Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Watykan – Nowa Ewangelizacja rabina Steinsaltza u rabina Franciszka

Watykan – Nowa Ewangelizacja rabina Steinsaltza u rabina Franciszka

Zgadnijcie kto miał prywatną audiencję u Franciszka? Jeżeli odpowiedź brzmi, że rabin Adin Steinsaltz to trafiliście w dziesiątkę!

a11

Co Franciszek i rabin Steinsaltz mają ze sobą wspólnego?

—————————————————————————————————————————-

Adin Steinsaltz, słynny tłumacz babilońskiego Talmudu, piastujący stanowisko „nasi” w odradzającym się Sanhedrynie (mówi się, że zrezygnował z tego stanowiska), nauczyciel Talmudu zmarłego niedawno sędziego Sądu Najwyższego USA Antonina Scalia, odbył podróż do Rzymu gdzie w poniedziałek (tzn. 5.12.2016 – tłum.) miał prywatną audiencję u Franciszka.

To nie była pierwsza podróż Steinsaltza do Watykanu, w 2002 roku przemawiał tam tak jak i w 2005 roku. Niewiele informacji wyszło na światło dzienne w odniesieniu do tego spotkania pomiędzy Franciszkiem a Steinsaltzem ale zostało to spotkanie sfilmowane i obfotografowane.

Blog www.callmejorgebergoglio.blogspot.com zaktualizuje ten materiał kiedy nadejdą dalsze informacje. Następnego dnia po prywatnej audiencji, rabin Adin Steinsaltz powrócił do Jerozolimy gdzie doznał udaru i został poddany operacji angioplastycznej w Shaare Zedek Medical Center. Obecnie znajduje się on w medycznie wywołanej śpiączce.

a22

Żaden z nich nie jest zwolennikiem Jezusa z Ewangelii.

a3

Co za wspaniała ferajna rabinicznych tradycjonalistów!

—————————————————————————————————————————

Rabin Adin Steinsaltz, podobnie jak Ivanka Trump i zmarły król Maroka, Hassan II, jest zażartym wyznawcą Menachema Mendela „moshiacha” Schneersona!

a5

Steinsaltz napisał książkę o swoim nauczycielu i duchowym przewodniku Schneersonie!

a6

Pod przewodem „naszego papieża” wejdźmy do żydowskiego porządku świata! Wypłyńmy na głębię!

UWAGA! Czytelnicy zainteresowani problematyką dotyczącą przyczyn dewastacji i niszczenia Kościoła Katolickiego powinni zapoznać się z zawartością poniższego portalu katolickiego.

http://chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/12/guess-who-had-private-audience-with.html

Data publikacji: 7.12.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *