściami prawdy zależnymi od tego, kogo mają reprezentować i na kogo nakierowywać podejrzenia… Alex Jones jedno, David Icke drugie, antysemici trzecie, Epiphanius  czwarte, Pająk piąte …chrześcijanie coś dorzuca, protestanci też coś powiedzą  …  I prawda staje się patentem tworzącym nową piramidę podziału…

I mamy wieże Babel, czyli podział i nienawiść wszyscy do wszystkich a ci, których nazwisk nawet nie znacie śmieją się z was i kreują z wyprzedzeniem show, którego jesteście bierną i bezradną publicznością …

Jakie są fakty, odrzucają fabułę realizowaną przez dezinformatorów  !

Na Rosyjskiej stronie utro.ru dnia 26.12.2008 r. opublikowany został pewien artykuł, artykuł ten został napisany bezpośrednio po zakończeniu kampanii wyborczej Baraca Obamy .

UWAGA: Ten artykuł został opublikowany w grudniu 2008 roku.

Obama przewiduje wybuch trzeciej wojny światowej, której początkiem będzie konflikt Krymski.

a

Zgodnie z wypowiedzią nowego prezydenta USA Baracka Obamy to właśnie na Krymie będzie realizowany scenariusz konfliktu amerykańskiego.

„To jest amerykański scenariusz i pod przywództwem Obamy jest on bardziej prawdopodobne niż w przypadku wyboru McCaina,” powiedział analityk polityczny publikacji Andriej Okara.

„Nowy Region”. Andriej wyjaśnił: „Stało się to jasne, kiedy ogłoszono, że ludzie z Wall Street będą częścią zespołu Obamy. Ci ludzie są zaangażowane w transakcje znane jako „kontrolowany chaos”.

Według Okara „kontrolowany chaos” w Gruzji, Iraku to wstęp do wojny na Ukrainie. Ukraina jest następna na liście destabilizacji, a dokładniej Krym. ”

„To będzie punkt zapalny, który, niestety, może przerodzić się w wojnę światową”, pisze analityk.

a

a

Andrei Blinov zgadzają się, że sama Rosja nie jest zainteresowana uczestnictwem w takim konflikcie. Ale postanowienia związane z Krymem wyszły ze strony Stanów Zjednoczonych, które potwierdziły swoje plany poprzez podpisanie partnerstwa strategicznego z Ukrainą.

Ten dokument gwarantuje suwerenność Ukrainy, zapewnia integrację z NATO, zwiększenie obecności USA na Krymie, oraz inne form współpracy.

(Zauważmy,że konflikt był przygotowywany od 1994 tak, aby w konflikcie wzięli udział wszyscy,którzy mieli wziąć w nim udział: Rosja, Chiny, USA i EU: http://ligaswiata.hvs.pl/chodzi-ukraina-sposob-wojne-rosyjsko-chinska-1994/ )

Ambasador USA w Kijowie, William Taylor, zapewnił, że partnerstwo zobowiązuje obie strony do pomocy wojskowej. Jednakże, jeśli granice będą naruszane, „będziemy się spotkać, aby omawiać dalsze kroki.” (sprytny plan realizacji wybranego scenariusza wraz z rozwojem sytuacji)

a

a

Druga część tej umowy jest poświęcona obronności i bezpieczeństwu, które uczyni Ukrainę silną, niezależną, demokratyczną, tak, aby została ona jak najszybciej włączona do struktur europejskich i jest to priorytet obu stron.

Porozumienie również wyraźnie stwierdza, że ​​Ukraina wejdzie do struktur NATO i wojska USA będą prowadzić na Ukrainie szkolenia oraz staną się głównym dostawcą broni dla ukraińskich sił zbrojnych.

W rozdziale 5 tegoż dokumentu czytamy : „Ukraina zaprasza USA do zwiększenia i umocnienia swojego przedstawicielstwa dyplomatycznego na Krymie.

Formalna obecność przedstawicieli USA na Krymie potwierdzona będzie poprzez otwarcie konsulatu… ”

Dokument odnosi się także do konieczności wycofania rosyjskiej floty na Krymie.

Politolog Siergiej Taran widzi duże zainteresowanie amerykańskiej prezydentury Ukrainą: „Na początku, Ukraina może być traktowana po macoszemu przez USA, Obama w pierwszym rzędzie zainteresowany jest prowadzeniem polityki krajowej. Pomimo to Obama będzie manifestował swoją władzę w Europie, szczególnie na Ukrainie, aby zrównoważyć siłę Rosji w tym regionie Europy „. (Teatr wyreżyserowany tak, aby napięcie wzrastało powoli tuszując zakulisowe działania OTO)

Przypominam artykuł powstał w 2008 roku, przewidywał on konflikt Ukraiński,chęć kontroli pozornie wrogich sobie mocarstw nad Ukrainą i Krymem, który jako miejsce zapalne konfliktu (strategicznie zlokalizowana Flota wojenna Rosji) jest idealnym punktem kreacji zimnej wojny, konfliktu militarnego na linii Rosja – USA – Chiny .

To jest filmowy scenariusz. W telewizji opowiadają wam jak marionetkowy, zły prezydent nie chciał wejść do struktury unii europejskiej i NATO podpisując jednocześnie w 2008 roku dokument o wprost przeciwnych treściach …

Ludzie jesteście głupi, ślepi, głusi?

a

Zespół marionetki, jaką jest prezydent Barack Obama jest specjalistą w tworzeniu stanu „kontrolowanego chaosu” w różnych częściach świata.

To wyraźnie odnosi się do George’a Sorosa „Kontrolera Umysłów”, który stoi za Obamą i który zorganizował rewolucję w Gruzji i niedawny zamach na Ukrainie (główne elementy spektaklu przemocy na Ukrainie został zainicjowane i sfinansowane przez tego samego George Sorosa!).

a

a

a

Rosja jako pierwszoplanowy aktor rozpoczęła swoje działania gwałtownie, ale w sposób, jaki przewidywał plan. Tam nie było miejsca na przypadek – aktorzy, wyreżyserowana radość, (niemiecka propaganda z czasów drugiej wojny sprawdza się widać i dziś) wojsko OTO bez oznaczeń regionalnych, flagi rządu światowego, medialna viesta – była bitwa są koncerty…

Zimna wojna lub kolejna wojna światowa to tylko kwestia czasu poprawi to sytuacje przemysłu, ekonomii,wystraszy ludzi,pomoże w zwiększeniu kontroli nad populacją, strach przerodzi się w bierność,wyparcie, w czym pomoże telewizja, głód i nałogi …

Ogromne zasoby broni,spowolnienie zamówień rządowych wymusi uwolnienie arsenałów i rzeź dobrowolnie idących na wojnę baranów gotowych oddać życie za wolność – nałogów oraz za fortuny członków rządu światowego … (Boeing, Northrop Grumman, McDonell Douglas, etc.).

Złoto z obszarów zagrożonych wojną zostało wywiezione, zyskać można bogactwa naturalne, liczne stada niewolników i upragniony nowy porządek świata – jedno państwo, jedna waluta, jedna religia i wszechobecny terror…

Zaplanowanie konfliktu Krymskiego było banalnie proste trochę historii, zaangażowanie wszystkich stron konfliktu poprzez biznes i umowy partnerskie, wskazanie niesprawiedliwości społecznej i medialna ekspansja nagonki wywołała kontrolowany konflikt. Nawet sprzeczne z medialnym kłamstwem dokumenty nie są problemem, bo przecież, kto dzisiaj czyta i logicznie kojarzy fakty historyczne z 1994 i 2008 roku!

Zastanówcie się nad waszymi wyborami – elit hierarchii, partii i religii, nad systemem kastowym, dla którego jesteście statystyka w papierach…

Zastanówcie się nad udziałem w zhierarchizowanych grupach będących częścią systemu w aspekcie politycznym, ekonomicznym, społecznym, religijnym… Zastanówcie się, czym jest Kowalski, nie, kim lecz czym? Czym jest kontrolowany wybór, czym jest wolność otoczona nałogiem …

Jestem zrozpaczony waszym sposobem spostrzegania rzeczywistości… Oni niczego nie ukrywają wystarczy znaleźć dwa końce jednego sznurka… Jeśli popełnią, choć jeden błąd nawet kilka alternatywnych planów może okazać się fiaskiem …

Na Titanicu też do końca grała muzyka. Titanic to taka alegoria współczesnego świata: tańce, wino i swawole na końcu przewrót i dno a na nim napis piekło …

Niedługo przyjdzie wielka zaraza a po niej kataklizm, który również dotknie Polskę… Wtedy zrozumiecie moje słowa… i żadna elita, żadna religia wam nie pomoże, bo będzie pomagać sobie w ewakuacji …

Dydymus

Źródło: http://ligaswiata.hvs.pl/co-wy-wiecie-o-ukrainie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.