Strona główna > Bez kategorii > Wątpliwa prawicowość homoseksualnego masona – Breivika

Wątpliwa prawicowość homoseksualnego masona – Breivika

źródło: http://info-horyzont.pl/watpliwa-prawicowosc-homoseksualnego-masona-breivika.html

Dziś mija niecały rok (artykuł opublikowany na łamach podanego źródła 11 lipca – przypis red.) od zamachu Andersa Behringa Breivika na obóz młodzieżówki norweskiej Partii Pracy. 22 lipca 2011 zabił 69 osób strzelając do nich, a osiem poprzez podłożenie bomby pod siedzibę premiera Norwegii.

Breivik w swoim manifeście chaotycznie wymienił różne prawicowe ugrupowania, między innymi polskie Prawo i Sprawiedliwość. Media bardzo szybko podchwyciły ten wątek, a lewicowi publicyści zacierali ręce mając wreszcie żywy dowód na to, do czego prowadzi prawicowa ideologia.

W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Behring Breivik (…). W Polsce też mamy środowiska, które uważają, że demokratycznie wybrany prezydent czy rząd to zdrajcy, którzy naprawdę nie reprezentują Polski i Polaków. To są bardzo niebezpieczne emocje i ich podsycanie może prowadzić do takich nieobliczalnych skutków.(…) Mowa nienawiści w internecie, pisanie karygodnych bzdur, takich jak „Żydzi do gazu” czy innych tego typu treści nawołujących do przemocy uzmysławiają na przykładzie norweskim, jak blisko może być od słów do czynów.
Autor: Radosław Sikorski, Naśladowcy Breivika w Polsce, „Gazeta Wyborcza”, 28 lipca 2011.

Kiedy okazało się, że to jednak norweska nacjonalistyczno-konserwatywna prawica, czyli że Norwegia zaatakowała się sama, eksperci i publicyści szybko wpadli na pomysł, że takiej zbrodni musiał dokonać szaleniec. Gdyby Breivik był muzułmaninem, jego czyn byłby owocem zbrodniczej religii i kultury. Wiadomo, że to „źli ludzie” znajdujący przyjemność w mordowaniu nas bez powodu. Natomiast Norwegowie są dobrzy. A nawet naiwni w dobroci. Nordyk – chrześcijanin czy poganin – w przeciwieństwie do Araba i Czeczena może coś takiego zrobić tylko, gdy oszaleje.
Autor: Jacek Żakowski, Czas popatrzeć w lustro, wyborcza.pl, 25 lipca 2011

 

Anders Behring Breivik nie tylko czynnie był zaangażowany w działalność masonerii, ale również był związany z ruchem norweskich homoseksualistów.

Portal gothamist.com podaje, że Anders Behring Breivik, który przyznał się do ataków na siedzibę rządu Norwegii i młodzieżowy obóz na wyspie Utoya, wcale nie jest takim konserwatystą, na jakiego pozuje. Jeden z jego znajomych miał opowiedzieć dziennikarzom m.in. o kłopotach Breivika z dziewczynami. – On nigdy nie miał kobiety, o ile wiem – mówi jego kolega.

Zamachowiec przeszedł też operacje plastyczną czoła, nosa i brody. Brał także udział w… paradzie gejów Gay Pride w Oslo siedem lat temu. Na zdjęciu z tejimprezy tańczy i wygląda na zadowolonego z imprezy. W swoim manifeście zaznaczył jednak, że jest heteroseksualistą – napisał gothamist.com.

http://www.fakt.pl/Zamachowiec-z-Oslo-bawil-sie-z-gejami,artykuly,110801,1.html

Przed zamachami groził też papieżowi Benedyktowi XVI (84 l.) i kanclerz Niemiec Angeli Merkel (57 l.). Okazało się, że zamachowiec należał do norweskiej loży masońskiej, która odcięła się od niego.

http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/masoni-wyrzekli-sie-mordercy_197426.html

Nienawiść do Kościoła Katolickiego, afiszowanie się na paradzie homoseksualistów, udział w loży masońskiej – spełnienie tych trzech warunków wyklucza Breivika ze świata prawicy. Jest on równie prawicowy jak narodowy socjalista – Adolf Hitler.

Co prawicowego miał w sobie Breivik? Wciąż nie znajdujemy odpowiedzi na to pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.