Weil am Rhein: Dwie nastolatki wielokrotnie zgwałcone przez czterech imigrantów z Syrii

Dopiero po kilku dniach od nocy sylwestrowej, pojawiają się informacje dotyczące zachowań imigrantów przebywających w Niemczech. W miejscowości Weil am Rhein dwie dziewczyny w wieku 14 i 15 lat zostały zgwałcone przez grupę imigrantów z Syrii.

a

W ostatnich dniach dużo miejsca poświęca się wydarzeniom z Kolonii, gdzie, w trakcie nocy sylwestrowej, imigranci napadali na kobiety w centrum miasta. Okazuje się, że do tragicznych wydarzeń doszło również w miejscowości Weil am Rhein, gdzie dwie nastolatki zostały wielokrotnie zgwałcone przez czterech imigrantów syryjskiego pochodzenia.

Mężczyźni przebywają obecnie w areszcie. To czwórka Syryjczyków, w wieku od 16 do 20 lat.

Podobnie jak w przypadku wydarzeń w Kolonii, zdumiewający jest fakt, iż wiadomości docierają do opinii publicznej dopiero po kilku dniach. Niemieckie media uparcie oddzielają napływ imigrantów od wzrostu przestępczości, jednak inne zdanie na ten temat wydają się mieć sami Niemcy, wśród których stopniowo maleje poparcie dla rządu Angeli Merkel.

Za: http://wmeritum.pl/weil-am-rhein-dwie-nastolatki-wielokrotnie-zgwalcone-przez-czterech-imigrantow-z-syrii/

Źródło: http://www.swr.de/landesschau-aktuell/bw/suedbaden/vergewaltigungsverdacht-in-weil-am-rhein-15-jaehriger-festgenommen/-/id=1552/did=16755614/nid=1552/nyy6xb/

a

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *