Strona główna > Świat > Według światowych mediów Żyd, który okazał się Kubą Rozpruwaczem był Polakiem

Według światowych mediów Żyd, który okazał się Kubą Rozpruwaczem był Polakiem

Nienawiść względem Polaków przybiera ostatnio patologiczny poziom. Nagonka na nasz kraj jest od jakiegoś czasu w dobrym tonie i gdy tylko pojawia się okazja zaszkodzenia wizerunkowi Polski i Polaków, siły nam nieprzyjazne skwapliwie wykorzystują każdą okazję. Najnowsza z nich to nazwanie Polakiem żydowskiego mordercy prostytutek znanego jako Kuba Rozpruwacz.

Przypomnijmy, że w czasach gdy w Londynie grasował morderca zwany Kubą Rozpruwaczem, Polski nie było nawet na mapach świata. Mimo to nie przeszkadza to większości światowych mediów do przedstawiania kłamliwych informacji, że legendarny morderca prostytutek z Londynu był rzekomo Polakiem.

Co innego gdyby Kuba Rozpruwacz działał w latach dwudziestych XX wieku, ale jego okres aktywności to rok 1888 a Polska wtedy nie istniała. Jak zatem można Żyda z terytorium zarządzanego przez Imperium Rosyjskie nazywać Polakiem? A dlaczego nie nazwano go Rosjaninem?

Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć. Wiadomo, że do tej pory gdy jakiś Polski Żyd okazywał się genialny to dla świata był Żydem, a nie Polakiem. A gdy jakiś Polski Żyd okazał się mordercą, nagle magicznie stał się Polakiem. To modelowy przykład antypolonizmu, który z jakiegoś powodu nagle stał się akceptowalny na całym świecie.

Naukowcy twierdzą, że Kuba Rozpruwacz to Aaron Kośmiński. Wskazuje na to DNA pozostawione na jednej krwawej chuście. Po porównaniu tego DNA z DNA członków rodziny Kośmińskiego, stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że to on był słynnym Rozpruwaczem.

Kuba Rozpruwacz – Jack the Ripper – to nigdy nie złapany seryjny zabójca kobiet, które trudniły się prostytucją. Morderca operował w londyńskiej dzielnicy Whitechapel, blisko oddalonej od dzielnicy żydowskiej. Zabójstwa były popełniane głównie w drugiej połowie 1888 roku. Większość ofiar została dosłownie wypatroszona. W sumie zamordowanych zostało 11 kobiet!

Chusteczka z plamami krwi należała do Catharine Eddowes. Poderżnięto jej gardło, została pocięta na twarzy a potem wycięto jej narządy i włożono do rąk. Analiza DNA chusty pani Eddowes odbyła się w 2014 roku z inicjatywy pisarza Russella Edwardsa, autora książki na temat Kuby Rozpruwacza „Naming Jack the Ripper”. Edwards był przekonany, że to Kośmiński jest zabójcą. W 2007 roku, jakimś cudem, pisarz był w stanie znaleźć na jednej z aukcji autentyczną chusteczkę Catharine Eddowes poplamioną krwią i był pewien, że przetrwały na niej ślady biologiczne zabójcy.

Na jego wniosek, chusta została poddana analizie wykonanej przez Jariego Louhelainena , specjalistę w dziedzinie analizy DNA i wykładowcę biologii molekularnej na Uniwersytecie w Liverpoolu. Jednak w 2014 roku informacja ta została zakwestionowana ze względu na brak publikacji w czasopismach naukowych. W marcu 2019 roku ten sam Jari Louhelainen przygotowany referat wraz ze specjalistą Davidem Millerem z University of Leeds, a ich praca została opublikowana w renomowanym „Journal of Forensic Sciences”.

Aaron Kośmiński był polskim Żydem, który wraz z trzema siostrami, bratem i matką przybyli do Londynu po pogromach, które rozpoczęły się w 1881 roku w Imperium Rosyjskim. W Whitechapel Kośmiński pracował jako fryzjer. Zdaniem najbliższych już w 1885 roku pojawiły się u niego objawy choroby psychicznej. Cierpiał na halucynacje słuchowe, nie chciał się myć, bał się wziąć jedzenie z rąk innych ludzi. Porzucił pracę i żył na koszt swoich sióstr.

Według brytyjskich archiwów, w lipcu 1890 roku, czyli niemal półtora roku po morderstwach Kuby Rozpruwacza, Aaron Kośmiński w końcu przyszedł do kliniki psychiatrycznej, ale był tam tylko 3 dni. Mniej więcej rok później, znowu tam trafił po zarzutem napaści z nożem na siostrę. W szpitalu Kośmiński spędził następne 28 lat, aż do swojej śmierci w 1919 roku.

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-swiatowych-mediow-zyd-ktory-okazal-sie-kuba-rozpruwaczem-byl-polakiem

3 thoughts on “Według światowych mediów Żyd, który okazał się Kubą Rozpruwaczem był Polakiem

 1. Wszystkie media należą do pejsów a ich wpływy oplatają całą planetę. Wszystkiego możemy się spodziewać nawet tego że „udowodnią” że Hitler ,Stalin czy Mao mieli polskie korzenie.

 2. Propaganda zachodnia ma się dobrze.
  1.Enigmę rozszyfrowali Anglicy
  2.Maria Curie Skłodowska w popkulturze zachodniej jest Francuzką. Rad, Polon czy Kiur kojarzone są przede wszystkim z Francją
  3.Wszystko, co w Polsce jest dobre i nowoczesne to przyszło z Niemiec, Anglii lub USA.
  4.Wszystko, co polskie jest złe, głupie i nienormalne
  5.Jan Szczepanik (1872 – 1926) – wynalazca telewizji, filmu barwnego, fotografii barwnej i paru innych rzeczy.Zapomniany przez kulturę i nazywany Polskim Edisonem.A dlaczego to Polaka zawsze się porównuje do kogoś a nie odwrotnie.
  6.Druga wojna światowa to Holocaust Żydów (6 mln), a Słowian zginęło ponad 5(!) razy więcej (ponad 30 mln)! o tym się nie mówi bo zaraz zostanę nazwany antysemitą.
  7.Spartanie pod Termopilami zostali zmasakrowani walczą z kilkakrotnie większą armią-nakręcono o nich filmy i są znani na całym świecie.Husaria wiele razy miażdżyła dziesięciokrotnie liczniejsze armie ale o tym cisza.
  Niemcy napisali dla nas podręczniki i dzieci od dekad uczą się w szkole czy na studiach zakłamanej historii.Wszystkie media należą do pejsów ale wystarczy nie oglądać telewizji i nie czytać gazet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.