Strona główna > NWO > Weryfikację tożsamości biometrycznej przekazana organizacjom zaangażowanym w pomoc pandemiczną

Weryfikację tożsamości biometrycznej przekazana organizacjom zaangażowanym w pomoc pandemiczną

W pełni zautomatyzowane, oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do weryfikacji tożsamości będzie dostarczane bezpłatnie kwalifikującym się organizacjom w obszarach takich jak telezdrowie, usługi edukacji i testowania online oraz inne niezbędne usługi wymagające szybkiej weryfikacji i potrzeb związanych z wdrożeniem, takie jak dla kierowców, wolontariuszy i pracowników.

Koncern Jumio uruchomił nową inicjatywę, aby zapewnić bezpłatną zdalną weryfikację tożsamości biometrycznej dzięki usłudze Jumio Go organizacjom zaangażowanym w szereg działań związanych z udzielaniem pomocy i pandemii.

blogu informującym o tej inicjatywie Jumio, wiceprezes ds. Globalnego marketingu, Dean Nicolls, zauważa inne organizacje pozarządowe i usługi dostawcze jako innych potencjalnych beneficjentów.

„Stworzyliśmy Jumio 10 lat temu, aby uczynić Internet bezpieczniejszym miejscem, sprawdzając, czy użytkownicy są tym, za kogo twierdzą, że są online – szybko, bezpiecznie i z dużą pewnością”, pisze Nicolls. „W ramach naszych podstawowych wartości głęboko wierzymy, że ponosimy społeczną odpowiedzialność za zwrot społeczności – a jest to jeszcze ważniejsze w czasach kryzysu”.

Jumio Go zapewnia weryfikację tożsamości, rozpoznawanie twarzy i kontrolę żywotności, aby zwrócić ostateczną odpowiedź tak lub nie na zapytania weryfikacyjne w czasie rzeczywistym. Można go wdrożyć za pomocą SDK lub usługi internetowej i obejmuje paszporty ze wszystkich krajów, a także szereg wspólnych dokumentów tożsamości państwowej i krajowej. Jumio Go jest również łatwy w konfiguracji i konfiguracji, według firmy, choć oferuje także pomoc w szybkim wdrożeniu technologii w aplikacji lub stronie internetowej kwalifikujących się organizacji.

Usługa będzie oferowana bezpłatnie do czerwca, a Jumio obecnie przyjmuje wnioski od kwalifikujących się organizacji.

Jumio niedawno opublikował parę eBooków na eKYC i uwierzytelniających cyfrowe transakcje i zgodność w regionie APAC.

TypingDNA oferuje bezpłatne zdalne przetwarzanie i identyfikację uczniów za pomocą danych biometrycznych podczas pisania, podczas gdy szkoły w krajach na całym świecie są zamknięte.

źródło: https://www.biometricupdate.com/202003/jumio-to-offer-free-biometric-identity-verification-to-organizations-involved-in-pandemic-assistance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *