Strona główna > Świat > Weterani USraela zaczynają się zbierać

Weterani USraela zaczynają się zbierać

weterani armii USraela

2013_1005-5Wojny USraela w interesie międzynarodowego żydostwa spowodowały powstanie ogromnej rzeszy byłych żołnierzy, która liczy sobie ok. 22 milionów ludzi. Są to ludzie wyszkoleni i obeznani z zasadami walki, a przede wszystkim uzbrojeni i umiejący zrobić z tej broni dobry użytek. Cios żydowskiego NWO wymierzony w interesy weteranów armii może łatwo spowodować, że sytuacja zacznie wymknąć się spod kontroli marionetek NWO.

Milion weteranów armii USA ma zamiar wziąć udział w marszu na Waszyngton 13 października

http://www.youtube.com/watch?v=jmoOBNA65mA#t=30

Weterani nie chcą być „pionkami” w przepychankach o shutdown prac rządu

Kontrowersyjne debaty w sprawie zamknięcia prac rządu mają wpływ na sytuację weteranów, a dowódca jednej z wiodących organizacji weteranów powiedział w piątek, że nie powinni oni być politycznymi „pionkami” dla walczących ze sobą prawodawców.

Na konferencji prasowej przed zabarykadowanym pomnikiem II WŚ (World War II Memorial), Daniel Dellinger powiedział, że weterani są zaniepokojeni tym, jaki wpływ będzie mieć to zamknięcie na sytuację materialną, i dodał też, że to „wykracza poza politykę”.

Nie można używać amerykańskich weteranów i żołnierzy jako pionków w tej sprawie„, powiedział Dellinger.

Weterani zasłużyli na swe świadczenia przez zaszczytną służbę, wielu z nich jest poważnie chora lub niepełnosprawna w wyniku tej służby. Grozić nam zawieszeniem naszych świadczeń to nie tylko absurd, ale to jest okrucieństwo„.

Jego uwagi pojawiają się w tym samym czasie, gdy wielu weteranów II WŚ z różnych stanów pielgrzymowało do pomnika pamięci. Niektórzy mieli do pokonania barykady poustawiane przed pomnikiem, aby złożyć hołd wydarzeniom wojny, w jakiej walczyli siedemdziesiąt lat temu.

Zamknięcie dostępu do pomnika, a także innych krajowych zabytków i miejsc prowadzonych przez Służby Parków Narodowych, wywołało gniew na Capitol Hill, gdzie weterani adresują zazwyczaj patriotyczną retorykę polityczną. Ustawodawcy z obu partii pospieszyli z przemówieniami do weteranów i określenia swych stanowisk wobec shutdownu.

Dellinger powiedział, że weterani, którzy odwiedzają to miejsce nie dbają o politykę, ale są tam w innym celu, aby uhonorować pamięć wielu z tych, którzy zapłacili najwyższą cenę za ochronę wolności tego narodu.

Weterani nie powinni cierpieć dlatego, że Kongres jest niezdolny to wykonywania swojej pracy„.

źródła:

Veterans Don’t Want to be “Pawns” in Shutdown Fight

http://investmentwatchblog.com/breaking-one-million-veteran-march-on-dc-october-13th-make-viral/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.