Strona główna > Rosja > Wrogowie Rosji siedzą w samej Rosji

Wrogowie Rosji siedzą w samej Rosji

W polskojęzycznej przestrzeni medialnej przedstawia się Federację Rosyjską jako zagrożenie dla agresywnej demokracji światowej (władzy ludu „wybranego”), która w rzeczywistości jest antychrześcijańską talmudyczną tyranią i totalitaryzmem. Oczywiście jest to typowa manipulacja mająca na celu wykorzystanie nieświadomości polskich mas w celu wykorzystania ich w wojnie przeciwko, również nieświadomym swego losu, Rosjanom.

OKO RUCHOME ILUMINATÓW

To gra globalistycznych elit lucyferiańskich mających na celu wywołanie III Wojny Światowej i stworzenie Nowego Porządku Świata. Federacja Rosyjska rządzona jest także przez agentów elit globalistycznych, którzy realizują plan budowy jednego państwa światowego pod władzą żydowskiego moshiacha (Antychrysta). Na świecie istnieją już jedynie rządy satanistyczne a powierzchowne konflikty są kurtyną za którą trwa przyspieszona budowa judeosatanistycznego „porządku” świata pod władzą żydowskiego moshiacha i zapędzanie ludzkości do elektronicznego obozu koncentracyjnego.

a2

Dotyczy to również władz kremlowskich. Świadczy o tym polityka kremlowców wobec społeczeństwa rosyjskiego a także głosy nielicznych rosyjskich patriotów, którzy stawiają prawdę ponad swoje życie nawołując do przebudzenia.

Generał Lieonid Iwaszow mówi: Putin przygotowuje Rosję dla rządu światowego USA).

a2,2

Generał Konstantin Siwkow mówi : Główni wrogowie Rosji siedzą w jej łonie rosyjskiego rządu!

a2,3

Wrogowie Rosji, którzy siedzą w jej wnętrzu!

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.