Strona główna > Polska > Według Kowalskiego i Chojeckiego GMO jest zdrowe, a przeciwnicy CETA to jełopy

Według Kowalskiego i Chojeckiego GMO jest zdrowe, a przeciwnicy CETA to jełopy

Marian Kowalski nie przestaje zadziwiać od kiedy związał się na dobre z pastorem Chojeckim. Wściekłe ataki Chojeckiego na Kościół Katolicki spotykają się z przyzwoleniem Kowalskiego, a widać, że również w kwestiach ponadnarodowych traktatów, które ograniczają suwerenność polskiego państwa, Marian Kowalski przyjmuje optykę pastora, który nie widzi żadnych zagrożeń choćby ze strony CETA, przeciwko któremu organizują protesty również narodowcy – ONR, Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy.

a
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kowalski & Chojecki. „Narodowi” podcieracze chazarskich dzieci diabła.

Chojecki wyśmiał tych, którzy widzą zagrożenie ze strony GMO i CETA i nazwał ich jełopami.

Pastor powołał się na dane sprzed 14 lat dotyczące zachorowalności na raka, aby pokazać, że w Ameryce Północnej, gdzie od lat jest produkowana i konsumowana żywność modyfikowana genetycznie, ta zachorowalność jest mniejsza niż gdzieś indziej na świecie.

Z tym, że Chojecki posługując się danymi dokonał prostackiej wręcz manipulacji. Podał dane z których wynika, że zachorowalność w Azji wynosi 45%, a w Ameryce Północnej jedynie 15%. Ale pominął przy tym istotny szczegół. Nie poinformował widzów swojego kanału „idzpodprad” na Youtube do czego odnoszą się te dane.

A dane te mówią o liczbie wszystkich zachorowań na raka na świecie i procentowym rozkładzie, jeżeli chodzi o tę zachorowalność, na poszczególnych kontynentach.

I rzeczywiście, blisko połowa (czyli wspomniane 45%) przypadków zachorowań na raka przypada na ludność Azji. Ale nie jest to dziwne, skoro liczba ludności tego kontynentu wynosi obecnie ponad 4 miliardy co stanowi (uwaga!) 60% ludności całego świata! Tymczasem ludność Ameryki Płn. to zaledwie 5%!

Co to oznacza? To oznacza ni mniej ni więcej, ale tylko tyle, że wbrew temu co twierdzi pastor Chojecki i przytakujący mu Marian Kowalski, współczynnik zachorowalności na raka w Azji jest mniejszy niż w Ameryce Północnej! Azja która ma 60% ludności notuje 45% zachorowań na raka w skali świata. Tymczasem Ameryka Płn. której ludność stanowi 5% ludności, notuje aż 15% zachorowań na raka w stosunku do wszystkich zachorowań na świecie. To oznacza, że prawdopodobieństwo zachorowania na raka w Ameryce Płn. jest co najmniej trzykrotnie większe niż w Azji!

Podobnie rzecz się przedstawia jeżeli chodzi o umieralność. Liczba mieszkańców Azji, którzy umierają na raka stanowi 50% wszystkich zgonów na świecie, gdy tymczasem liczba umierających na raka w Ameryce stanowi 9,5% spośród wszystkich śmiertelnych ofiar tej choroby na świecie.

Ciekawe jakimi kolejnymi rewelacyjnymi danymi w obronie GMO i CETA błyśnie spółka Kowalski&Chojecki?

Źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl/3275/wedlug-kowalskiego-i-chojeckiego-gmo-jest-zdrowe-p/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *