Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Więcej o Franciszku: papież nie wierzy w katolicyzm?

Więcej o Franciszku: papież nie wierzy w katolicyzm?

Pytanie od Roberta: „Jak to możliwe by papież (?) nie wierzył w nic co katolickie?”

a
Oni kupili całe to gejostwo, teraz uda nam się wszystko!

Franciszek-Bergoglio jest marksistą i wyznawcą herezji modernizmu potępionej przez papieża św. Piusa X jako „mieszankę wszystkich herezji”.

Każdy kto bez wahania odprawia nieważną novus ordo mszę przed olbrzymim obrazem Che Guevarry, komunistycznego masowego zbrodniarza w komunistycznej Kubie, jak zrobił to Bergoglio, nie wierzy w żadną katolicką doktrynę

Czcigodni ojcowie  z TRADITIO:

Powiedzieliście, że Francis-Bergoglio nie wierzy w czyściec. On nie wydaje się też wierzyć w piekło. Ani nie wierzy w prawdziwą Mszę i sakramenty. Nie wierzy też w katolicka naukę o małżeństwie. Nie wierzy w moralność biblijną. Jak to jest możliwe żeby papież (?) mógł tak postępować?

Odpowiedź ojców z TRADITIO:

Jako marksista i wyznawca herezji modernizmu potępionej przez papieża św. Piusa X jako „summa omnium heresum,” czyli „mieszankę wszystkich herezji”, Bergoglio kwestionuje fundamenty całej katolickiej nauki. To pokazywał wielokrotnie, co dokumentowaliśmy w naszych codziennych komentarzach. Jedną z cech herezji modernizmu jest to, że jej wyznawcy stosują mowę zależną udoskonaloną na II Antysoborze Watykańskim (1962-1965). Moderniści niespecjalnie negują nauki tak jak robił to np. Marcin Luter. Moderniści po prostu postepują tak jakby ta nauka nie istniała. Tym sposobem negują naukę, ale unikają zauważenia tego przez innych, a zatem uciekają od prowokowania bezpośrednich konfrontacji.

a

Każdy kto bez wahania odprawia nieważną novus ordo mszę pod olbrzymim obrazem Che Guevarry, komunistycznego masowego zbrodniarza w komunistycznej Kubie, jak zrobił to Bergoglio, nie wierzy w żadną katolicką doktrynę. Notoryczne oświadczenia Bergoglio na rzecz homoseksualizmu, rozwodu, kontroli narodzeń, fałszywych sakramentów (ostatnio ogłosił, że zasadniczo wszystkie małżeństwa nowokościelne są nieważne, bo nowochodzący do kościoła naprawdę nie zamierzają zrobić z tego życiowego zobowiązania), i fałszywa msza oparta na nieważnych protestanckich nabożeństwach wyraźnie wskazuje na to, że on nie wierzy w żadną katolicką naukę, czyściec czy coś innego.

Źródło: http://traditio.com/comment/com1606.htm

Tłum. Ola Gordon

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.