Strona główna > Zdrowie > Wezwani mediów głównego nurtu do zabijania przeciwników szczepień

Wezwani mediów głównego nurtu do zabijania przeciwników szczepień

Wydawcy gazety Boston Herald wywołali niedawno spore poruszenie, publikując artykuł o sprzeciwach wobec szczepień, w którym stwierdzono, że uświadamianie ludzi na temat potencjalnych zagrożeń dla zdrowia ze strony szczepionek powinno być karane śmiercią.

a

Wygląda na to, że w tym chełpiącym się wolnością słowa kraju policja umysłowa działa pełną parą gotowa karcić każdego, kto ośmiela się przeciwstawiać się woli Wielkiej Farmy. Najwyraźniej redaktorzy gazety Boston Herald myślą, że Pierwsza Poprawka dotyczy tylko ich i opinii, które uważają za jedyne dopuszczalne.

Według nich szczepionki nie powodują autyzmu, zaś odra może zabić. Rzecz w tym, że to, czy szczepionki powodują lub nie powodują autyzmu, nie została oficjalnie rozstrzygnięta. Poza tym badania pokazują, że zaszczepione dzieci są znacznie bardziej narażone na autyzm i inne zaburzenia rozwojowe. Co się tyczy odry, to w USA w ostatnich latach więcej dzieci zmarło od szczepień niż od tej choroby.

Po drugie, niezależnie od faktycznych intencji wydawców użycie zwrotu „kara przez powieszenie” jasno pokazuje, że ci, którzy nie zamierzają się ugiąć, powinni zostać ukarani. Nawet jeśli nie chcą tak naprawdę wieszać niezależnie myślących osób, to dają jasno do zrozumienia, że ludzie myślący inaczej powinni ponieść karę. Taka postawa przywodzi na myśl Trzecią Rzeszę i oczyszczanie społeczeństwa z ludzi o innych przekonaniach, którzy nie chcą ślepo wierzyć w przekazywaną im przez media „prawdę”.

Nawoływanie do wieszania (lub karania w inny sposób) tych, którzy głoszą wiedzę niezgodną z obowiązującym konsensusem, jest formą terroryzmu, zwłaszcza odkąd szczepionki stały się sprawą polityczną i rządy państw coraz bardziej angażują się w akcje szczepień.

Szczepienia powinno się traktować jak każdy inny rodzaj leczenia, w kwestii którego wybór powinien pozostawać poza jurysdykcją rządu zarówno stanowego, jak i federalnego. Nie bacząc na to, rządy wprowadzają nakaz szczepień, naruszając w ten sposób prawa rodzicielskie i swobodę działań medycznych, zaś media wtórują im podżegając do przemocy wobec „niepokornych”.

To polowanie na czarownice jest dalekie od zakończenia. Zastraszanie ludzi, aby zachowywali się lub myśleli w określony sposób z powodu obawy przed społecznym ostracyzmem bądź innymi konsekwencjami to nic innego jak terroryzm.

Źródło: http://www.naturalnews.com/2017-05-15-mainstream-medias-call-for-the-mass-murder-of-vaccine-skeptics-proves-the-vaccine-industry-is-a-terrorist-organization.html

Tłum. Nexus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.