Strona główna > Bez kategorii > Waszyngtoński Papież Franciszek I – uzupełnienie

Waszyngtoński Papież Franciszek I – uzupełnienie

W uzupełnieniu tekstu, jaki ukazał się pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/19/waszyngtonski-papiez-kim-jest-franciszek-i-kardynal-jorge-mario-bergoglio-a-brudna-wojna-w-argentynie/

dokonujemy aktualizacji tego materiału o kolejny dokument opisujący przypadek wydania przez Jorge M. Bergoglio dwóch księży w ręce junty wojskowej. Tłumaczenie za pierwotnym linkiem: http://www.globalresearch.ca/washingtons-pope-who-is-francis-i-cardinal-jorge-mario-bergoglio-and-argentinas-dirty-war/5326675

Treść aktualizacji:

Tajny protokół

[Ta wątek dodano w dniu 19 marca 2013]

Wojskowy rząd przyznał w tajnym memorandum (patrz zdjęcie poniżej), że Ojciec Bergoglio oskarżył dwóch kapłanów o nawiązanie kontaktów z guerilleros oraz o nieposłuszeństwo wobec rozkazów hierarchii kościelnej (Conflictos de obedecencia). Stwierdza również, że Zakon Jezuitów zażądał od nich zerwania tych kontaktów i że nie chcieli się oni podporządkować instrukcjom Bergoglio.

Dokument stwierdza, że ​​”aresztowanie” dwóch kapłanów, którzy zostali zabrani na tortury do Szkoły Mechaniki Marynarki Wojennej, ESMA, nastąpiło na podstawie informacji przekazanych przez Bergoglio do władz wojskowych. (Podpisane przez pana Orcoyen)

(Patrz poniżej).

Chociaż były przypadki, że byli członkowie kleru wstępowali do partyzantki, to nie było dowodów wobec tych księży o kontakty z ruchem guerrilli.

bergogliomemo

Info od redakcji StSy:

Natomiast w sprawie dywagacji różnych bez wątpienia „wolno”-myślicieli (ze szczególnym akcentem na – WOLNO), którzy zarzucają nam komunizm, ponieważ „obrażamy im ich ukochanego Papę”, przytaczamy wypowiedź ks. prof. Michała Poradowskiego:

Niestety marksistowski komunizm miał swych sympatyków nie tylko w Watykanie, ale także wśród wielu biskupów i księży na całym świecie. Po przegranej wojnie domowej w Hiszpanii, hiszpańska partia komunistyczna natychmiast rozkazała masowe wejście młodzieży męskiej do Seminariów Duchownych i do zakonów. Stad tak wielka ilość księży komunistów w Hiszpanii, z których wielu emigrowało do Ameryki Południowej, gdzie oddawali się działalności rewolucyjnej„.

Czego byście nie próbowali nam zarzucać w swym zapijaczonym bełkocie fragment pierwotnego artykułu, gdzie porównuje się wydarzenia w Argentynie na tle wydarzeń w Chile jest bardzo ważny z punktu widzenia roli Kościoła i jego zaangażowanie w obronę społeczeństwa. Rola Kościoła w Chile w uspokojeniu fali rozruchów społecznych jest bezsporna i dzięki jego postawie ilości ofiar w Chile nie da się porównać z ilością ofiar w Argentynie. Tutaj plik pdf pokazujący rolę arcybiskupa Raula Silvy Henriqueza i hierarchii kościelnej w tych wydarzeniach, do pobrania, a szczególnie DO POMYŚLENIA: Stitching Truth Reading 4

Salon lewacki od ćwierćwiecza łże o liczbie rzekomo zamordowanych przeciwników rządów junty w Chile. Oficjalne dane mówią o 3.196 przypadkach śmierci lub zaginięć, rzadko dodaje się, że jest to liczba obejmująca ofiary po oby stronach. Natomiast wdowa po Allende szacowała, że ofiar było między 15 a 90 tysięcy. I wy, krytykanci wszelkiej maści oraz jawni prowokatorzy, w ten monolog świadomie doskonale się wpisujecie.

Natomiast winą za swoje braki w myśleniu obarczacie wszystkich tylko nie siebie. Wobec tego redakcja życzy: GO ON, GO ON PRETENDING Homo sapiens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.