Strona główna > Polska > Ważna informacja redakcyjna

Ważna informacja redakcyjna

Kochani, Czytelniczki i Czytelnicy W-P. Nasza witryna jest z Wami od kwietnia 2013 r., przez ten czas wielu z Was wsparło naszą działalność i mamy nadzieję, że wielu z Was jeszcze ją wesprze, o co niniejszym prosimy. Od lat działamy dla Was „pro publico bono”, ale nie może być tak, że koszta prowadzenia witryny, w tym profesjonalnej opieki technicznej, ponosimy z własnej kieszeni. Dlatego prosimy o wykazanie się dobrą wolą i dołożenie cegiełki od siebie dla naszej wspólnej sprawy. 

Działalność witryny można wesprzeć pod linkiem (imię i nazwisko: Wolna Polska, tytuł: darowizna).

Za każdą, choćby najskromniejszą darowiznę, serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami należnego szacunku

Redakcja

P.S. W-P to blisko 16 tyś. artykułów, tysiące nigdzie indziej dostępnych w Polsce tłumaczeń z całego świata i jedna z największych skarbnic wiedzy w kraju. Warto o nią zadbać.

One thought on “Ważna informacja redakcyjna

  1. Niedawno Was znalazłem. Jesteście Tym, czego wiele lat szukałem.Szukałem Prawdy.
    Przez ostatnie blisko 7 lat pracowałem tylko pół roku. Czekałem wierząc w PiS. Walczyłem dla nich i myślałem, że też dla siebie. Potraktowano mnie jak śmiecia, mimo 3 fakultetów, w tym doktoranckiego, i wielu wcześniejszych sukcesów zawodowych. Nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że w Polsce rządzi Talmud. Chciano mnie zniszczyć wsadzając na „minę”. Nie wiedziałem dlaczego, zacząłem wnikać w życiorysy tych, którzy działali przeciwko mnie robiąc niewinne miny. Wszystkich korzenie rozpoznałem jako absolutnie nie polskie. Zacząłem myśleć. Szukać.Wstyd mi, bo zawsze widziałem siebie jako człowieka światłego, wykształconego. Mam jedną niewybaczalną „wadę” Jestem Polakiem. Dowiedziałem się wiele u Was, czytając też historyczne pozycje książkowe z Biblioteki Narodowej. Wiem, że kiedyś będę chciał zrewanżować się Państwu za wiedzę, której nie miałem, za Prawdę, której szukałem. Dzisiaj nadal nie pracuję, dlatego nie stać mnie będzie na przelew jakichkolwiek środków. Ale nie zapomnę Wolnej Polski. Pozdrawiam całym Polskim Sercem!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *