Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Wiadomości o liderach izraelskich, którzy promują gwałt, wytłumione przez masowe media

Wiadomości o liderach izraelskich, którzy promują gwałt, wytłumione przez masowe media

Gazeta „NY Times” tworzy fałszywe wiadomości poprzez pominięcie/wyciszenie.

Masowe Media  wytwarzają fałszywe wiadomości nie tylko na zlecenie – drukując i transmitując kłamstwa – ale też przez POMINIĘCIE – siejąc ignorancję i tworząc kłamliwe wrażenia, poprzez ukrywanie/wyciszanie faktów, które społeczeństwo MA PRAWO wiedzieć.

Dwa najbardziej jawne przykłady owego ‚pominięcia’ dotyczą znanej gazety „lewicy” syjonistycznej, czyli  „New York Times’a”, która odmówiła zgłoszenia, że izraelski prof. Mordechai Kedar z Uniwersytetu Bar-Ilana i izraelski szef wojskowy  Eyal Karim  promują  gwałcenie arabskich kobiet.

Chazarski koczownik rabin Eyal Karim
Chazarski koczownik rabin Eyal Karim
Mordechai Kedar
Mordechai Kedar

„NY Times” uważa te SKANDALICZNE  oświadczenia naczelnego rabina  i profesora uniwersytetu izraelskiego, jako niegodne rozpowszechnienia.

Poglądy Rabina Karim i prof. Kedara, podważają narracje masowych mediów, ponieważ radykalnie podcinają fałszywy wizerunek nowojorskiej religii rabinicznej jako tej najwyższej etycznie i humanitarnej kolumny zachodniej cywilizacji.

Aby chronić tę nieustannie propagowaną dezinformację, NY Times ukrywa fakt, że propagowanie gwałtu wywodzi się z prawa rabinicznego. Rabin Mojżesz Majmonides, najwyższy władca halachicki wśród Ashkenazich, orzekł, „że żołnierz izraelski może gwałcić Yefasa To’ara (niewolnicę samicę goja), gdy nie walczy on aktywnie w bitwie .”(por. Hilchos Melachim 8: 3).

Co więcej, zdaniem judaistycznego uczonego,  Dowa S. Zakheima (w Meorot tom 6, nr 1, s. 5), „jest zgoda pomiędzy wieloma autorytetami  halachowmi (sędziowie prawa rabinicznego), że jefat to’ar (kobieta nie-żydowka)  może podlegać wymuszonym stosunkom seksualnym … „

I  z tym też  zgadza się ówczesny izraelski wojskowy rabin.

Jest to ohydne PROPAGOWANIE  gwałtu przez Eyala Karima, obecnego głównego rabina armii Izraelskiej, którego to faktu „New York Times” NIE UJAWNIA .

„Wojny Izraela […] są mitzvah (czyli błogosławione przez Boga ) i temu też są to wojny, które różnią się od reszty wojen prowadzonych miedzy narodami (gojowskimi). Ponieważ zasadniczo wojna nie jest sprawą indywidualną, a raczej całe narody między sobą walczą, istnieją przypadki, w których osobowość jednostki jest „wymazana” z korzyścią dla całości. I vice versa: czasem ryzykujesz dużą grupę aby ratować jednostki, gdy jest to niezbędne dla utrzymania morale. Jedną z ważnych i krytycznych wartości podczas wojny jest utrzymanie zdolności bojowych żołnierzy do walki […]”Podobnie jak w wojnie zakaz ryzykowania indywidualnego  życia jest zniesiony  z korzyścią dla ogółu, tak też są zakazy przeciw niemoralności i kashrut (koszerne jedzenie). Wino dotknięte przez gojów, którego  konsumpcja jest zabroniona w czasie pokoju, jest dozwolone podczas wojny, aby utrzymać dobry duch wojowników.

Konsumpcja niedozwolonej żywności jest dozwolona podczas wojny, (nawet jeśli dostępne są koszerne potrawy), aby utrzymać sprawność wojowników, mimo że jest to zabronione w czasie pokoju. Tak  więc wojna  usuwa też niektóre zakazy odnośnie stosunków seksualnych (gilui arayot), a chociaż bratanie się z kobietą nie-żydowską jest bardzo poważną sprawą, to w czasie wojny jest dozwolone (w specyficznych sytuacjach),  z powodu  trudności znoszonych przez żołnierzy. A ponieważ sukces całej wojny jest naszym celem, Tora pozwoliła jednostce zaspokoić swe seksualne pożądania (yetzer ha’ra), w opisanych warunkach, w celu osiągnięcia sukcesu całego narodu. …”

Słowa Rababa Karima byłyby skandaliczne, NAWET jeśli nie byłby on  GŁÓWNYM NAUCZYCIELEM duchowym i DORADCĄ armii izraelskiej, marynarki wojennej i sił powietrznych, które trzymają w swej garści niemal bezbronną ludność Palestyny.

Fakt, że naczelny rabin używa swej władzy i autorytetu aby PROPAGOWAĆ gwałt na kobietach nie-judejskich, a następnie to jego promowanie gwałtu jest UKRYTE ZMOWĄ MILCZENIA przez znaną, amerykańską „gazetę informującą o zdarzeniach”, jest poważnym aktem oskarżającym media głównego nurtu.

Uwagi:

Kiedy gwałt dotyczy gojów oskarżonych o przestępstwo NY Times jest w czołówce raportowania.

Jeśli prawo judaistyczne i izraelscy przywódcy religijni i świeccy są zaangażowani w instytucjonalizowanie gwałtu w izraelskim wojsku i społeczeństwie, to gazeta „New York Times”  jest winna propagowania  fałszywych wiadomości, POMIJAJĄC  sprawozdania z tych faktów; CHRONIĄC w ten sposób reputację religii rabinicznej i jej wykładników.

Prawicowe syjonistyczne skrzydło i „konserwatywne” republikańskie media (tzw. neokoni)  w Ameryce są równie winne za to, że bezczelnie stłumiły te prawdy z tego samego manipulacyjnego powodu  – odbieranie amerykańskiemu społeczeństwu PRAWA DO PRAWDZIWYCH  wiadomości o ortodoksyjnym judaizmie, izraelskim wojsku i izraelskim narodzie jako całości.

Tłum. Renata

Źródło: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=153614

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *