Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Watykan po akceptacji sodomii zaakceptuje poligamię

Watykan po akceptacji sodomii zaakceptuje poligamię

Watykan, po akceptacji sodomii, zaakceptuje poligamię. Następnym krokiem judeochrześcijańskiej sekty soborowej będzie akceptacja poligamii.

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Neo-biskup judeochrześcijańskiej sekty soborowej, Wilfrid Fox (lis) Napier, w czapie z okultystycznymi symbolami afrykańskimi. Znowu voodoo?

Wilfrid Fox Napier, który powiedział, że judeochrześcijańscy pedofilscy duchowniacy są „chorzy a nie są przestępcami”, teraz już mówi o zatwierdzeniu i akceptacji poligamii akurat w chwili kiedy Bergoglio osiągnie akceptację sodomii i cudzołóstwa, wraz z Ostatnią Sesją w 2015 roku, jego „Nadzwyczajnego Synodu ds. Rodziny”. To jest oczywiste, że musimy się spodziewać bardziej nikczemnej i odrażającej antykatolickiej doktryny zrodzonej w trzewiach żydomasońskiego neo-kościoła, którego szefem jest obecnie rewolucjonista Bergoglio.

——————————————————————————————————————————————

Przynajmniej jest to bardziej biblijne. To znaczy poligamia, bardziej niż „małżeństwa sodomickie”. Poligamia jest tym co południowoafrykański neo-kardynał Wilfrid Fox Napier wprowadza pod „debatę” w judeochrześcijańskiej sekcie soborowej ażeby zmienić doktrynę Chrystusa na libertyńską niemoralność. „Nadzwyczajny Synod ds. Rodziny” nie jest „błędnym tłumaczeniem”. On nie jest „duszpasterski”. Jest to bezczelna próba, ze strony Bergoglio, zmiany doktryny w jego antykatolickiej sekcie soborowej za pomocą wszelkich możliwych podstępów.

Napier już zdobył sobie sławę w 2013 roku kiedy oświadczył, że akty pedofilskie popełniane przez judeochrześcijańskich duchowniaków są pewną „chorobą a nie przestępstwem”. A teraz Napier pyta: „Dlaczego Komunia nie dla poligamistów? Jeżeli ktoś w Niemczech, kto jest rozwiedziony i zawarł powtórnie cywilny związek małżeński, może otrzymać Komunię (sic!) bez spodziewanej zmiany swego stylu życia to dlaczego ktoś w Afryce, kto posiada dwie żony, nie może być traktowany tak samo? Nie ma więc konfliktu sumienia w przyjęciu Chrystusa i jednocześnie życiu w poligamii”.

Napier powiedział, że ta logika powinna być zastosowana do kwestii poligamii, praktyki powszechnej w całej Afryce. (Niektóre informacje do tego komentarza zostały zaczerpnięte z „Catholic News Service”).

Dobrzy katolicy, nawet gdyby pseudo-kardynał Napier mówił retorycznie to fakt, że ten człowiek bronił pedofilii neo-kościelnego kleru, czyni wszystko co mówi, podejrzanym. W każdym wypadku, to jest oczywiste, musimy się spodziewać bardziej nikczemnej i podłej antykatolickiej doktryny wymyślonej przez Bergoglio i jego upadły i zepsuty neo-kościół.

Ojcowie TRADITIO

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1410.htm

Data publikacji: 3.10.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *