Strona główna > NWO > Watykan w kleszczach judeomasonerii – nowa książka demaskująca watykańską judeomasonerię

Watykan w kleszczach judeomasonerii – nowa książka demaskująca watykańską judeomasonerię

Watykan, włącznie z ogromną większością hierarchii judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, podszywającego się pod prawdziwy Kościół Katolicki, który jest żelaznym korpusem uderzeniowym MROK-u (Międzynarodowe Rewolucyjne Organizacje Komisaryczne) w sferze ideologicznej, dokonującej prania mózgu i zmiany świadomości ogromnych rzesz ludzkich w kierunku ich satanizacji, wiedzie masy ku kultowi Szatana. Jest to żelazna pięść Lucyfera, judeomasoneria, SZATAŃSKA PIRAMIDA ZNISZCZENIA CIAŁ I DUSZ !

Poniższy tekst z języka francuskiego został przetłumaczony za pomocą automatycznego translatora.

Loża masońska prowadzi Watykan.

Kup tę książkę przez Paypal

Kup tę książkę przez Paypal z zagranicy

Prawdziwy akt oskarżenia o sześćdziesiąt lat posoborowego Kościoła, ta fascynująca książka ustanawia bilans zniszczenia w Kościele rzymskim. Diabelskie spiski loże masońskie, których konsekwencje są dramatyczne dla dusz.

Loża masońska kieruje, że Watykan demonstruje wpływ wolnomularstwa na Kościół z Vaticanum II. Zimno i chirurgicznie przeczesuje ostatnią sobotę ekumeniczną i różnych modernistycznych przywódców od czasu śmierci papieża Piusa XII.

Po ukończeniu tej wybuchowej książki czytelnik nie będzie już patrzył na Watykan i jego władców w ten sam sposób. On lepiej zrozumie głęboki kryzys ludzki w oficjalnym Kościele w Rzymie.

Loża masońska prowadzi Watykan jest siódmą książką wydaną przez Johana Livernette’a.

265 stron.

Możesz zamówić loże masońskie, które prowadzi Watykan  przez Paypal lub wysyłając czek na 23 € (18 € + 5 € przesyłki pocztowej) do Johan Livernette na następujący adres:

Livernette Johan
BP 30042
83040 Toulon cedex 9

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: francuski blog katolicki (nie mylić z judeomasońską sektą soborową): https://sedevacantisme.wordpress.com/2018/10/05/une-loge-maconnique-dirige-le-vatican-2/

Data publikacji: 5.10.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *