Strona główna > Bez kategorii > Wice-prezydent Iranu: syjoniści kontrolują światowy handel narkotykami

Wice-prezydent Iranu: syjoniści kontrolują światowy handel narkotykami

Źródło: http://3rm.info/25523-vice-prezident-irana-sionisty-kontroliruyut-mirovuyu-narkotorgovlyu.html

Data publikacji: 27.06.2012

Tłum. RX

Wice-prezydent Iranu, Mohammad Reza Rahimi, przemawiając podczas międzynarodowej konferencji ONZ w sprawie narkotyków wykorzystał solidne, międzynarodowe forum do wypowiedzi i oskarżeń pod adresem Izraela. Powiedział on zwłaszcza, że święty dla żydów Talmud jest źródłem nielegalnego rozpowszechniania narkotyków po całym świecie, pisze strona internetowa „Kursor”. Gazeta New York Times cytuje Rahimi, który powiedział, że Talmud jest programem „zniszczenia wszystkich, którzy sprzeciwiają się judaizmowi”.

Dodał, że syjoniści kontrolują światowy handel narkotykami i zaproponował sprawdzenie jego słów. „Islamska Republika Iranu zapłaci każdemu kto przeprowadzi poszukiwania i znajdzie chociaż jednego syjonistę uzależnionego od narkotyków. Tacy nie istnieją i to dowodzi ich zaangażowanie w światowy handel narkotykami”- stwierdził irański przywódca.

Rahimi oskarżył żydów o organizację Rewolucji Październikowej 1917 roku w Rosji. Zauważył także, że Talmud zmusza żydów do wiary, że są oni wyższą rasą, a Bóg stworzył świat, żeby inne narody im służyły.

„Jeżeli ONZ nie poprze irańskiej polityki w sferze walki z narkotykami, a Iran zmaga się z napływem narkotyków z Afganistanu, to głosy takie jak Rahimi’ego będą jedynymi głosami, które stąd usłyszą”- powiedział jeden z europejskich dyplomatów. Pomimo postawy Iranu w stosunku do Izraela, władze są tolerancyjne w stosunku do miejscowych żydów. Społeczność żydowska liczy sobie około 25 tysięcy osób, są one pod ochroną jako mniejszość religijna i nawet mają swoje przedstawicielstwo w parlamencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.