Strona główna > NWO > Apokalipsa > Weronika Lueken, wizjonerka z Bayside: Nowoczesność i eksperymenty w Kościele Katolickim

Weronika Lueken, wizjonerka z Bayside: Nowoczesność i eksperymenty w Kościele Katolickim

„Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań – ponieważ ich uszy świerzbią – będą sobie mnożyli nauczycieli. Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom”.

2 Tm 4:3-4

NOWOCZESNOŚĆ TO TWÓR SZATANA

„Wszyscy którzy wpadli w sieć szatana i złoczyńcy w Świętym Mieście Rzymie będą rozliczeni i nie będą mogli uciec przed wiecznym potępieniem w ogniu piekielnym za niszczenie młodych dusz i tych których dano im pod opiekę.

„Na swój błędny, lekkomyślny sposób znajdowania światła, Moi pasterze, daliście się złudzić. Niegodziwości popełniane są teraz w domach Mojego Syna, kościołach na świecie. To wywołuje duży smutek u ludzi w Niebie. To wywołuje duży smutek u Ojca Przedwiecznego. I z kolei to wywoła duży smutek w sercach tych, którzy będą walczyć o zachowanie wiary. Wiary i Tradycji się nie rozdzieli. Nowoczesność to twór szatana”.           – Matka Boża, 1.11.1975

 

SKOŃCZCIE Z EKSPERYMENTAMI I NOWOŚCIAMI

„Ile cięższych kar potrzeba by obudzić was z letargu? Prosiliśmy Naszych pasterzy żeby działali zgodnie ze wskazówkami danymi przez Moją Matkę by odnaleźć Moje owieczki. Zamiast tego Moją Matkę wielu przyjmowało ze zwątpieniem, niedbalstwem, apatią i absolutnym odrzuceniem. Ilu ludzi mamy wysłać wam by obudzić was zanim będzie za późno?

„Jesteście ślepi, Moi pasterze. Zezwalacie by nieopisane zło pustoszyło Mój Dom. Jak długo, według was, pozwolę wam wprowadzać w błąd i niszczyć powierzone wam dusze? Chcę byście zakończyli eksperymenty w Moim Domu. Chcę zakończenia nowoczesności. Odbudujcie Mój Dom, albo przyjdę i wyrzucę was z niego!

„Mój Dom szybko staje się jaskinią złodziei! Mój Dom stał się sceną dla demonów!  Mój Dom musi być oczyszczony od środka. Polerujecie kielich, a w środku zostaje brud”.

– Pan Jezus, 26.05.1976

WRÓĆCIE DO TRADYCYJNYCH RYTUAŁÓW

 „Mojemu klerowi, tym którym dałem łaskę reprezentowania Nieba na ziemi, wysyłam to ostrzeżenie: Musicie teraz wrócić do tradycyjnych rytuałów! Musicie naprawić kruszące się mury zewnętrzne i zgniliznę wewnętrzną Mojego Domu. Musicie naprawić to co chcecie zniszczyć – TERAZ!

„Wielu którzy nazywają się Moimi wybranymi postanowiło zniszczyć go od środka. Wasze czyny nie przechodzą niezauważone przez Ojca Przedwiecznego. Błąd, oszustwo, kłamstwa pod przykrywką świętości i pobożności! Jesteście zdemaskowani przez Ojca Przedwiecznego. Po trochu rozpoczniecie naprawiać fundament, albo zostaniecie w środku i będziecie niszczyć.

„Patrzę na wszelkiego rodzaju niegodziwości popełniane w Moim Domu. Czy myślicie, że będziecie postępować dłużej bez kary? Obudźcie się z letargu, Mój klerze! Nikogo  nie oszukacie!”                                                                                           – Pan Jezus, 22.22.1975

TRZEBA SKOŃCZYĆ ZE WSZELKIMI NOWOŚCIAMI I EKSPERYMENTAMI

„Musicie skończyć z wszelkiego rodzaju nowościami i eksperymentami – TERAZ!

„Dano wam zasadę. Dano wam drogę. Naprawcie Mój Dom teraz, bo Dom w ciemności nosi znak śmierci. Drzwi zostaną zamknięte! Dusze będą głodne światła. Krew popłynie ulicami. Śmierć stanie się powszechna. Czy tego chcecie?

„Zapłatą za grzech jest śmierć. Co osiągniecie kiedy zdobędziecie skarby tego świata, a nie zabierzecie ich ze sobą na sąd? Wasz osąd jest wieczny, na zawsze!”

– Pan Jezus, 22.11.1975

„NIE WOLNO WAM ŻĄDAĆ NOWOŚCI”

„Nie wolno wam żądać nowości w Domu Mego Syna. Liczne niegodziwości smucą Moje serce. Jest wielki brak szacunku podczas Najświętszej Ofiary, Moje dzieci. Dom Mego Syna, Jego domy na ziemi, stały się miejscami spotkań demonów”. – Matka Boża, 20.11.1975

 

PRZEBIEGŁE I PODSTĘPNE ZŁO 

 „Pośród was jest wiele oszustw, jednym z nich jest fałszowanie sposobu zbawienia dusz. Kiedy byłem na ziemi, ustanowiłem zasady i dałem wam Mój Kościół, Mój Dom. Ale teraz widzę jak wielu ze świerzbiącymi uszami zdało się na nowości, i oni zakładają na świecie nową religię. Choć w sercach mieli dobre zamiary, te nowości i eksperymenty – Moje dzieci, zapewniam was, to co nazywacie „zielonoświątkowcami” i i wzywanie do was 'ducha', jest to sprytne i przebiegłe zło wykreowane przez szatana by odebrać wam wiedzę i potrzebę zinstytucjonalizowanego Kościoła.

„Moje dzieci, musicie zrozumieć, że szatan teraz toczy wojnę z Moimi dziećmi i użyje każdego sposobu by zamknąć Mój Dom, Mój Kościół na ziemi. Wojna teraz weszła do Rzymu. Tam musi być dużo modlitw i wiedza stosowana przez Ducha waszego Boga.

„Moje dzieci, zrozumcie że przez tę całą moderniizację i wasze dobre zamiary, zostaliście oszukani przez szatana. Humanizm i modernizm daje złe owoce, Moje dzieci. Wielka odpowiedzialność będzie dana tym w Mojej hierarchii w Moim Kościele, którzy zezwolili wejść tym błędom”.                                                                                          – Pan Jezus, 20.05.1978

 

WSZELKIE SPOSOBY ZŁUDY   

„Pasterze, teraz musicie odprawić dużą pokutę. Padnijcie na kolana! Pokora! Pokora, Moi pasterze! Świętość i pobożność! Tradycja! To co budujecie to tylko kościół człowieka.

„Biskupi, obudźcie się z letargu! Powtarzam, Moje dzieci, Moi biskupi, czy będziecie posłuszni grzechowi? Czy zjednoczycie się i zniszczycie swoją Wiarę? Czy zepsujecie Wiarę ostatecznym zniszczeniem dusz?

„Mój Syn dał wam Wiarę. Dał wam kierunek, prosty plan. Dał wam pierwszych przywódców. Oni spisali plan Nieba w Biblii. Każdy człowiek szuka nowości, interpretacji dla własnej satysfakcji – wszelkiego rodzaju złudy i komplikacji, nowości. Za co? Za ostateczne zniszczenie waszej Wiary! Owieczki biegają i się rozpraszają, kościoły zamykają swoje drzwi! Dlaczego? Bo światłość zastąpiliście ciemnością”.                                        – Matka Boża, 24.12.1975

 

NOWOCZESNOŚĆ NISZCZY DUSZE

„Widzę, Moje dzieci, że wielu z Naszych pasterzy płynie w dół szybkim strumieniem. Są jak kaczki płynące za liderem. O pasterze w domach Mego Syna, co się z wami stanie? Przez swój przykład wielu prowadzicie drogą do piekła.

„Świat wszedł do Kościoła Mego Syna. Zrobiliście zeń miejsce spotkań dla wszelkiego rodzaju grzeszników, wszelkich popełnianych niegodziwości. Świętość, dedykacja, pobożność muszą wrócić do Domu Mego Syna, Kościoła. Wszelkiego rodzaju zmiany i nowości niszczą powierzone wam dusze!”                                                                      – Matka Boża, 29.05.1976

 

WSZELKIEGO RODZAJU NOWOŚCI

„Odrzuca się prosty kontekst Wiary i zastępuje wszelkiego rodzaju nowościami i wdrożeniami. Dostaliście mocny fundament. Nie ma żadnej potrzeby zmiany. Niebo, Ojciec Przedwieczny nie zna zmiany, bo On jest, On był, i On zawsze będzie. Nie ma żadnej zmiany w Niebie.

„Moje dzieci, co się z wami stanie! Ubieracie się w nagość, przychodzicie w nagości do Domu Mego Syna. Niemoralność jest powszechna na całym świecie. Czytajcie, Moje dzieci, i uczcie się: kiedy kraj osiągnie punkt bez powrotu, to zawsze zaczyna się od upadku moralności!”                                                                                      – Matka Boża, 12.05.1976

 

NISZCZENIE WIELU DUSZ

„Nowości, Moje dziecko, to niszczenie wielu dusz. Zmiana – dlaczego ludzkość zawsze woła o zmiany, Moje dziecko? Czy próba czasu nie jest pewną wskazówką dla ludzkości? Nie chcemy zadowalać ludzkości, a stawiamy się za przykład by doprowadzić ludzkość do Boga.

„Pycha intelektualna, Moje dzieci, pycha intelektualne wysłała wielu na drogę do piekła. Tak, nie odrzucajcie tej wiedzy, tej prawdy o istnieniu piekła. Agenci działający dla księcia ciemności swoim biznesem zrobili zabieranie waszych umysłów od realiów o istnieniu sfery kary.

„Prosiłam wszystkie Moje dzieci o czytanie Księgi żywota. Jest to wasz przewodnik na przyszłość. Wszyscy będziecie się modlić do Ducha Świętego by kierował wami w czytaniu, żebyście nie wpadli wbłędy waszych czasów”.                                 – Matka Boża, 15.06.1974

 

WIELKA ZŁUDA

„Wszelkiego rodzaju aberracje i zła weszły do Kościoła Mego Syna. Rozpoznawajcie siły zła wokół was. Wielką złudę zesłano na ludzkość, tak żeby wszyscy którzy oddali się szatanowi szybko wpadli w otchłań. Szatan wie, że jego czas się kończy, i w ten sposób  musi zebrać tych którzy odrzucają ostrzeżenia z Nieba.

„Wielu sprzeda swoje dusze dla kariery. Jest wielu zdrajców w mieście Rzym. Bez waszych modlitw, wiele mitr wpadnie do piekła.

„Moje dzieci, popadłyście w błędy. Mój Syn dał wam zwięzły, prosty plan dla zbawienia w Jego Domu, Jego Kościele. Wszelkiego rodzaju nowości i zmiany muszą być teraz zatrzymane. Nie zgromadzicie dusz kompromisem”.                                 – Matka Boża, 18.06.1976

 

„NIE ODWRACAJCIE SIĘ”

„Musicie nosić na sobie waszą zbroję, wasze sakramentalia. Musicie zostać z Moim Synem w Eucharystii, w tabernakulach na świecie. Jest teraz wiele zamieszania i dużo błędów w domach Mego Syna. Ale nie odwracajcie się. Musicie zostać i modlić się i dawać dobry przykład tym, którzy biegają w zamieszaniu i próbują wszelkiego rodzaju nowości.

„Ojciec Przedwieczny zagląda w serca ludzkości, dlatego nie wolno wam oceniać. Dobrze jest udzielać rad i ujawniać nieprawdę, ale nie wolno wam osądzać.

„Moje dzieci, muszę was oświecić o smutnym fakcie. Nie zdobędziecie konwertytów dołączając do ich błędów i złych interpretacji. Modlitwa jest najpotężniejszą bronią przeciwko złu. Nie możecie sprzyjać złu, nie możecie psuć Wiary. Nie wolno wam dołączać do wrogów Mojego Syna. Wszyscy którzy nie uznają Go za Mesjasza, wszyscy którzy Go odrzucają w Jego Domu – oni są od antychrysta!”                                                        – Matka Boża, 6.12.1975

 

WIELU KSIĘŻY NA DRODZE DO ZATRACENIA

„I powiem wam to, Moi pasterze: nie będziecie zmieniać drogi by pasowała człowiekowi, a musicie zmieniać człowieka by wprowadzić go na Moją drogę! Tę drogę dano wam w Księdze żywota i miłości, waszej Biblii. Nie będziecie zmieniać słów ani znaczenia by zadowolić człowieka! Jest to wąska droga do Nieba, i dlatego niewielu zostanie na tej drodze. Wielu Moich księży jest na drodze do zatracenia i zabierają ze sobą wiele dusz.

„Trwajcie na ciągłym czuwaniu modlitewnym w waszym kraju i we wszystkich krajach ziemi, bo wielu umrze w wielkim pożarze Kuli Odkupienia! Czy tego chcecie? Narody świata sami podejmą o tym decyzję.

„Ojciec Przedwieczny jest najbardziej miłosierny, i On cierpliwie czeka na waszą pokutę i odkupienie. Drogę wam dano. Zostaniecie szczerzy, wierni i prawdziwi! Nie będziecie szukać nowości i innowacji w Moim Kościele! Kościół w ciemności nosi opaskę śmierci”.

– Pan Jezus, 2.06.1979

„NIE MA ŻADNEJ POTRZEBY ZMIAN”

„Moje dziecko, musisz znaleźć dobrą duszę, która nadal będzie drukować i rozsyłać po świecie prawdziwe modlitwy waszej Wiary. Eksperymenty waszych pasterzy doprowadziły do dużej korupcji dusz. W Niebie nie ma żadnych nowości. Nie ma żadnej potrzeby zmiany, bo kiedy człowiek stanie się odłączony szuka zmiany, a to najczęściej nie jest na lepsze”.

– Matka Boża, 27.12.1975

 

KAŻDY NARÓD UPADŁ

„Żaden naród na ziemi nie uniknie karze. Każdy naród nie honoruje swego Boga. Każdy naród uległ świerzbiącymi uszami nowości, wprowadzając humanizm i modernizm, prowadzącym do niszczenia dusz”.                                                               – Matka Boża, 1.02.1978

 

OJCIEC PRZEDWIECZNY ŻĄDA OSTRYCH ZASAD

„Pytasz, Moje dziecko, o pokutę. Co jeszcze mogę powiedzieć? Istnieją prawa Boga i prawa człowieka. Ojciec Przedwieczny żąda pokuty! Ojciec Przedwieczny żąda ostrych zasad, bez zmian i żadnych nowości wprowadzonych do Jego słów. Nie będziecie racjonalizować Przykazań Ojca Przedwiecznego! One są proste i trzeba ich przestrzegać prosto w wierze”.

– Matka Boża, 31.01.1976

NOWOŚCI, EKSPERYMENTY, MODERNIZM
„Szatan da ludzkości wszelkiego rodzaju bogactwa by oślepić ją na duchowość.

„Ludzkość będzie chodzić z głową w chmurach, świerzbiącymi uszami, przyjmując fałszywe doktryny od fałszywych nauczycieli. Nowości, eksperymenty, modernizm, humanizm! Z powodu waszego grzechu i utraty światła, padniecie ofiarą tych kreatur szatana. Czy nie zostaliście ostrzeżeni wcześniej z Tronu Piotrowego? Och, nie! Odrzuciliście wskazówki waszego Ojca Świętego w Wiecznym Mieście Rzym! Źli ludzie od krzyża, postępujecie nieposłusznie wobec waszego Wikariusza.

„Możecie, swoimi złymi sposobami, nabrać niektórych ludzi, ale nie nabierzecie waszego Boga, który was obserwuje i zezwala na szybkie wpadanie do piekła. O wy ludzie słabej wiary, obudźcie się z letargu. Podążacie jak barany na rzeź!”                     – Matka Boża, 10.02.1977

 

ŻADNYCH NOWOŚCI W NIEBIE

„Moje dziecko, musisz znaleźć dobrą duszę, która dalej będzie drukować i rozsyłać po świecie modlitwy waszej Wiary. Eksperymenty waszych pasterzy doprowadziły do dużego zepsucia duszy. Nie ma żadnych nowości w Niebie. Nie ma żadnej potrzeby zmiany, bo kiedy człowiek staje się niezadowolony, chce zmiany, i to najczęściej nie jest na lepsze”.

– Matka Boża, 27.09.1975

„PRZYZNAJCIE SIĘ DO BŁĘDU”

„Moje dziecko i Moje dzieci, mówcie wszystkim, że droga do Nieba nigdy nie była łatwa, ale możecie ją ułatwić dla siebie i waszych rodzin jeśli będziecie przestrzegać zasad, jeśli będziecie przestrzegać Przykazań Ojca Przedwiecznego. Zmiany jakie widzimy zachodzą w Moim Domu na ziemi nie są dobre, bo wiele, wiele dusz wpada w piekło. I wielka miara odpowiedzialności teraz jest na tych, których wezwano do zakonów religijnych, którzy oddali się reprezentowaniu Mnie na ziemi. Czy mam powiedzieć, że znalazłem wielu Judaszy teraz w Moim Domu? Czy nie można zmienić tej sytuacji?

„Istnieje tylko jeden sposób zatrzymania tego, tego zła które przeniknęły do Mego Domu i w serca całej ludzkości. Musicie zatrzymać teraz swoją żądzę zmiany i nowości. Musicie przywrócić Mój Kościół do jego wcześniejszej chwały. Przyznajcie się do waszego błędu. Nie ukrywajcie tego pychą i arogancją.

„Pamiętajcie, że był czas kiedy konieczne było wyrzucenie Lucyfera i jego zwolenników z Nieba – Lucyfera, który teraz pogania was do piekła z nim, na ziemi. On musiał być wyrzucony z Nieba, bo on też stał się pyszny i arogancki, chcąc zrobić z siebie innego żywego boga. Tego nie można zrobić. Nie możecie być ponad swoim Stwórcą”.        – Pan Jezus, 7.09.1978

 

„NIE WOLNO WAM STAĆ SIĘ ŚWIATOWCAMI”

„Prosiłam was, radziła, jako wasza Matka, byście odsunęli się – odsunęli się od waszego świata który oddano szatanowi. Musicie zarobić na codzienny chleb żyjąc na świecie, ale nie wolno wam stać się światowcami. Wasze dzieci muszą być prowadzone ostrą dyscypliną i miłością. Ale ta miłość musi pochodzić ze światłości, Moje dzieci, bo tak niewielu woła miłość, a zagubili prawdziwe znaczenie miłości. Bo miłością jest wasz Bóg Ojciec w Niebie.

„Ojciec Przedwieczny podał wam proste wskazówki. On dał wam plan dla zbawienia licznymi kanałami i przez niezliczone ziemskie lata. On zesłał pośród was proroków by przynieśli wam wskazówki dla waszego zbawienia.

„Moje dzieci, nie wolno wam odrzucać waszych pism, nie wolno wam dalej zmieniać i wprowadzać nowości, bo szatan teraz przejął i będzie kontrolował wasze umysły, zatruwając je, dopóki nie będziecie mogli oddzielić czarnego od białego, prawdy od kłamstw, i fałszu od halucynacji, aż wszyscy będą podążać w kółkach dezorientacji, nie wiedząc już do kogo się zwrócić, dokąd pójść by znaleźć prawdę”.                                              – Matka Boża, 7.09.1976

 

PASTERZE MUSZĄ ZATRZYMAĆ ZMIANY

„Pasterze, ci którzy mają pod opieką Nasze owieczki, musicie teraz zatrzymać te zmiany, których pragniecie w nowościach, bo one niszczą młode dusze i rozpraszają Nasze owieczki.

„Powtarzam, Moje dzieci, wielka Rada w Rzymie II SW, obietnice były wielkie, ale szatan zasiadł pośród was i rozgrywał was jak na szachownicy.

„Dano wam fundament Wiary oparty na Tradycji i wiedzy proroków. Nie możecie inicjować tej nowej religii, bo ona zaprowadzi was do jednej religii, która nie jest od Mego Syna, która nie będzie mieć jego prawdziwego fundamentu, i będziecie brać Ciało Mego Syna i je bezcześcić, nie dając już wiedzy o Jego boskości. Jakiego rodzaju wybryki planujecie, o wy małej wiary? Co się z wami stanie? Czerwone kapelusze upadły i purpurowe są wprowadzane w błąd. Biada, Biada, biada mieszkańcom ziemi!”                              – Matka Boża, 5.08.1976

 

„Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!” – Gal 1:8-9

NOWOŚCI PRZYNIOSĄ CIEMNOŚĆ

„Zamieszanie, złuda, kłamstwa. Człowiekowi nie wolno przepisywać pod kierunkiem szatana Modlitwy o światłość. Słowa Ojców założycieli przeszły próbę czasu. Nowości w Domu Bożym przyniosą ciemność i otworzą drzwi dla złych duchów. Wróćcie do zasad. Ta lekkomyślność sprowadzi na was gniew Ojca.

„Arogancją ze strony człowieka jest ustawianie się ponad Ojcem. To pycha człowieka chce umieścić go ponad Ojcami założycielami. Zasady dla waszego zbawienia i drogę dano w całości w Księdze żywota i miłości. Nie dokona się żadnych zmian. Nie zezwoli się na to by jej treść odpowiadała zachciankom człowieka. Kiedy zaczynacie wgryzać się w fundament, osłabiacie strukturę. Ale fundament Domu Bożego jest w świałości. Ściany mogą się kruszyć, ale fundament jest na zawsze. Odbudujcie ściany, wypełnijcie pęknięcia, i przyprowadźcie zabłąkane owieczki”.                                                 – Św, Tomasz z Akwinu, 24.11.1973

 

ŻADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA DLA ROZLUŹNIENIA

„Wszyscy zostali umieszczeni na ziemi, by być zbawionymi, ale wielu jest powołanych, a nie-wielu wybranych. I dlaczego? Bo się nie modlili. Nie przyjęli darów danych im dla zbawienia. Szukali gdzie indziej. Wprowadzili nowości i eksperymenty. Szatan zatruł wiele umysłów.

„Pasterze, czy będziecie liczyć pozostały czas w miesiącach czy latach? Nie, mówię wam! Wszyscy będziecie trwać na czuwaniu modlitewnym. Będziecie krzyczeć z ambon przeciwko nieskromności i amoralności. Będziecie żądać by człowiek wrócił do swego Boga, bo jeśli Go odrzuci, zagubi się.

„Pasterz który rozprasza swoje stadko zostanie potępiony. Wiele mitr wpadnie do piekła. Ranga nie będzie wymówką dla rozluźnienia i fiaska w dawaniu Wiary owczarni”.

– Pan Jezus, 15.03.1976

 

POSŁUSZEŃSTWO Z HONOREM

„Czy nie jest lepiej, moje siostry, cierpieć by różnić się przez chwilę na ziemi? Życie jest wieczne w Królestwie Boga. Wsze życie na ziemi jest tylko krótką pielgrzymką. Czy oddacie się szatanowi kiedy na ziemi, i zabranymi przez niego za zasłoną? Czy nie jest lepiej, moje siostry, przestrzegać zasadę: posłuszeństwo z honorem, a nie z hańbą wobec waszego Boga – posłuszeństwo dane w dobrym i szlachetnym celu i z prawdą.

„Nie możecie być posłuszni tym, którzy oddali się szatanowi: niszczycielom zasady, tym którzy pragną nowości i zmiany. Zmiany, moje siostry? Jaka jest potrzeba zmiany, kiedy przetrwaliście próbę czasu?

„Świat, wasz świat na ziemi, jest w głębokiej ciemności ducha. Dobre siostry, które pozostałyście wierne z mnóstwem łask dzięki modlitwie, czy nie zapalicie swoich świec z naszą chwalebną Matką i nie pójdziecie przez świat szukając tych, którzy się zagubili w ciemności?”                                                                                                      – Św. Teresa, 2.10.1975

 

ODPRAWIAJCIE AKTY ZADOŚĆUCZYNIENIA

„Kiedy ta bitwa się zakończy, będziecie bardzo szczęśliwi, bez modlitwy, jeśli znajdziecie 100 prawdziwych księży, ludzi Boga, pozostałych pośród was. Mówię 'prawdziwych'.

„Moje dzieci, musicie modlić się za swoich biskupów i kardynałów. Módlcie się za wasz kler. Wielu szybko wpada do piekła i czyśćca.

„Nie popadajcie w zło jakie człowiek wykreował zabierając wiedzę z umysłów młodych o istnieniu piekła i czyśćca, i nawet Królestwa Ojca w Niebie. Musicie, jako rodzice, teraz zachować tę prawdę w sercach swoich dzieci, bo zapewniam was, że wkrótce będzie wiele łez żalu u ludzi. Będą płakać, ale będzie za późno.

„Moje dzieci, trwajcie na ciągłym czuwaniu modlitewnym idąc przez świat. Odprawiajcie wiele aktów zadośćuczynienia wobec zranionego serca Ojca Przedwiecznego. Zachowajcie wiedzę o łaskach w swoich naukach. Uciekajcie od fałszywych nauczycieli, którzy przynoszą doktryny diabłów. Prawda jest prosta. Dano ją wam i musi być zachowana bez eksperymentów i nowości”.                                                                               – Pan Jezus, 18.05.1977

 

ZMIANY MUSZĄ BYĆ ZATRZYMANE I ODWRÓCONE

„Miarka za miarkę, Ojciec Przedwieczny wymierzy wam sprawiedliwą formę kary. Wielu umrze w wielkim pożarze Kuli Odkupienia.

„Ojciec Przedwieczny nie uznaje teraz  żadnej wymówki od księży, którzy ubliżają Mu sprowadzając na manowce dzieci Boże na ziemi. Eksperymenty i zmiany muszą być zatrzymane i odwrócone! Nie ma żadnego innego wyjścia.

„Wielu na ziemi postanowiło teraz czcić adwersarza, szatana. Mówiłam wam, radziłam wam w przeszłości, że grzech jest szaleństwem. Wasz świat i ludzie mają w tym udział – chodzą jak w kieracie, żądni władzy, pieniędzy, dóbr materialnych i przyjemności. Oni chodzą w kółko, nigdy się nie zatrzymując, kiedy świat coraz szybciej zanurza się w otchłań”.

– Matka Boża, 4.08.1979

USUŃCIE EKSPERYMENTY

„Moje dzieci, dano wam drogę. Ja jestem drogą, Ja jestem światłem. Jeśli Mnie odrzucicie w waszym życiu, wejdziecie w ciemność. I księciem ciemności jest szatan, niszczyciel dusz, mistrz oszustwa, teraz rządca waszego świata! Otworzyliście drzwi do Mego Kościoła, wpuszczając wszelkiego rodzaju zło. Złudzono was błędem, i rządcy oddali się rozpuście. Pasterze, mówię wam: rozpraszacie Moje owieczki. I powiem wam, że kiedy przyjdę wyrzucę was z Mego Domu.

„Ustawiacie teraz scenę dla pełnej kapitulacji Mego Domu przez grupę pd synagogą szatana. Jak Judasze, spiskujecie nieposłusznie przeciwko swojemu Wikariuszowi, Papieżowi Pawłowi VI*. Wiedzcie, że nie ma honoru między złodziejami i mordercami. I biada człowiekowi który morduje cialo, a podwójna biada człowiekowi który  morduje ducha!

Mówię wam, pasterze: odbudujcie Mój Dom do jego wcześniejszej chwały. Usuńcie swoje eksperymenty. Jak orzeł, zbudujecie sobie gniazdo w niebie, a Ja was zepchnę w dół”.

– Pan Jezus, 7.12.1976

*Czytaj na moim chomiku: Papież Paweł VI oszustwo stulecia+ Papież Paweł VI nie był autorem zła.

EKSPERYMENTY I HUMANIZM

„Jest wiele nowości, wiele niegodziwości i przestępstw popełnianych w domach Mego Syna na świecie. Człowiek oddał się eksperymentom i humanizmowi, i nie nauczył się z przeszłości ani nie słuchał wcześniejszych Wikariuszy i Papieży, którzy ostrzegali przed nadchodzącym herezjom i modernizmem. Dano wam środki żebyście zapobiegli wejściu antychrysta w wasz świat i do Kościoła Mego Syna. Ale człowiek Boży, wyznawcy krzyża, strącacie krzyż  i go depczecie!

„Pasterze, czy staniecie przed Moim Synem, waszym Bogiem, i powiecie, że wasze nauki były czyste w Jego oczach? O wy małej wiary, idziecie jak barany na rzeź! Nosiliście prawdę w swoich sercach, a teraz zaczerniacie i przyciemniacie ducha wchodząc na szeroką drogę, łatwą drogę. Nie możecie oddawać swojej duszy szatanowi przyjmując jego błędy, herezje, fałsze i kłamstwa wykreowane przez ojca wszystkich kłamców, szatana.

„Nikt nie stanie przy was i nie wstawi się za wami kiedy staniecie przed Bogiem na sądzie, pozbawieni wszelkich ziemskich korzyści, pozbawieni wszelkiej ziemskiej wiedzy! Wasza dusza, wasz duch stanie przed Bogiem po wieczny wyrok, i co zyskacie jeśli zgromadziliście wszelkie skarby świata, a straciliście duszę? Zostaniecie skazani na wieczne potępienie i wypędzenie, oddani szatanowi, bo waszym ojcem na ziemi był szatan”.

– Matka Boża, 1.02.1977

NIE PADAJCIE OFIARĄ

„Moje dziecko, dużo spekulujesz o nadchodzącym ostrzeżeniu. Prosiłem cię wiele razy byś nie spekulowała o datach, ale dam ci jedną wskazówkę kiedy czas będzie odpowiedni. Kiedy zobaczysz, kiedy usłyszysz, kiedy poczujesz rewolucję w Rzymie, kiedy zobaczysz uciekającego Ojca Świętego, szukającego schronienia winnym kraju, to wiedz, że czas dojrzał. Ale błagaj i proś by twój dobry Papież nie opuszczał Rzymu, bo on pozwoli człowiekowi z mrocznymi tajemnicami zdobyć jego tron.

„Na twoim świecie dzisiaj jest rozpuszczony na ludzkość duch złego. Wszelkiego rodzaju brud i niegodziwości są wypluwane na ludzkość. Człowiek z mrocznymi tajemnicami, Mr 666, agent z piekła, siły złego są teraz pośród was. Wiele umysłów zatruwa szatan, Moje dzieci. Rozpoznawajcie twarze złego wokół siebie. Nie padajcie ofiarą wszelkiego rodzaju eksperymentom, modernizmu i humanizmu, bo to jest bardzo bliskie satanizmowi”.

– Pan Jezus, 14.09.1976

CHYBA ŻE NASTĄPI CAŁKOWITE ZAWRÓCENIE

„Ja, wasza Matka, patrzę na was z litością i smutkiem, o wy małej wiary, wy którzy odrzuciliście prawdę i zaciemniliście duszę dla korzyści, wy którzy splamiliście wiarę wszelkiego rodzaju eksperymentami i szaleństwem.

„Moje dzieci, rodzice młodych, musicie teraz przewodzić swoim dzieciom. Nie oczekujcie by inni ratowali dusze waszych dzieci, bo one zostaną stracone. Wkrótce, jeśli nie będzie całkowitego zawrócenia waszych dróg, które bardzo obrażają Ojca Przedwiecznego, zobaczycie niebo płonące ogniem.

„Moje dzieci, obserwujemy nową drogę, sposób w jaki dajecie błogosławieństwa tym, którzy zasnęli na ziemi. Moje dzieci, nie róbcie z tego karnawału przyjemności, bo wielu którzy zasnęli nie przeszli przez zasłonę do Królestwa Ojca Przedwiecznego. Jest to smutny czas dla wieli, nie czas radości, bo oni nie dostali zbawienia; nie ogą przyjąć go aż zostaną oczyszczeni. Ich dusze muszą zostać oczyszczone. I wielu spędzi długie lata w czyśćcu, i wielu już wpadło do piekła. Dlatego to jest od ojca kłamców, że promujecie ten fałsz i kłamstwo, że wszyscy zostaną uratowani po śmierci”.                                               – Matka Boża, 14.08.1976

 

„ZAWIERAJCIE KOMPROMIS, I UPADNIECIE!”

„Teraz musicie dokonać wyboru. Czas jest teraz! Co miało się wydarzyć w przyszłości wydarzy się teraz! Teraz dzielą się strony. Dom Mego Syna jest teraz dzielony. Czy odbudujecie go kiedy macie czas, albo przyjmiecie rzeź w waszym kraju – śmierć, śmierć na taką skalę, że nie będzie czasu ani ludzi by pogrzebać zmarłych? Kula Odkupienia wkrótce zejdzie na ludzkość, i wielu umrze w wielkim pożarze Kuli Odkupienia.

„Wasz świat woła pokój, pokój, kiedy nie ma pokoju. Zadajecie się z wrogami swojego Boga w Kościele Mego Syna! I co macie wspólnego, światłość z ciemnością? Czy będziecie nierówno ujarzmieni?

„Kompromis! Zawierajcie kompromis, i upadniecie! Nie będziecie, pasterze, zdobywać dusz dla Królestwa Boga poprzez kompromis! Wasz przykład jest słaby! Czy staniecie przed Moim Synem i powiecie, że wasze nauczanie było czyste w Jego oczach? Oh, nie, mówię wam! Zostaniecie wrzuceni w ogień wiecznego potępienia!

„Eksperymenty i wszelkiego rodzaju niegodziwości popełniane w imię humanizmu i modernizmu – tylko dla zniszczenia! Wędrujecie jak bezgłowe kury, trzepocząc skrzydłami z pychą i arogancją, bo odcięto wam głowy. I te głowy, wyciągają w chmury, ciemne chmury nad nimi, oślepieni arogancją, oślepieni pychą! Padnijcie na kolana i pozbądźcie się tej pychy i arogancji, które oślepiły was na prawdę!”                                             – Matka Boża, 24.12.1976

 

„EKSPERYMENTOWANIE TRZEBA ZATRZYMAĆ”

„Pasterze w -Moim Domu, rozpraszacie owieczki swoimi naukami, fałszywymi naukami wymyślonymi przez demony. Sprowadzicie rozlew krwi do Rzymu. Zawróćcie od tego szaleństwa. Czy nie widzicie teraz skutków, złych owoców jakie wyhodowaliście? Droga do piekła jest wybrukowana dobrymi intencjami.

„Nie będziemy tolerować podziału w Moim Kościele. Szatan wie, że dzielić to podbijać. Kapitanowie zawsze zostają na statku, nawet kiedy tonie. Mocni, ci z wiarą, ocalą statek, będzie na wodzie do czasu kiedy z Nieba przyjdzie pomoc.

„Wszelkiego rodzaju heretycy i niewierzący chcą wejść do Mego Domu, Kościoła na ziemi. Nie wolno wam psuć Wiary, bo nie zdobędziecie dusz obniżając standardy. Dałem wam zasady przez proroków, drogę, bo Ja jestem drogą, prawdą i światłem!

„O wy obłudnicy w Moim Domu, wy którzy uczycie fałszu, błędów i kłamstw, co się z wami stanie? Czy mam porzucić was waszemu grzechowi? Jeśli porzucę was, zniszczycie się swoją głupotą.

„Dano wam wiele ostrzeżeń w przeszłości, i dostajecie ostateczne ostrzeżenie byście przywrócili Memu Kościołowi wcześniejszą chwałę. Eksperymenty trzeba zatrzymać. Humanizm i modernizm to kreacja szatana w Moim Domu! Opanowała was złuda. Wasze głowy są w chmurach, zamglone. Jesteście jak kaczki szybko płynące w dół rzeki do krawędzi. Bawicie się w grę – za liderem. Jest to gra zniszczenia. Zawróćcie teraz, kiedy jest czas!

„Kościół w ciemniości ma oznakę śmierci. I światło nie wejdzie dopóki nie zostanie oczyszczony. Szatan toczy wielką bitwę pośród hierarchii w Moim Kościele. On wie, że ma mało czasu, i gromadzi swoich”.                                                                     – Pan Jezus, 18.03.1978

 

„NIE BĘDZIECIE PSUĆ MEGO DOMU”

„Przez umiłowanie tego co materialne i pieniędzy, nawet czerwone kapelusze w Moim Domu sprzedają swoje dusze. Powiem wam, Judasze w Moim Domu: dotknie was plaga. Wasze zło nie jest znane światu, ale wkrótce wyjdziecie i się zdemaskujecie, bo wszystko co zgniłe w Moim Domu zostanie ujawnione i zniszczone!

„Odrzuciliście swoją rolę, powołanie jako reprezentanci waszego Boga w Jego Domu na ziemi. Otworzyliście drzwi Mego Domu dla wszystkich niewierzących, heretyków i czcicieli Lucyfera! Nie będziecie psuć Mego Domu. Nie rozbijecie ścian! Ja jestem fundamentem! Ale nie będziecie też czekać by zebrać kości Ojca Świętego, Papieża Pawła w Rzymie!* Ojciec Przedwieczny ma plan naprawy Mojego Domu.

„Dałem wam prosty sposób, zasady do przestrzegania. Dano wam doktryny i tradycję, i przez swoją arogancję wynieśliście się nad Ojców Założycieli Mojego Kościoła i chcecie budować inną religię i nowy kościół, i robicie to bez żadnej pomocy od aniołów światłości, bo zatrudniliście mieszkańców ciemności.

„Moje dzieci, pasterze w Moim Domu, obudźcie się z letargu. Kiedy zasnęliście, wróg wszedł przez drzwi niezauważenie. Musicie odłożyć teraz błędy humanizmu i modernizmu. Przejrzyjcie jeszcze raz nauki wcześniejszych papieży i uczcie się ich. Dano je z powodu! Wszelkie eksperymenty i zmiany nic nie przyniosły. Wasze owoce są zgniłe. Czy  myślicie, że skoro produkujecie złe owoce, to pozwolę wam, czerwone i purpurowe kapelusze, zostać na winorośli? Zostaniecie strząśnięci z drzewa żywota”.                       – Pan Jezus, 18.06.1978

 

„NAWRACAJCIE NIEWIERZĄCEGO”

„Kler na ziemi,wszelkich denominacji, nie może oddawać się eksperymentom, zmianie błędów. Bo wiele dusz zostanie straconych dla Nieba. Klerze w Domu Mego Syna w Rzymie, pod kierownictwem Tronu Piotra, musicie dostrzec, że świat wokół was się zamyka, i umrzecie na winorośli jeśli się z tym zgodzicie.

„Nawracajcie niewierzącego. Całe Niebo woła o nawracanie. Nie łudźcie się dłużej, że przez zmiany sprowadzicie dusze do Domu Mego Syna, Jego Kościoła. Dowiecie się, że stracicie dusze, bo Kościół w ciemności nosi oznakę śmierci”. – Matka Boża, 25.07.1978

 

„NIC NIE OSIĄGNIECIE PRZEZ KOMPROMIS”

„Podzielony Dom nie może być na solidnym fundamencie. Nic nie osiągniecie przez kompromis z wrogiem.

„Moje dziecko, powtarzajcie słowa Mego Syna: 'Czy kiedy wrócę, to zastanę choć płomyczek wiary na świecie? Nauczyciele w Moich Domach, czy staniecie przede Mną i powiecie, że wasze nauki były czyste w Moich oczach? Ja wam powiem: Odejdźcie ode Mnie, niegodziwcy, w ogień wiecznego potępienia!'

„Tak, Moje dziecko, Nasze dzieci muszą czytać Księgę żywota, Biblię, bo wiedza jest siłą. Będziecie czytać w duchu i prosić Ojca Przedwiecznego o przewodnictwo, byście nie wpadli w sieć szatana, co poskutkuje ślepotą i wpadnięciem w błąd, odrzucenie prawdy dla wymysłów, eksperymentów, humanizmem, modernizmem i satanizmem.

„Człowiek odrzucił wiedzę o życiu wiecznym – o nadprzyrodzonym. On swoim racjonalizowaniem wyjdzie z Królestwa Bożego. Zbyt szybko będzie musiał przejść przez zasłonę, i zostanie odrzucony za to iż odrzucił prawdę”.                                    – Matka Boża, 25.07.1975

 

„OBUDŹCIE SIĘ Z LETARGU”

„Tysiące owiec błąkają się bez przywództwa, wiedzy, z błędnymi wskazówkami i przywództwem, nawet w Kościele Mego Syna na ziemi.

„Widzimy wszelkiego rodzaju eksperymenty, zamieszanie. Nie ma teraz jedności ducha. Bo człowiek z kleru podjął się zbudowania Kościoła Mego Syna według własnych pragnień, własnej danej człowiekowi znajomości intelektu, bez ducha. Bo wiele z tego intelektu jest kierowane przez szatana, nie przez Boga.

Obudźcie się z letargu, duchowni w Kościele Mego Syna, bo wy też zostaniecie zaliczeni do najmniejszych. Przez pychę i arogancję odrzuciliście Moje rady z Nieba. Odwróciliście się ode Mnie. Prześladujecie tych, których wam wysłałam. Wasza pycha i arogancja będzie waszym upadkiem. Wiele mitr wpadnie do piekła. Czy tego chcecie? – Matka Boża, 18.06.1981

 

SZYDZICIE Z PRZESZŁOŚCI

„Rozpoznajcie znaki waszych czasów. Wyjdźcie z ciemności. Zapadliście w sen, Moi pasterze! Wysyłałem ludzkości wiele ostrzeżeń. Dałem szatanowi czas na pustoszenie ziemi, bo to jest sposób rozdzielenia owiec od kozłów. Wy którzy oddaliście się szatanowi, szybciej wpadacie w czeluść!

„Dano wam plan do zbawienia. Był to prosty plan wiary, wiary którą wam dano w przeszłości! Szydzicie z przeszłości Tradycji!  Postanowiliście zbudować nowy kościół. Bramy piekielne nieigdy nie przemogą Mego Kościoła!”                                           – Pan Jezus, 15.05.1976

 

SZATAN TERAZ W RZYMIE

„Szatan ulokował się teraz w Rzymie. Planuje wielką bitwę w hierarchii. To będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi. Wszystko co zgniłe musi spaść. Nie troszczcie się o rezultat, Moje dzieci, bo ostateczne zwycięstwo jest Nieba. To wszystko dopuścił, zezwolił Ojciec Przedwieczny, żeby rozdzielić owce od kozłów. Będzie to próba dla całej ludzkości.

„Wszystkim którzy przyjmują błędy modernizmu i humanizmu będzie bardzo trudno zachować prawdę i pozostać na wąskiej drodze. Dałam wam, kiedy byłem zna ziemi, zasadę i drogę. Musicie ich się trzymać, albo upadniecie. Trwajcie na ciągłym czuwaniu modlitewnym w waszym kraju i wszystkich krajach na ziemi.

„Zniszczenie karą będzie dla wielu na dużo większą skalę niż ludzkość kiedykolwiek widziała w przeszłości, ani nie zobaczy w przyszłości.  Bo niewielu zostanie na ziemi jeśli nie przyjdę i nie zatrzymam strasznej wojny i nieszczęścia Kuli Odkupienia, która wkrótce uderzy w ludzkość. Człowiek nie będzie gotowy na tę wielką próbę. Tylko ci którzy działają i słuchają rady z Nieba będą gotowi. A ci którzy nie będą gotowi – smutne, Moje dzieci, a prawdziwe, że wielu umrze ze strachu.

„Daję słuszne ostrzeżenie wszystkim biskupom i kardynałom by zmienili się i naprawili dziury na jakie zezwolili w Moim Domu, Moim Kościele na ziemi. Eksperymentowanie w imię humanizmu i modernizmu muszą zostać zatrzymane teraz! Posłuszeństwo musi oznaczać posłuszeństwo wobec Boga Ojca w Niebie. Człowiek ma drugorzędną rolę wobec Boga, i żaden człowiek nie będzie nazywać się 'bogiem' na ziemi”.                  – Pan Jezus, 1.06.1978

 

https://www.tldm.org/Directives/d546.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.