Strona główna > Bez kategorii > Wcielone biesy

Wcielone biesy

Źródło: http://www.rusimperia.info/catalog/2271.html

Data publikacji: 24.09.2012

Tłum. RX

Czym są P…Riot? To tylko żydo-rasistowskie śmieci! Chcesz dowodów? Kliknij na ten obrazek

Chłodnego lata 2012 roku w Rosji po raz kolejny przebudziły się biesowskie siły, które rządzą w niej już od wielu lat. Główny cios wymierzyły one w lutym w Soborze Chrystusa Zbawiciela. Na stopniach solea (podejście do ołtarza) pięć zezwierzęconych dziewczyn z feministycznej grupy „Pussy Riot” dokonały czynu nazwanego przez nie „punkową modlitwą”, z refrenem „Bogurodzico, przegoń Putina”. Dla kogoś ta akcja była tylko zwykłym chuligaństwem za które karą była grzywna i 15 dni aresztu. A mało to w stolicy lekkomyślnej młodzieży?! Jednakże akcja była przeprowadzona nie na estradzie ale w przestrzeni sakralnej chrześcijańskiej świątyni. Wyjaśnia to wzburzoną reakcję nie tylko prawosławnych wiernych ale i wszystkich komu drogie jest pojęcie sacrum (patrz powyżej-ilustracja z katolickiego portalu www.holywar.org). Od razu zrodziły się pytania o zakulisowych inspiratorów.

Dlaczego przyniosły ze sobą aparaturę nagłaśniającą i wszystko było przygotowane do filmowania? Z jakiego powodu zachowywały się tak arogancko podczas swego bluźnierczego „występu”? Dlaczego bluźnierczynie wybrały właśnie Sobór Chrystusa Zbawiciela a nie inną stołeczną cerkiew? Dlaczego tak zarozumiale zachowywały się podczas procesu sądowego?

Wniosek sam się narzuca. Akcję wcześniej zaplanowano jako publiczne przedsięwzięcie i zaplanowali ją, najprawdopodobniej, ludzie posiadający dalekosiężne plany (redakcja StSy nie musi się domyślać sprawców bo zna ewangeliczne „po owocach ich poznacie”). Potwierdza to kolejna, nieprawdopodobnie głośna afera, nagłośniona przez wszystkie żydo-liberalne media, najpierw w Rosji a następnie za granicą. Afera ta przyjęła obsesyjno-nachalny charakter i momentami przypominała napady ostrej histerii ( na przykład strona „kredo.ru” i programy radiowe „Echo Moskwy”). Wykazała ona wyraźnie polityczny cel bezczelnego przedsięwzięcia, przede wszystkim zdyskredytowania Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. Na niej to, w imię samoobrony, w coraz większym stopniu próbuje opierać się putinowski reżim jako na konstruktywnej sile i autorytecie narodowym, sile zdolnej do odrodzenia i wzmocnienia rosyjskiej narodowej tożsamości i rosyjskiego światopoglądu.

Oszczercza kampania rozpoczęła się w latach 90-tych XX wieku (romans inteligencji z prawosławiem zakończył się dość szybko) ale wtedy krytyką zajmowały się skrajnie lewicowe elementy. Dzisiaj ta krytyka stała się niemal powszechna i bezlitosna. Wydano główny rozkaz: „Cały ogień na Cerkiew!”. Historia z „Pussy Riot” jest tylko stymulujący pretekstem i bodźcem dla zajadłych wrogów Chrystusa. Przed tą historią celem krytyki (nierzadko sprawiedliwej) była biznesowa działalność cerkiewnej administracji oraz chciwość i łapczywość poszczególnych duchownych. Uwypuklano oczywiste, negatywne zjawiska, takie jak „drogie samochody zagraniczne”, mieszkanie patriarchy, jego drogi zegarek, itp., które wskazywały na procesy zeświecczenia zachodzące w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, rzeczywiście, godne nagany i napiętnowania. Należy jednakże przypomnieć, że podobne zjawiska w Cerkwi zawsze miały miejsce… Prócz tego nie należy zapominać, że większość duchowieństwa parafialnego, teraz jak i wcześniej, żyje całkiem skromnie a na wsi czasem bardzo, bardzo biednie. Spuszczona ze smyczy, antycerkiewna, pijarowa kampania, bardzo przypomina żydobolszewickie lata z ich rozpasaną propagandą, opowieściami o chciwych, pożądliwych popach i niemoralnych biskupach. Ale wtedy tę propagandę pobudzała sama żydobolszewicka władza, była ta propaganda częścią polityki państwowej a w naszych czasach władza formalnie stoi po stronie Cerkwi i respektuje jej interesy. Jednak Federacja Rosyjska to państwo świeckie, to znaczy formalnie religijnie obojętne, ale w istocie, potajemnie wrogie prawosławiu. Takie państwo, jak pokazała historia, nigdy nie może służyć wierzącym solidną ochroną i obroną. Polityka cerkiewna charakteryzuje się wyłącznie koniunkturalnymi planami i zmienia się czasami dość nagle i szybko. Prawdziwa harmonia pomiędzy Cerkwią a państwem może istnieć jedynie w monarchii prawosławnej. Wściekłe opętanie, towarzyszące „Pussy Riot”, wykazało z całą wyrazistością, że niszczyciele Rosji wymierzyli główny cios w duchowe fundamenty życia rosyjskiego, posługując się jak bronią, tak jak wcześniej, liberalną inteligencją prowadzoną przez jej żydowskich przywódców.

Niestety, reakcja Prawosławia na to szatańskie opętanie, wygląda chaotycznie i jest niezrównoważona chociaż doświadczenie historyczne podsuwa skuteczne i adekwatne kontr-przedsięwzięcia, które niestety są częściowo zapomniane. W dzisiejszych okolicznościach najważniejsze jest zachowanie duchowej trzeźwości, wytrwałości i ducha walki. A nie takie już przeżyliśmy wrogie ataki…

„Gdy mocarz zbrojny strzeże dworu swego, w pokoju jest to, co posiada”

(Ewangelia wg Świętego Łukasza 11:21)

*********************

Zobacz także:

Kabalistyczna satanistka Madonna „modli” się za Pussy Riot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.