Strona główna > NWO > Apokalipsa > Weronika Lueken, wizjonerka z Bayside: Tygiel cierpienia

Weronika Lueken, wizjonerka z Bayside: Tygiel cierpienia

„Za pełną radość poczytujcie to sobie, bracia moi, ilekroć spadają na was różne doświadczenia. Wiedzcie, że to, co wystawia waszą wiarę na próbę, rodzi wytrwałość. Wytrwałość zaś winna być dziełem doskonałym, abyście byli doskonali, nienaganni, w niczym nie wykazując braków”. – św. Jakub 1:2-4

NEW YORK CITY
„Twoje miasto, Moje dziecko, New York, przejdzie przez tygiel cierpienia, jak i wiele miast w twoim kraju i na świecie”.                                                                    – Pan Jezus, 31.12.1975

KULA ODKUPIENIA
„Dni na waszej ziemi są policzone. Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy pozostający blisko Mego Syna podczas tego tygla cierpienia nie będą się bać. Wszyscy którzy wpadną w ciemność podczas tego tygla cierpienia zrobią to z własnego wyboru”.

– Matka Boża, 24.03.1973

WIELKIE ZAKŁÓCENIA NATURY
„Świat przejdzie przez tygiel cierpienia, bo Ojciec będzie karał tych których miłuje. Będą wielkie zakłócenia natury. Moje dziecko, wszystko co pozwoliłam ci zobaczyć w przeszłości miało powód.

„Kula Odkupienia krąży bliżej twojego świata. To nie jest zwykła gwiazda niebieska, Moje dziecko. To jest nadprzyrodzony przejaw dokonany przez Ojca Przedwiecznego. Będzie to taka kara jakiej ludzkość nigdy nie widziała wcześniej, ani nie zobaczy znowu. Wielu umrze w wielkim pożarze Kuli Odkupienia”.                                       – Matka Boża, 17.04.1976

 

OSTATNIE OSTRZEŻENIE
„Moje dziecko, szala jest ciężka na lewej stronie. Teraz już wiesz, że dane wam w przeszłości ostrzeżenia byście przygotowali się, okażą się ostatnim ostrzeżeniem przez Królową Nieba i ziemi według wskazówek Ojca Przedwiecznego. Królowa Nieba przychodziła do was jako Pośredniczka  od Ojca Przedwiecznego.

„Ja, Michał, strażnik Wiary, strażnik Domu Bożego, napominam wszystkich pasterzy by przygotowali się i byli gotowi na próbę!

„Świat człowieka przejdzie przez tygiel cierpienia, okres oczyszczenia. Wszystko co zgniłe spadnie. Zabłąkane owieczki się zgromadzą. Jedna zostanie zabrana, druga zostanie.

„Wszyscy pasterze staną przed Ojcem Przedwiecznym na sąd. Czy zebraliście zabłąkane owieczki?”                                                                                               – Św. Michał, 24.12.1975

 

KARA TAKIEJ WIELKOŚCI I CIERPIENIA  

„Wokół was, Moje dzieci, jest głęboka ciemność ducha. Świętość, pobożność i świątobliwość  muszą być przywrócone w Domu Mego Syna. O ludzie krzyża, kiedy wyjdziecie i będziecie bronić Mego Syna? Ponownie Go krzyżujecie. Krzyżują Go znowu Jego ludzie!

„Moje dziecko, pytasz dlaczego Ojciec Przedwieczny czeka tak bardzo cierpliwie? Dlatego, że Jego wolą nie jest utracenie kogokolwiek dla Nieba. On cierpliwie czeka. Długo cierpi i zagląda w serca każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w świadomym wieku.

„O Moje dzieci, gdybyście mogli obudzić się z letargu, bo Dom w ciemności nosi opaskę śmierci.

„Na ludzkość będzie zesłana kara takiej wielkości i cierpienia, że człowiek nigdy nie przejdzie przez taki tygiel cierpienia z dopełnieniem odkupienia człowieka przez Kulę Odkupienia i wielką wojnę.

„Moje dzieci, szyderców przybywa.. Musicie zamknąć uszy na ich szyderstwo. Idźcie naprzód z nadzieją i ufnością, gdyż to Mój Syn będzie waszą ufnością”.

– Matka Boża, 10.02.1977

„WYJDZIECIE Z TEGO ZWYCIĘSCY I SILNIEJSI”

„Moje dzieci, zachowajcie Wiarę; nie gaście światła w domach. Jest wiele świec teraz palących się na świecie. Tych świec nie zgasi ciemność. Bramy piekielne nie przemogą Mego Kościoła.

„Choć świat i Mój Kościół przejdą przez tygiel cierpienia, wyjdziecie zeń zwycięscy i silniejsi. Ale, Moje dzieci, to nie będzie jedna owczarnia i jeden pasterz jak myśli człowiek. Nie będzie on pod dyktatorem, ani jedną religią  świata, ani jednym rządem światowym, bo Ja jestem Dobrym Pasterzem. Jestem waszym Pasterzem i Ja pozbieram Moje owieczki”.

– Pan Jezus, 10.02.1977

PAPIEŻ PAWEŁ VI*
„Wasz Ojciec Święty, Papież Paweł VI, teraz jest w wielkim tyglu boleści. Jego dni na ziemi policzone są na kilka. Módlcie się za niego, i w swoich działaniach pragnijcie uwolnić go od tych tyranów, którzy osaczyli go przez jego ludzką słabość i niemoc ciała”.

– Matka Boża, 18.03.1976

*Czytaj na moim chomiku:    Papież Paweł VI oszustwo stulecia

                                               Papież Paweł VI nie był autorem zła na II SW

 

WIELKI TYGIEL CIERPIENIA
„Pasterze, musicie przywrócić dyscyplinę w Domu Mego Syna! Dom w ciemności nosi opaskę śmierci. Wszystko co zgniłe spadnie! I tylko nieliczni się uratują, mała resztka!

„Moje dzieci, kiedy będziecie przechodzić przez wielki tygiel cierpienia, jaki wkrótce zejdzie na narody, będziecie poddani próbie. Pszenicę się rozdzieli, ziarno od plew; owieczki zostaną rozdzielone od kozłów. Moje dzieci, nie możecie, przez swoją ludzką naturę, zrozumieć sposobów Ojca Przedwiecznego. On jest miłosiernym Bogiem, ale w swoim miłosierdziu ma powód do rozdzielenia”.                                                              – Matka Boża, 15.07.1977

 

WOJNY SĄ KARĄ ZA GRZECHY CZŁOWIEKA
„Musicie pamiętać ostrzeżenie, przesłanie dane wam przez dzieci, Hiacyntę i Franciszka. Dowiecie się, że Moje słowa są takie same wtedy i teraz. Przynoszę wam, jako Pośredniczka między Bogiem i człowiekiem, ostrzeżenie z Nieba, że jeśli nie poprawicie się, nie będziecie pokutować i żałować za swoje grzechy przeciwko naturze i prawom Bożym, zostaniecie zniszczeni!

„Wojna jest karą za grzechy człowieka!

„Dobrzy będą wiele cierpieć, ale przejdą przez ten tygiel cierpienia z nadzieją i wielką wiarą, wiedząc, że dzięki ich wytrwałości w czasie próby, zdobędą korony w Niebie.

„Mój Syn patrzy na pokolenie które oddało się przyjemnościom ciała. Upodlenie, zmysłowość i seksualność szaleją w sercach wielu. Wiedzcie, że kiedy odchodzi moralność kraju, to kraj wchodzi na drogę ku potępieniu”.                                                        – Matka Boża, 21.08.1975

 

ŻYWI BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ UMARŁYM
„Wasz świat obraca się w tyglu cierpienia. Dzieci Boże będą prześladowane; ale wytrzymajcie, Moje dzieci, bo wasza nagroda będzie wielka w Niebie. Nadejdzie czas – bez modlitwy i pokuty ludzkości, nadejdą czasy kiedy ci na ziemi będą zazdrościć tym którzy odeszli i są martwi.

„Ojciec przeciwko synowi, matka przeciwko córce, brat przeciwko siostrze! Wszystkim którzy mają nawet najmniejszy ognik światła, prawdy, będą mówić: 'Czy na ludzkość spadło szaleństwo?'

„Człowiek powoli redukuje swoją naturę do zwierzęcej. Grzech stał się  sposobem życia. Niemoralność, poniżanie, cudzołóstwo – wszelkiego rodzaju występki i zło zalewają wasz kraj i kraje ziemi. Jak długo, według ciebie, Ojciec Przedwieczny będzie tolerował to zachowanie?”                                                                                       – Matka Boża, 27.09.1975

 

OSTATNIE OSTRZEŻENIE DLA STANÓW ZJEDNOCZONYCH
„Jako naród przechodzicie przez pierwszy etap tygla cierpienia. Miłosierny Ojciec przez swoje dobre serce i opatrzność natury, poprosił by dać wam czas na przywrócenia kraju, narodu, do miłości Ojca Przedwiecznego. To jest ostatnie ostrzeżenie jakie Ojciec Przedwieczny da teraz waszemu narodowi.

„Grzech jest szaleństwem, i bez pokuty i modlitwy, wasze dzieci, wasi dorośli, wasi pawodawcy, będą działać i postępować w sposób jaki można tylko nazwać szaleństwem. Wszystko co dobre zostanie podeptane, wszystko co złe wychwalane. Wasz kraj pozbawiono wszelkiej moralności. Rozpadacie się teraz, i wszystko co może teraz przejść to węże!

Moje dzieci, małe są liczby tych którzy zostaną uratowani. Każdy mężczyzna, kobieta i dziecko w świadomym wieku podejmą decyzję zanim walka się zakończy. Żadnej duszy nie przejmie szatan jeśli nie utoruje sobie drogi do szatana”.                     – Matka Boża, 13.09.1977

GROMADZĄ SIĘ SIŁY ZŁEGO
„Świat, wasz świat, przejdzie przez wielki tygiel cierpienia. Nie wolno wam kwestionować sposobów Ojca Przedwiecznego, bo Jego wiedza przekracza wszystko co człowiek może zrozumieć, nawet przez naukę, Moje dzieci.

„Gromadzą się siły złego by stoczyć wielką walkę ze wszystkimi dziećmi Bożymi. Musicie z ufnością iść do przodu, Moje dzieci. Potrzebna jest wytrzymałość”.

– Matka Boża, 25.03.1978

CZAS SIĘ KOŃCZY
„Trwajcie, Moje dzieci, na modlitwach pokutnych. Są bardzo potrzebne. Czas się kończy. Ludzkość przejdzie przez wielki tygiel cierpienia. To oczyszczenie dopuści Ojciec Przedwieczny by zgromadzić Nasze zabłąkane owieczki”.                         – Pan Jezus, 18.06.1975

 

OGROMNA WOJNA
„Moje dziecko, nie chcę obciążać cię długim dyskursem tego wieczoru. Nie trzeba dodawać, Moja Matka bardzo dobrze robi swoimi radami dla dzieci świata. Wasz świat idzie drogą prowadzącą do tygla cierpienia. Będzie to droga oczyszczenia dla ludzkości. Wszystko co zgniłe zostanie strząśnięte z winorośli.

„Moje dzieci, powtarzam jeszcze raz wszystkim:  dostosujcie się do świata i umrzecie na winorośli. Dostosujcie się i umrzecie na winorośli. Wyjaśnię wam to prosto, Moje dzieci. Jeśli z własnej wolnej woli dołączycie do tych ze świata, którzy oddali się szatanowi, nie możecie zostać na drzewie życia, a będziecie musieli wtedy stać się przyjacielem szatana i agentem piekła w ludzkiej postaci.

„Wyjaśniałem wam podczas licznych wizyt na ziemi i wielu wizyt Mej Matki na ziemi – Ona wyjaśniła wam dlaczego człowiek dojdzie do przykrego końca. Naukowy muszą się dużo nauczyć w poszukiwaniu wiedzy, bo oni szukają jej w złej dziedzinie. Byłoby lepiej dla nich gdyby szukali wiedzy o nadprzyrodzonym i zbawieniu wiecznej duszy.

„Moje dzieci, wkrótce zejdzie na ludzkość ogromna wojna. Śmierć stanie się powszechna dla wszystkich. Jeśli ta wojna będzie kontynuowana, to zginie 3 / 4 ludzkości świata”.

– Pan Jezus, 1.04.1978

„Z NIEBA NAPRAWDĘ PADA DESZCZ ŁEZ”

„Człowiekowi nie wolno uciekać z domów Mego Syna. Dużo zła i zepsucia weszło w serca wielu, nawet w domach Mego Syna. Ale zdecydowano by ten czas nadszedł, żeby człowiek przeszedł przez tygiel cierpienia, który jest próbą. Wszystko co zgniłe spadnie. Owieczki zostaną rozdzielone od kozłów.

„Proszę was, Moje dzieci, odsuńcie się od świata, który oddał się szatanowi. Zachowujcie czyste i święte myśli w umysłach i sercach. Bądźcie przykładem pobożności swoich dzieci, bo wielu zostanie zgromadzonych w nadchodzących czasach. Wielu zabranych niespodziewanie by wejść do Królestwa.

„Moich ostrzeżeń nie posłuchano na wielu obszarach ziemi. Zamknięto drzwi bym nie weszła. Z nieba naprawdę pada deszcz łez”.                                           – Matka Boża, 6.10.1973

 

ANIOŁ ŚMIERCI JEST POŚRÓD WAS
„Wielu teraz chodzi po ziemi, którzy są skorupami ludzi. Ich nie będzie już nazywać się ludźmi, a zwierzętami. Oni oddali się szatanowi. Sprzedali swoje dusze dla kariery. I jest wielu pośród kleru, którzy zostaną rozstrzelani.

„Te grupy teraz się gromadzą, Moje dzieci, one nie mają szacunku dla życia. Wykorzystają wszelkiego rodzaju broni, nawet użyją noża.

„Moje dzieci, to nie jest panowanie terroru jakie ustanowiłam na świecie. Ostrzegam was teraz, to co się dzieje jest dlatego, że zawiedliście. Nie posłuchaliście rad z Nieba. Nie poprawiliście się. Uratują się tylko nieliczni. I teraz możecie liczyć dni.

„Anioł śmierci jest pośród was. On chodzi w ludzkiej postaci. Zbierze teraz swoich, i pojawi się zło.

„Mówię wam teraz, Moje dzieci, musicie się poprawić. Mówię wam teraz, Moje dzieci, wkrótce będziecie liczyć dni.

„Ci którzy zostaną, jeśli to zło będzie trwać i się rozprzestrzeni, będą w duchu strachu, bo będą zazdrościć tym którzy zmarli i nie przechodzą przez ten tygiel cierpienia”.

– Matka Boża, 13.08.1977

„DOBRZE ZAPAMIĘTAJCIE SŁOWA MOJEJ MATKI”

„Dobrze zapamiętajcie słowa Mojej Matki, bo ufamy, że nie odrzucacie Jej słów, ani nie słuchacie ich głuchymi uszami. Ostrzeżenia Mej Matki zostaną wysłuchane, albo świat przejdzie przez ciężki tygiel cierpienia. Nie chcemy dopuścić tego na was, ale ten człowiek zaprowadzi się do tego jeśli nie posłucha ostrzeżeń z Nieba”.                            – Pan Jezus, 29.12.1973

 

EKSTREMALNY TYGIEL CIERPIENIA
„Słuchaj uważnie, Moje dziecko, bo to ostrzeżenie ma ogromne znaczenie. Gniew Ojca narasta. Nasze serca się rozdzierają. Łaski jakie dajemy dla wyzdrowienia dusz wielu odrzuca. Jak długo może to trwać bez interwencji Ojca? Nie będziemy tolerować mordu nienarodzonych. Człowiek przejdzie przez ekstremalny tygiel cierpienia.

„Poznacie wartość cierpienia. Musicie zupełnie się oczyścić przed wejściem do Królestwa Nieba. Albo oczyścicie się w ziemskim życiu, albo będziecie cierpieć za zasłoną.

„Słuchajcie dobrze, ludzie w Domu Bożym, i człowieku prowadzący świeckie życie na ziemi: wasze czyny tolerowano, a nie przeszły niepoliczone. Pokutujcie za każdą duszę którą wysłaliście do Ojca z niespełnioną misją. Wasz świat przejdzie przez wielki tygiel cierpienia, cierpienia jakiego nigdy nie widziano od czasu Noego ani wcześniej, bo ogień zejdzie na waszą ziemię! Skóra, ciało będą wysychać i odpadać od kości jak nigdy nie było. Wiele oczu będzie patrzeć i jeszcze nie uwierzą, tak mocno wielu szatan będzie trzymał”.

– Pan Jezus, 18.03.1974

„NADCHODZI CZAS WIELKIEGO SMUTKU”

„Jak powiedziałem wam na początku, nadchodzi czas kary dla ludzkości. Wasz kraj przejdzie przez wielką próbę. Prosiliśmy; błagaliśmy; Moja Matka przyszła do was z przekazem z Nieba, które postanowiliście odrzucić z własnej wolnej woli. Wszyscy którzy posłuchali przejdą przez ten tygiel cierpienia z wielką nadzieją na odkupienie.

„Wiedzcie, że z nieba zejdzie ognista Kula. Wielu umrze w tym wielkim pożarze Kuli Odkupienia. Nie straszę was, a podaję wam fakty, Moje dzieci. Przygotujcie swoje dusze i dusze tych, których kochacie. Nadchodzi czas wielkiego smutku”.         – Pan Jezus, 28.05.1975

 

„NIE MARNUJCIE CZASU”
„Radziłam rodzicom by strzegli drzwi swoich domów i uczynili z nich twierdze dla dzieci! To młodzi teraz stali się głównym źródłem rzezi szatana by zniszczyć przyszłość waszego kraju i wielu krajów świata. Mówię 'wielu', Moje dzieci, bo z upływem czasu duża katastrofa wojny światowej i karząca kometa niebieska zesłane na ludzkość zostawią tylko  nieliczne dusze na ziemi.

„W końcu będą nieliczni ci uratowani. Moje dzieci, w tej chwili na ziemi, każdy człowiek w świadomym wieku został oznaczony znakiem krzyża i odkupienia, albo z własnej woli przyjęli znak bestii, wieczne potępienie!

„Bo od wszystkich, Moje dzieci, którym dano światło, będzie się dużo wymagać. Proszę, Moje dzieci, spieszcie się naprzód z przesłaniem z Nieba. Nie marnujcie czasu. Mój Syn da wam wiele rąk byście dotarli do każdej duszy przed wielką próbą, tyglem cierpienia jaki zejdzie na ludzkość.

„Moje dzieci, czas ucieka! Dlaczego Mnie nie słuchacie?”              – Matka Boża, 14.08.1978

 

Z POWODU BEZBOŻNOŚCI, NIEMORALNOŚCI, SKŁONNOŚCI ATEISTYCZNYCH

„Wasz świat woła pokój i braterstwo. I im bardziej krzyczycie pokój, tym bardziej się odeń oddalacie, a dlaczego? Bo chcecie znaleźć pokój bez Boga. Człowiek nie może wysyłać modlitw jeśli nie pochodzą z miłości i dążenia do zbawienia przez Mego Syna. Nikt nie wejdzie do Wiecznego Królestwa Ojca, a jedynie przez Mego Syna.

„Szukając pokoju i braterstwa budujecie inną religię, Moje dzieci. Jest to fałszywa religia humanizmu i modernizmu. Ile ostrzeżeń dano wam w przeszłości, ostrzeżeń przed tymi siłami, siłami wysłanymi z piekła! Wy pasterze, którzy odrzuciliście Michała jako strażnika Wiary i Domu Mego Syna, musicie przywrócić go modlitwą i na widok, jego figury, posągi do Domu Mego Syna, Kościoła.

„Pasterze, odchodzicie od Wiary. Negujecie istnienie nadprzyrodzonego, bo budujecie kościół człowieka. Zawróćcie, bo zostaniecie zmuszeni zawrócić przez Mego Syna. Z powodu swojej bezbożności, z powodu waszej niemoralności, i z powodu waszych skłonności ateistycznych, Moje dzieci, wasz kraj przejdzie przez wielki tygiel cierpienia. Wiele krajów na ziemi zostanie oczyszczonych próbą”.                                               – Matka Boża, 18.06.1976

 

WIELU MĘCZENNIKÓW W POŻARZE
„Ci którzy są dobrego ducha nie muszą się niczego obawiać, Moje dziecko, bo oni przejdą przez tem tygiel cierpienia z większą nadzieją i odwagą, wiedząc, że ostateczne zwycięstwo jest za zasłoną z Ojcem Przedwiecznym. Będzie tam wielu męczenników w pożarze jaki nadchodzi. To będzie prawdziwy krzyż.

„Musisz, jako dziecko Boże, podnieść swój krzyż i nieść go, nawet kiedy jest ciężki. Cierpienie wkrótce będzie dla wielu sposobem życia. To wszystko jest w planie Ojca Przedwiecznego dla rozdzielenia owieczek od kozłów. Wszyscy będziecie poddani próbie, Moje dzieci. Człowiek, z własnej wolnej woli, albo przyjmie albo odrzuci propozycję Ojca Przedwiecznego w Niebie”.                                                                                             – Matka Boża, 14.08.1975

 

BITWA JAKIEJ NIGDY NIE WIDZIANO NA ZIEMI

„Co mogę wam powiedzieć, Moje dzieci? Czy mam was okryć nadzieją i optymizmem i złudzić was w obliczu rzeczywistości? Daję wam nadzieję za zasłoną. Co mogę wam obiecać na ziemi? Ludzkość sama teraz trzyma wagę ku samozniszczeniu.

„Ojciec Przedwieczny nie zsyła na was tego zniszczenia, a wy sami.

„Kula Odkupienia zejdzie na was kierowana przez Ojca Przedwiecznego – ostateczna kara.

„Wielu zawróci przez cierpienie w nadchodzących dniach. Nie wpadajcie w błąd jaki wielu teraz głosi, Moje dzieci. Oni próbują zarazić was zbytnim optymizmem. Łudzą was pokojem i braterstwem, aurą pokoju i braterstwa, kiedy nie ma  żadnego pokoju i żadnego braterstwa; bo oni usunęli wiedzę o Bogu spośród was.

„Pokój obiecany przez Mą Matkę nie przyjdzie teraz. Człowiek wszedł na drogę do wielkich boleści.

„Wszyscy dobrego ducha nie mają czego się bać. Oni przejdą przez ten tygiel cierpienia z nadzieją i odwagą, bo będą mieć zbroję, wiedzę o znaczeniu modlitwy, i nadzieję w Królestwie wiecznym.

„Będzie to bitwa, Moje dzieci, zapewniam was, bitwa jakiej nigdy nie widziano na ziemi, i nigdy się znowu nie zobaczy. Wszyscy wejdą w tę bitwę. Każdy mężczyzna, kobieta i dziecko odczują jej skutki”.                                                              – Pan Jezus, 6.12.1975

– # –

 

Tygiel cierpienia cz. 2

„Bo kogo miłuje Pan, tego karze, chłoszcze zaś każdego, którego za syna przyjmuje. Trwajcież w karności! Bóg obchodzi się z wami jak z dziećmi /synami. Jakiż to bowiem syn, którego by ojciec nie karcił?”                                                                                    – Hebr 12:6-7

SZYBKO SCHODZI NA ŚWIAT
„Nie jest życzeniem Ojca Przedwiecznego niezgoda w Wiecznym Miecie Rzymie. Nie jest życzeniem Ojca Przedwiecznego schizma i podział braci.

„Ale z powodu czasów i grzechów ludzkości, świat waszych ludzi wszedł w głęboką ciemność ducha. Wiele błędów gmatwa i miesza wszystko. Życzenie Ojca Przedwiecznego jest byście trwali i swoim przykładem modlitwą i pokutą dalej zwalczali zło jakiemu człowiek zezwolił wejść na świat i Wieczne Miasto Rzym.

” Jak kierowała was Moja Matka, zobaczycie w nadchodzących czasach, że świat pozna pełne znaczenie Jej słów. Wszyscy którzy słuchali i postępowali według Jej wskazówek przejdą przez ten tygiel cierpienia, który szybko schodzi na świat”. – Pan Jezus, 10.02.1976

 

„NADZIEJA I UFNOŚĆ W BOGU”
Weronika – Teraz Michał w prawej ręce trzyma wagę. Wygląda jak złota waga, w równowaadze. I teraz pokazuje mi ją.

Św. Michał – „Widzisz, moje dziecko, że przechyla się na lewo. Bezbożność sięga szczytu. Jak byłaś kierowana w przeszłości przez Królową Nieba i ziemi, kiedy osiągnie się szczyt bezbożności, to człowiek odczuje ostatni dopust. Świat, twój świat przejdzie przez straszny tygiel cierpienia. Wszyscy dobrego ducha nie muszą niczego się obawiać. Nadzieja i ufność w Bogu przeniosą cię przez tę próbę”.                                                    – 15.07.1975

 

GRZECH SIĘ NASILI
„Moje dziecko, ostrzeż świat, Moje dzieci światłości, że zawsze muszą być ostrożne a nie zarozumiałe i nie spowalniały w modlitwie, bo szatan jest najpotężniejszy ze swoimi armiami ogrów. Tak, Moje dziecko, rozumiesz, że Lucyfer nigdy nie śpi. Duch nigdy nie odpoczywa.

” Wasz świat zanurza się z tygiel cierpienia dla ludzkości. Moje dzieci, słyszę głosy wołające o pomoc, ale głosy wołają o materialną pomoc. Moje dzieci, zrozumcie, że przychodzimy z Nieba by ratować wasze dusze.

„Z powodu pojawienia się szatana, Lucyfera i jego armii teraz na waszym świecie, grzech się nasili, bo dla wielu stanie się sposobem na życie”.                                 – Matka Boża, 10.06.1978

 

SŁUSZNE OSTRZEŻENIE DLA WSZYSTKICH KARDYNAŁÓW I BISKUPÓW

„Agenci piekła, siły 666, weszły do Świętego Miasta Rzymu. W minionych latach ziemskiego czasu Moja Matka ostrzegała was wielokrotnie o tych nadchodzących czasach, które są teraz.

„Nie muszę powtarzać pełnego Przekazu z Nieba danym wam niezliczone razy w wielu miejscach na świecie przez Moją Matkę. Przychodziła do was jako Pośredniczka między Bogiem i człowiekiem; przychodziła do was jako wasza Matka by wami kierować, przeprowadzić was przez świat ciemności, ciemności która już zdobyła wiele dusz dla szatana.

„Nie mogę obiecać wam teraz dużej zmiany w waszych obecnych zmaganiach by zachować Mój Kościół. Wszyscy musicie podejść do nadchodzących czasów z wiedzą, że Ojciec Przedwieczny postanowił, że cała ludzkość zostanie wypróbowana w tyglu cierpienia. Owieczki zostaną rozdzielone od kozłów, i będziemy oddzielać dobre ziarna od plew, tych którzy zostaną i odbudują Mój Kościół.

„Daję słuszne ostrzeżenie dla wszystkich kardynałów i biskupów, którzy przewodzą duszom i rozproszyli owieczki, że sprawdził was Ojciec Przedwieczny i zauważył u was braki. Nadchodzi dzień kiedy wielu z was noszących wysokie kapelusze stanowisk staniecie przede Mną i rozliczycie się ze zgromadzenia lub rozproszenia Moich owieczek. Czy staniecie przede Mną i powiecie, że wasze nauki były czyste w Moich oczach?”

– Pan Jezus, 24.07.1976

DNI KOŃCOWE  
„Moje dzieci, dla wielu końcowe dni staną się najtrudniejsze. Tak wiele dusz odpada teraz od Wiary, Serce Mojej Matki się rozdziera. Proszę wszystkich, którzy dostali łaskę usłyszenia Przekazu z Nieba by wyszli do przodu jako uczniowie Mego Syna w tych końcowych dniach. Liczne łaski będą dane dla innych, żeby otrzymali światłość z Nieba dla świata. Na nielicznych nakładamy duży ciężar, ale noście go jak Mój Syn niósł swój krzyż, i wasza nagroda będzie wielka w Niebie. Wiele ofiarnych dusz zostanie wybranych z małych, tych którzy mają czyste serca i Wiarę.

„Ostrzegłam księży, hierarchię w Kościele Mego Syna, by pozbyli się z serc dumy i arogancji. Ich sposób stał się sposobem świata, rządzonego przez człowieka, a nie przez Boga. Ten nowy sposób tylko doprowadzi do całkowitego zniszczenia, nie tylko dusz, a ciał.

„Kartki pism Jana, Apokalipsy, Objawień, przewracają się coraz szybciej. Człowiek kontroluje prędkość swego zniszczenia. Twój kraj, Moje dziecko, Stany Zjednoczone, i liczne kraje świata, stały się pogańskie. Kościół Mego Syna na ziemi przejdzie przez wielki tygiel cierpienia i chaos”.                                                                                          – Matka Boża, 6.10.1978

 

„POŁOŻĘ NA WAS CIĘŻKĄ RĘKĘ”  
„Moje serce się rozdziera kiedy patrzę na ludzkość tarzającą się w brudzie w imię postępu i modernizmu. Teraz on, człowiek, stoi na skraju samozniszczenia.

„Jako kraj, Moje dzieci, szukacie pokoju w złych kanałach. Nie będzie żadnego pokoju bez Boga! Bo człowiek wykreował teraz próżnię, i ta próżnia jest jak bezdenna czeluść, i siła sięgająca z piekła wciąga wielu w czeluść.

„Ojciec Przedwieczny stworzył człowieka na swój obraz. Ustanowił zasady dla dobra ludzkości, i jej postęp do triumfalnego powrotu do Nieba. Wszyscy jesteście tylko pielgrzymami na ziemi. Wasz czas ucieka.

„Wielu sprzedaje swoje dusze dla kariery! Wielu żywi swe ciała a głodzi dusze! A teraz? Bo odrzucacie prawdę! Chodzicie ze świerzbiącymi uszami, słuchacie heretyków i kłamców! Doktryn demonów pełno na ziemi, i te doktryny demonów weszły do Mego Kościoła. Powiem wam jako wasz Bóg: położę na was ciężką rękę.

„Kościół w ciemności nosi opaskę śmierci. Wasz świat przejdzie przez tygiel cierpienia. Będzie to czas próby dla wszystkich, rozdzielenia owiec od kozłów, ziarna od plew. Wszystko co zgniłe spadnie. Bo powtarzam jeszcze raz: lepiej by było kilku dobrej jakości niż wielu nicości!”                                                                                              – Pan Jezus, 1.02.1978

 

ŻYWI BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ ZMARŁYM
„Moje dzieci, słyszę wszystkie wołania o pokój i braterstwo. I gdzie jest pokój, gdzie jest braterstwo, kiedy idziecie drogą ku samozniszczeniu?
„Miłość oziębła w sercach większości. I ci którzy są powołani w klerze nie stają się ani letni ani aktywni, a idą w dół strumienia ku samozniszczeniu jak kaczki, ani nie troszcząc się czy obrzydliwości niszczą dusze w Moim Domu. Oni wołają o ciężką rękę Ojca na nich! Wszelkiego rodzaju naruszenia człowieczeństwa i godności występują nawet w bramach Mego Kościoła – naruszenia wobec świętości.

„O Moje dzieci, człowiek sam ściąga ten czas na siebie. Ojciec Przedwieczny jest miłosiernym Ojcem, ale jest ciężko naciskany by wam dać wytchnienie.

„Światło wiary migocze. Czy znajdę choć płomyczek wiary w sercach ludzi kiedy powrócę? Moje dzieci, przez swój grzech i szaleństw, nadejdzie dzień kiedy człowiek będzie życzył sobie i zazdrościł zmarłym. Będzie chciał być zmarłym, a jeszcze przejdzie przez tygiel cierpienia jaki sam na siebie sprowadził. Żywi będą naprawdę zazdrościć zmarłym!”

– Pan Jezus, 6.10.1977

KOŚCIÓŁ SIĘ NIE ROZPADNIE
„Mój Kościół, Mój Dom na ziemi, nie rozpadnie się przez atak szatana! Będzie to dobre i sprawiedliwe pole walki dopuszczone przez Ojca Przedwiecznego dla rozdzielenia ziarna od plew. Żniwo będzie wielkie, a wszystko co zgniłe spadnie! I plewy zbierze się i wrzuci w ogień! Niewielu zostanie uratowanych, ale lepiej, Moje dzieci, mniej o jakości niż wielu o nicości!

„Obiecałem wam w przeszłości, i powiem znowu: wasz świat nie zostanie zupełnie zniszczony jak zrobił to Ojciec Przedwieczny w przeszłości, ale wiedzcie, że ludzkość przejdzie przez tygiel cierpienia! Powoli, z tego całego cierpienia, ludzkość wyjdzie nowa i odświeżona i wykąpana światłem swego Boga. Ciemność się rozproszy, ale nie bez cierpienia. Będziecie zostawieni własnym odchyleniom. Będzie wyglądać jakby światło zupełnie zgasło na świecie kiedy człowiek będzie się kąpał w ciemności, kiedy człowiek będzie zdobywał coraz większą wiedzę, a dalej odchodził od Boga, aż pewnego dnia jego ostateczna wiedza stanie się jego samozniszczeniem”.                                                                                – Pan Jezus, 16.06.1977

 

WIELKI TYGIEL CIERPIENIA  
„Grzech jest szaleństwem, i to szaleństwo uruchomi eliminację wielu narodów na ziemi. Moja Matka wołała w przeszłości byście się modlili i odprawiali pokutę, albo Rosja rozniesie swoje błędy po świecie.

„Moje dzieci i klerze, postanowiliście zniszczyć Wiarę w sercach młodych. Biada człowiekowi, który sieje zgorszenie wśród dzieci!

„Świat, ziemia, przejdzie przez wielki tygiel cierpienia. W przeszłości wydano wiele drobnych ostrzeżeń, i zbyt nieliczni rozpoznali je za takie. Śmierć stanie się powszechna w waszym kraju. Mordy, rabunki, cudzołóstwo, lenistwo przez głód i suszę. Moje dzieci, wszyscy dobrego ducha przejdą przez te czasy dzięki wytrwałości. Wszyscy musicie słuchać rad Mej Matki. Jej zezwolił Ojciec Przedwieczny przychodzić do was jako Pośredniczce między Bogiem i człowiekiem. Jej obietnica jest prawdziwa. On zostanie z wami, spełni swą obietnicę. Wolą Ojca jest, by kierowała dziećmi ziemi w zmiażdżeniu władzy szatana”.

– Pan Jezus, 13.05.1978

CZAS WIELKICH SMUTKÓW
„Ranga nie ma miejsca z duchem. Wiele mitr teraz jest na drodze do piekła. Odrzucacie Wiarę dla ziemskich korzyści i władzy, i odrzucacie swego Boga. Jeśli oddacie Mój Kościół wrogom waszego Boga, oddacie soją duszę szatanowi i na wieczne potępienie.

„Czerwony kapelusz upadł i purpurowy jest wprowadzany w błąd. Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi! Ściągacie na siebie próbę. Czas wielkich smutków dla ludzkości nadchodzi. Przejdziecie przez ciągłe kataklizmy i tygiel cierpienia. Wszyscy dobrego ducha przejdą przez tę próbę z dużą wytrwałością i celem.

„Pamiętajcie, wszyscy dobrego ducha zrozumieją i przygotują się na nadchodzące czasy stosując się do wskazówek danych wam w przeszłości przez Moją Matkę. Nie porzuciliśmy was samym sobie, a wspieramy was pod płaszczem Mojej Matki, nad Moim Najświętszym Sercem umieszczam krople Mojej krwi. Tę krew przelewam od nowa. Jestem, jako wasz Zbawiciel, krzyżowany przez Moich”.                                              – Pan Jezus, 10.04.1976

 

OBECNE POKOLENIE  
„Wasz kraj, piękną Amerykę, przygotowuje się teraz do całkowitej kapitulacji. Teraz wiecie, Moje dzieci, i teraz musicie działać mając tę wiedzę, albo wy też poczujecie niewolę i zamknięcie Moich domów w waszym kraju. Jesteście ślepo wprowadzani w pułapkę niewoli zastawioną na was przez przebiegłą infiltrację waszego rządu, waszych szkół i waszych mediów komunikacyjnych.

„Obudźcie się z letargu i zawróćcie z drogi ku zniszczeniu, padając na kolana i modląc się z serca do Ojca Przedwiecznego, by zawrócił was z obecnej drogi  ku zniszczeniu.

„Wasi rodacy chcieli zagłuszyć głos Mej Matki na świecie. Nie będziecie dalej tłumić głosów na świecie, bo wysiewacie nasiona samozniszczenia!

„Amen, amen, powiem wam: jeśli ludzkość nie przywróci do swego życia Boga Ojca Przedwiecznego, nie będzie mogła liczyć nawet na dwie pomocne ręce!

„Obecne pokolenie, Moje dziecko, przejdzie przez ten tygiel cierpienia. Wielu wielkich świętych wyjdzie z tego prześladowania”.                                           – Pan Jezus, 5.06.1975

 

PAJĘCZYNA ZŁEGO
„Na Rzym, Moje dziecko, zejdzie wielka próba. Siły złego się gromadzą. Oni będą chcieć w nadchodzącym nowym roku usunąć waszego Ojca Świętego, Papieża Pawła VI*, od władzy. Już on stał się, Moje dziecko, tylko słupem we własnym domu, bo jest wokół niego wielu Judaszy – wielu którzy z miłości dla pieniędzy i władzy, sprzedali swoje dusze dla kariery.

„Biada, biada, biada człowiekowi który odrzuca swoją rolę jako przedstawiciel Mego Syna by przyjmować srebro i złoto, i w taki sposób sprzedaje Mego Syna. Jego Kościół przejdzie przez wielki tygiel cierpienia, bo Dom w ciemności, Moje dzieci, nosi opaskę śmierci.

„Moje dziecko, niekonieczne jest podawanie wam dat i nazwisk, bo winni są dobrze świadomi swego oszustwa. Czerwony kapelusz upadł, a purpurowy jest wprowadzany w błąd.

„O Moje dzieci, rozpoznajcie znaki waszych czasów, spisek ośmiornicy, kiedy pajęczyna złego, ręce mistrzów wyciągają się by gromadzić, jednoczyć i niszczyć Dom Mego Syna”.

– Matka Boża, 20.11.1976

*Czytaj na moim chomiku: Papież Paweł VI oszustwo stulecia

        Papież Paweł VI nie był autorem zła na II SW

 

„APOKALIPSA NADCHODZI”
„Będzie dużo gorzkich łez i zgrzytania zębów, na skutek zastawionych na ziemię przez złego nieszczęść. Szatan, mistrz oszustwa, psuj dusz, teraz chodzi po ziemi. Lucyfer ze swoimi legionami z piekła jest rozpuszczony na ziemi.

„Powtarzam jak doradzała wam Moja Matka: w przeszłości byli agenci z piekła na ziemi, a Lucyfer był skuty łańcuchami. A teraz jest wypuszczony!

„Nie zrozumiecie planu od początku waszego istnienia. To musi wszystko minąć. Kartki Biblii muszą się przewracać, przewracają się szybko, bo człowiek nic nie robi by je zatrzymać.

„Apokalipsa nadchodzi. Musicie czytać pisma Jana. Wtedy zrozumiecie. Nikt nie wpadnie do piekła jeśli sam nie zechce.

„Moje dzieci, jeśli nie będziecie działać teraz, nie rozpoznacie swojego świata przez zniszczenie i mord.

„Nie ma niczego co mógłbym dodać teraz do rady Mej Matki, by obudziły was z letargu, ślepoty serca. Jak w przeszłości, człowiek nigdy nie uczy się ze swojej historii. Powtarza wielokrotnie swoje błędy ku samozniszczeniu. Wasze pokolenie nie minie zanim nie oczyści was wielki tygiel cierpienia.

„Moje dzieci, trwajcie na nieustannym czuwaniu modlitewnym w waszym kraju i na świecie. Słowa ostrzeżenia z Nieba dojdą do wszystkich krańców ziemi, a potem nastanie koniec”.

– Pan Jezus, 31.12.1977

ZNIKNĄ LICZNE NARODY
„Wasz świat przejdzie przez wielki tygiel cierpienia. Ziemia się zatrzęsie i liczne narody znikną z powierzchni ziemi – w mgnieniu oka!

„Moje dzieci, rozważcie słowa Mej Matki teraz, kiedy idziecie z misją z Nieba. Dajcie wszystko co możecie z miłości serca. Nieście wiedzę światu, Moje dzieci. Dawajcie a otrzymacie potrójnie.

„Rodzice, odmawiajcie Różaniec i czytajcie Biblię. Napominajcie swoje dzieci z serca; dyscyplinujcie je dla zbawienia ich dusz. Lekkie obyczaje zezwalają im stawać twarzą w twarz ze złem. Dziecko musi być strzeżone silną ręką i sercem”.   – Pan Jezus, 18.06.1977

 

RÓŻANIEC
„Paciorki modlitewne będą gównym narzędziem w zmniejszeniu kary dla waszego kraju. Plan Ojca jest na oczyszczenie. Wszyscy muszą przejść przez ten tygiel cierpienia. Ale ci dobrego ducha nie będą się obawiać, wiedząc, że są pod ochroną Mego płaszcza”.

– Matka Boża, 14.04.1973

CHOĆ PŁOMYCZEK WIARY?
„Moje dzieci, czy mogę wam przynosić radosne przesłanie, kiedy Moje serce rozdzierają mordy i utrata szacunku dla starszych? Dzieci przeciewko rodzicom, rodzice krzątają się ze ślubami, żyjąc w cudzołóstwie, zadając się ze złym, z homoseksualistami i lesbijkami! Jakie życie pokazujecie dzieciom jako przykład? Biada rodzicowi który gorszy swoje dziecko. Lepiej gdyby ten rodzic zmarł w łonie swej matki! Biada pasterzom gorszącym dzieci! Oni będą się smażyć przez wieczność w piekle za swoje oszustwo!

„Czy kiedy Mój Syn wróci do was, zastanie choć płomyczek wiary w waszych sercach, o pasterze? Tylko nieliczni się uratują. Czy nie postępujecie by znaleźć się pośród nielicznych? Czy dacie niej honoru człowiekowi i więcej honoru Bogu, albo czy będziecie zmuszeni upaść na kolana? Pasterze, wybór należy do was!

„O Moje dzieci, nadejdzie dzień kiedy wszystko zostanie naprawione, a świat przejdzie przez wielki tygiel cierpienia. Będzie to konieczna część przejściowa, Moje dzieci, by rozdzielić owieczki od kozłów, światło od ciemności; plewy od ziarna. Żniwa będą wielkie. Ale, Moje dzieci, kto zbierze największe plony, Mój Syn czy szatan, Jego przeciwnik?”

– Matka Boża, 5.08.1977

NAJWIĘKSZY Z GRZECHÓW
„Grzechy człowieka, największe z grzechów wychodzących z serca człowieka, ściągną na świat wielki tygiel cierpienia. Wiedzcie teraz, że większość was odrzuciła słowa ostrzeżenia od Królowej Niebios. Dlatego dopuści się na was wielką karę. Już wiele ostrzeżeń dano by obudzić ludzkość, których nie posłuchano”.                           – Św. Michał, 1.02.1975

 

„TO SĄ CZASY KOŃCOWE”
„Moje dzieci, mało jest teraz na ziemi, mało jest pokuty w porównaniu z milionami ludzi na świecie, aby zadośćuczynić za te obrazy Ojca Przedwiecznego, mało jest, aby powstrzymać narastające zło i wielkie ostrzeżenia i kary, które zostaną zesłane na ludzkość by przebudzić ją z błędów i grzechu.

„To są czasy o których mówiono i pisano przez niezliczone ziemskie lata. To są czasy końcowe, i będzie tygiel cierpienia. Święci wyłonią się z ognia cierpienia.

„Moje dzieci, wszyscy którzy wytrzymają zdobędą korony. Zawsze kiedy będziecie słabnąć, będziecie mówić: Mój Panie Jezu, moja ufności!”                            – Pan Jezus, 25.07.1977

 

DEGENERACJA MORALNOŚCI
„Wasz świat i wiele narodów dotknie tygiel cierpienia. Degeneracji amoralności w kraju jest miarą jakiej Ojciec Przedwieczny użyje do kary”. – Matka Boża, 18.05.1977

 

ODBUDOWA KOŚCIOŁA
„Moje dzieci, serce Mego Syna przebija sposób w jaki wielu przychodzi do Jego Domu z brakiem szacunku, apatią, i Jego Dom wykorzystują jako miejsce spotkań dla wszelkiego rodzaju niegodziwości. Z szacunkiem w tę noc święta aniołów w wiecznym Królestwie, żądają – i Michał nakazuje – by kobirty nakrywały głowy podczas Najświętszej Ofiary Mszy. O to prosi się was nie przez zwyczaj. Nie dajcie się złudzić szatanowi, Moje dzieci. Kobiety muszą okrywać głowy w szacunku dla Ofiary Mego Syna, z szacunku dla wszystkich praw Boga a nie człowieka; bo człowiek teraz, Moje dzieci, ustanawia swoje własne prawa, własne zasady, i w ten sposób człowiek zniszczy się sam.

„Fundament jest solidny, Moje dzieci. Bramy piekielne nie przemogą Kościoła Mego Syna. Choć ci którzy idą za światłem muszą przejść przez tygiel cierpienia dla odbudowania Kościoła Mego Syna, to wiedzcie, Moje dzieci, że ostateczne zwycięstwo będzie Mego Syna”.

– Matka Boża, 28.09.1976

OFIARA BARANKA KONTYNUOWANA
„Moje dziecko, mam powód wielkiego smutku, bo Mój Syn przechodzi przez wielki tygiel cierpienia, cierpienia dużo większego niż kiedy był na ziemi. Ofiara Baranka jest kontynuowana. Jak długo serce może się rozdzierać ze smutku?”                    – Matka Boża, 13.04.1974

 

ABSOLUTNE SZALEŃSTWO
„Świat przechodzi przez wielki tygiel cierpienia. Kiedy czas upływa coraz szybciej, i klepsydra przesypuje się coraz szybciej, Moje dzieci, zobaczycie jak wasz świat zamienia się w formę absolutnego szaleństwa, bo grzech, Moje dziecko, jest na pewno szaleństwem. Grzech stał się sposobem życia w waszym kraju i wielu krajach.  Powinnam powiedzieć, Moje dziecko, że większość krajów świata teraz przyjęli rząd szatana. Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi! Kiedy świat i Kościół Mego Syna staną się jednym, wiedzcie, że koniec jest bliski”.

– Matka Boża, 12.06.1976

 

https://www.tldm.org/Directives/d419.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.