Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Watykan ujawni za kilka miesięcy istnienie UFO !

Watykan ujawni za kilka miesięcy istnienie UFO !


Różni wyżsi oficjele watykańscy dają do zrozumienia, że Kościół Rzymsko-Katolicki może już niebawem ujawnić informacje na temat kosmitów i UFO, podając je do publicznej wiadomości co jest kwestią najbliższych miesięcy. Sam Franciszek sugerował wielokrotnie w przeszłości, że planeta Ziemia może zostać nawiedzona przez kosmitów i obiecał pełne publiczne ujawnienie tych informacji w pewnej chwili w przyszłości.

a

Telewizja Disclosure.tv donosi: Jose Gabriel Funes, obecny dyrektor Obserwatorium Watykańskiego, powiedział bez najmniejszego skrępowania, że religia nie widzi żadnego konfliktu pomiędzy wiarą w Boga a istnieniem życia pozaziemskiego. Kapłan stwierdził na konferencji, że „jakoże istnieje mnogość stworzeń na Ziemi to jest także możliwe,  że Wszechświat jest usiany wieloma formami życia, z których pewne inteligentniejsze są od nas”.

Wkrótce ludzie powinni przygotować się do zapoznania się z naszymi braćmi kosmitami. Zgodne to jest z wolnością stwarzania i Bóg z pewnością zdawał sobie sprawę z różnorodności form życia na różnych planetach we Wszechświecie.

Inny przedstawiciel Watykanu, kapłan Guy Consolmagno, zasugerował, że kosmici istnieją i że oni są, w rzeczywistości, zbawicielami ludzkości. Kiedy oficjalnie przybędą na Ziemię to sytuacja dramatycznie się zmieni i ludzkość przejdzie poważne zmiany światopoglądowe dotyczące życia, ale od Boga.

Te poglądy są absolutnie wstrząsające ponieważ pogłoski sugerują, że Watykan wie więcej o życiu pozaziemskim i Stworzeniu ale ze zrozumiałych względów ukrywał je do tej pory. Z początkiem nowej ery informacja powinna być podana do wiadomości publicznej ażeby przygotować opinię publiczną na moment kiedy prawda zostanie ujawniona. Ta prawda może być wstrząsająca ponieważ może ona rozbić w pył istniejącą religię ale także ogólną ideę Boga.

Kampania edukowania ludności o pozaziemskich cywilizacjach jest kontynuowana i Watykan przygotuje nową konferencję za kilka miesięcy podczas której nowe informacje zostaną ujawnione.

https://www.youtube.com/watch?v=nItU70nUIxk

Leo Zagami „Dobrze poinformowany człowiek na temat spraw watykańskich, New Age, judeomasonerii i obcych”

a10

UWAGA! Czytelnicy zainteresowani problematyką dotyczącą przyczyn dewastacji i niszczenia Kościoła Katolickiego powinni zapoznać się z zawartością poniższego portalu katolickiego.

http://chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://tradcatknight.blogspot.com/2016/12/vatican-full-alien-disclosure-just.html#more

Data publikacji: 10.12.2016

Opracowanie GREGORIUS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *