Strona główna > Bez kategorii > Według Ahmadinedżada syjoniści doszli do ściany.

Według Ahmadinedżada syjoniści doszli do ściany.

Źródło: http://www.presstv.ir/detail/2012/09/14/261497/zionists-at-end-of-line-ahmadinejad/

Data publikacji: 14.09.2012

Tłum. RX

Prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinedżad mówi, że „barbarzyńscy” syjoniści stanęli przed murem i dlatego chwytają się brzytwy żeby wywołać sekciarską wojnę pomiędzy wyznawcami różnych religii.

„Jestem przekonany, że syjoniści są skończeni i świat będzie uwolniony od ich obecności a sprawiedliwość będzie ustanowiona”- powiedział w piątek Ahmadinedżad.

„Chociaż syjoniści nie osiągną swoich celów to wszystkie narody powinny pozostać czujne wobec ich spisków”- dodał Ahmadinedżad.

Irański prezydent powiedział, że decydenci amerykańscy kierujący polityką tego kraju zza kulis doszli do zrozumienia, że reżim izraelski już nie będzie dla nich użyteczny. Mając świadomość jak Waszyngton dzisiaj widzi reżim izraelski, syjoniści szukają dlatego sposobu by zakłócić tę grę, dodał Ahmadinedżad.

Komentarze nadeszły parę dni po wyemitowaniu antyislamskiego filmu, wyprodukowanego przez żydoamerykanina Sam’a Bacile’a, filmu, który obraża proroka Mahometa (PBUH).

Gazeta „The Wall Street Journal” poinformowała we wtorek, że Bacile, deweloper nieruchomości, przyjął odpowiedzialność za antyislamski film, który, jak powiedział, był zrealizowany dzięki żydowskim dotacjom w wysokości 5 milionów dolarów.

Podczas aktów przemocy, które nastąpiły po ataku we wtorek rozwścieczonego tłumu manifestantów w Libii na amerykański konsulat w Benghazi, zginął amerykański ambasador wraz z trzema pracownikami dyplomatycznymi. W Jemenie zginęło także we czwartek pięciu demonstrantów podczas ataku na amerykańską ambasadę w stolicy kraju Sanie. W Egipcie protesty przed ambasadą amerykańską w stolicy, Kairze, trwają już czwarty dzień, z tuzinami rannych demonstrantów w starciach z siłami bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.