Watykan odrzuca Drugie Przyjście Jezusa Chrystusa

Watykan – Rzecznik Watykanu odrzuca Drugie Przyjście Chrystusa Pana i nazywa Chrystusa „pijanym”.

Nie wierzyliśmy własnym oczom, kiedy czytaliśmy następującą wiadomość: „Watykan: Drugie Przyjście ostatecznie nie wydarzy się! My mamy inną informację!”.

A kto to powiedział? Wybitny kardynał Salvatore de Giorgi w swoim „bardzo ważnym” oświadczeniu na http://waterfordwhispersnews.com/2014/04/18/jesus-not-coming-back-by-the-looks-of-it-admits-vatican/.

Żydomasoński kret i bies , Salvatore de Giorgi,
Żydomasoński bies  Salvatore de Giorgi,

„Ten rok będzie ostatnim, kiedy Watykan będzie oczekiwał powrotu na Ziemię Pana. My, po prostu, zdajemy sobie sprawę, że Jezus nie wróci. Minęło już wiele wieków. W innym miejscu jeszcze Go oczekują, i to dobrze, ale…gdzie indziej, w innym miejscu.” – powiedział. „Niech czekają!”.

I w tym samym miejscu katolicki kardynał uzupełnił swoją niewiarę straszliwym bluźnierstwem w odniesieniu do Boskiej Osoby Chrystusa. Powiedział on, że „kiedy Pan mówił o tym (o Drugim Przyjściu-Paruzji) to był On…pijany!”.

„On miał możliwość przemienienia wody w wino” – wyjaśnił kardynał. „Wszyscy ludzie, kiedy znajdują się pod wpływem alkoholu nie mogą powstrzymać się od tego żeby nie czynić przepowiedni. I Jezus w niczym nie był inny”.

Tak papieski hierarcha nie tylko odrzuca fundamenty Wiary Kościoła ale i bluźni boskości Chrystusa i wątpi w wiarygodność Osoby Chrystusa! To jest całkiem prawdopodobne, że niektórzy będą twierdzić, że to zaledwie prywatne opinie kardynała-bluźniercy. My jednak upieramy się przy tym, że „prasa” streściła i wyłuszczyła wiarę całego Watykanu ponieważ ze strony „Stolicy Apostolskiej” nie zabrzmiał najmniejszy protest albo sprostowanie wypowiedzianych słów. A my wielokrotnie zapytujemy czy może watykańskie oblicze papizmu być „kościołem”?

Dlaczego papizm odrzuca, w rzeczywistości, Drugie Przyjście Chrystusa (Paruzję-tłum.)? . Διατί ο παπισμός αρνιέται (εις πράξιν) την Δευτάραν Παρουσίαν του Χριστού.

Ta publikacja zainspirowała nas do pewnej refleksji. Dlaczego kardynał opublikował z takim nieprawdopodobnym cynizmem i bezczelnie ujawnił swoją niewiarę w Drugie Przyjście Chrystusa i spotwarzył Pana powiedziawszy, że był On „pijany” kiedy mówił o czasach ostatecznych?

Dlaczego „nieomylny” Watykan, albo jego mroczna „kuria”, nie wypowiedział nawet najmniejszej krytyki, nawet po powstałym powszechnym zaniepokojeniu i trwodze wywołanych tymi wypowiedziami? Nie możemy tego wyjaśnić inaczej jak tylko tym, że to zdarzenie Watykan dobrze zna i przez tenże Watykan jest ono zaplanowane!

Przecież papizm jest całkowicie przykuty do rządu światowego! W stosunku do chrześcijańskiej doktryny o czasach ostatecznych, trzeba powiedzieć, że ona „psuje zupę” papizmu, który nie rozumie duchowego fundamentu Kościoła Chrystusowego!

W celu znalezienia dla siebie usprawiedliwienia, według tego co już przedstawiliśmy odnośnie zaprzeczenia doktryny eschatologicznej naszego Kościoła, Watykan doszedł do ostatecznego upadku i bluźnierstwa. Wyraża opinię o słowach Chrystusa, poprzez wyrafinowane i wprawne wypowiedzi kardynała, jako „słowach pijanego”!

Jeżeli, drodzy nasi czytelnicy (jest to artykuł dla czytelników greckiej gazety Ορθοδόξος Τύπος) ktoś z was znajdzie inne wyjaśnienie tych przerażających faktów to prosimy nas powiadomić! Ekumeniści! Czy macie coś do powiedzenia na ten temat? Czy możecie jednoczyć Kościół Chrystusowy z jakimś „kościołem”, który odrzuca chrześcijańską eschatologię czyli ostateczny Triumf Kościoła i nazywa Chrystusa „pijanym”?

«Православный Апологет», 2014 г. (Prawosławnyj Apołogiet, 2014 r.)

Za: http://3rm.info/52103-predstavitel-vatikana-otvergaet-vtoroe-prishestvie-gospoda-i-nazyvaet-hrista-pyanym.html

Za: http://waterfordwhispersnews.com/2014/04/18/jesus-not-coming-back-by-the-looks-of-it-admits-vatican/

Data publikacji: 25.10.2014

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *