Strona główna > Notatki na marginesie > Wezwanie do czego?

Wezwanie do czego?

wypowiedź Dianne Reidy

indeksWezwanie od Boga! Pracownik Kongresu wyjaśnia swoją wypowiedź

Dianne Reidy, stenograf Izby Reprezentantów, udało się znaleźć w centrum uwagi podczas nocnych obrad Kongresu w obliczu ruiny finansowej, kiedy podeszła do mikrofonu, aby dać krótką, ale uduchowioną mowę o tym, że konstytucja została napisana przez masonów.

Mąż Reidy, Dan, jej wybuch wiąże z brakiem snu związanym z nawałem obowiązków w trakcie gorączkowych negocjacji toczących się za kulisami Kongresu. Nagabywany przez prasę, Dan Reidy powiedział dla the New York Post: „Bóg przygotowywał ją do tego głosowania w nocy, bo to był rodzaj kulminacji tego wszystkiego … Czegoś wielkiego. Wszyscy tam byli. I Dianne nie wiedziała, czego jest udziałem, ona nie wiedziała tego wtedy, ale po prostu poczuła to w duchu„.

Reidy sama powiedziała: „Jestem zadowolona, że mogłam wypełnić Boską misję, jaką otrzymałam, absolutnie radosna. To zdjęło ze mnie ogromny ciężar„. Pomimo 8 lat pracy w Izbie powiedziała, że „toksyczne” wydarzenia z ostatnich kilku tygodni pozbawiły ją złudzeń na temat faktycznego przebiegu procesu politycznego.

Fox News uzyskało oświadczenie od małżeństwa Reidy. Dianne napisała:

Przez miniony okres 2 i pół tygodnia, Duch Święty budził mnie w środku nocy i przygotowywał (mimo mojego oporu, niechęci i wątpliwości), aby dać przesłanie w Izbie Reprezentantów. I to właśnie zrobiłam zeszłej nocy„.

Jej mąż zaprzeczył, aby żona piła, paliła lub brała jakieś medykamenty.

źródło: http://blogdogcicle.blogspot.com/2013/10/called-on-by-god-house-stenographer.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blogspot%2FzklEV+%28blogdog%29

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.