Strona główna > NWO > Watykańskie Judeochrześcijaństwo albo Nowa Ewangelizacja w stylu żydowskiego święta Pesah !!!

Watykańskie Judeochrześcijaństwo albo Nowa Ewangelizacja w stylu żydowskiego święta Pesah !!!

W wiosce Sao Vicente Ferrer, stan Maranhao, (Brazylia), miejscowy „ksiądz katolicki”, ojciec Rozivaldo Moraes uroczyście świętował żydowskie święto Pesah (Pascha)  w dniu 27 kwietnia 2019 roku.

Ojciec Moraes, ubrany w szaty rabina,  umieścił żydowski świecznik menorę na samym przedzie watykańskiego „ołtarza”, co widać na fotografii powyżej. Pobłogosławił on chleb tak jakby odbywało się to podczas Mszy Świętej (nie byliśmy w stanie potwierdzić czy była to prawdziwa Msza Święta czy nie), a następnie pobłogosławił wino i baranka, co widać na na fotografiach 3 i 4 poniżej, ażeby rozdać to zgromadzonym.

Synkretyzm pomiędzy katolicyzmem a judaizmem jest wyrazem tendencji, który dostrzegamy w wielu dziedzinach Progresywizmu.

Przypomina to zdarzenie kiedy Paweł VI nosił na sobie znak żydowskiego arcykapłana (choszen – napierśnik) a także przypomina Jana Pawła II, który nosił na sobie żydowską, jerozolimską opończę.

UWAGA ! Patrz także: http://www.chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

 

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą watykańską) https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A837-Pasc.htm

Data publikacji: 16.06.2019

Opracowanie GREGORIUS

 

 

 

 

2 thoughts on “Watykańskie Judeochrześcijaństwo albo Nowa Ewangelizacja w stylu żydowskiego święta Pesah !!!

 1. Do tematu z netu :

  Fragment tekstu – wycięty z kontekstu artykułu z prasy niezależnej, znaleziony w necie :

  „…Jednym z największych osiągnięć naszego kochanego papieża Jana-Pawła II, jest zlikwidowanie kanonu 1543, który zabraniał pobierania lichwy (czyli procentu od pożyczki), czego dokonał zgodnie z wymaganiami tzw. “lichwiarskiej międzynarodówki” na potrzeby rozpasanej globalizacji. Tę operację przeprowadził nasz kochany papież we współpracy z kard. Ratzingerem, ówczesnym prefektem Kongregacji Wiary (odpowiedzialnej za kanon wiary), i następnym papieżem.”

  Przyznam, że ta informacja, dla mnie wierzącego i praktykującego wyznawcy Kościoła Rz. Kat. SZOKUJĄCA!

  P.S.

  Link do materiału źródłowego :

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.