Strona główna > Bez kategorii > Warszawa: Największa w Europie manifestacja w obronie serbskiego Kosowa

Warszawa: Największa w Europie manifestacja w obronie serbskiego Kosowa

Za: http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com

W tym roku Polacy mimo podziałów na przeróżne partie i ugrupowania zjednoczyli się, aby wyrazić swój protest względem okupacji serbskiego Kosowa i ogłoszenia niezależnego państwa “Kosowiaków”, w którym po dziś dzień króluje narkotykowa mafia handlująca ludzkimi organami. Według oficjalnych danych w warszawskiej manifestacji wzięło udział około 1500 osób. Według nieoficjalnych znacznie więcej. Byli też przedstawiciele polskich Ukraińców, Białorusinów i Rosjan. Jeszcze tego samego dnia Serbowie z Kosowa wyrazili Polakom swoją wdzięczność w oficjalnym liście zamieszczonym na serbskim portali informacyjnym “SNP Naszi“. Natomiast z północnej Serbii wdzięczni Serbowie przysłali na tę okazję krótki filmik z podziękowaniami.

W demonstracji wzięła udział duża liczba Serbów mieszkających na stałe w Polsce, którzy wraz ze słowiańskimi braćmi Polakami równie głośno krzyczeli następujące okrzyki:

“Nie ma państwa bez narodu!”
“Przecz z brukselską okupacją!”
“Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę”
“Przecz z izraelską okupacją!”
“USA imperium zła!”
“Precz z albańskim szowinizmem!”
“Belgrad – Warszawa wspólna sprawa!”
Zresztą brawa dla wodzireja, który skandował z zapałem: – “Tylko serbskie, tylko serbskie Ko-so-wo!”, czy też: “Nadchodzą, nadchodzą – nacjo-nali-ści!”

PS: W mediach cisza… No tak…, czym jest 1500 (?) osób w centrum Warszawy… Ważne, że społeczeństwo ogląda jak chowają kokainową prostytutkę – Whitney Biuston…

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QKTzThwWw-c]

“Państwo serbskie powstało w IX wieku, a więc słowiańska Serbia jest rówieśniczką słowiańskiej Polski – ma około 1000 lat. Na terenie Kosowa Słowianie osiedlali się już w VII wieku, stąd – mimo dzisiejszej muzułmanizacji tego regionu – 98% nazw geograficznych Kosowa ma źródłosłów słowiański. Kosowo w XII wieku stało się integralną częścią, a dwa wieki później centralną częścią państwa serbskiego, pełną miast, wsi, zamków tudzież chrześcijańskich monastyrów i cerkwi. Od tamtej pory Serbowie nigdy nie przestali mówić, że ziemia kosowska jest “kolebką narodu serbskiego”. Jej utrata staje się dla nich tym samym, czym dla Polaków byłaby utrata ziemi krakowskiej lub gnieźnieńskiej.

Jest Kosowo dla Serbów również ziemią świętą – głównym terenem narodowej i religijnej martyrologii. Tam Serbowie próbowali zatrzymać muzułmański “potop”. 28 czerwca 1389r. 40 tysięcy serbskich witezi przyjęło przedśmiertną Komunię Świętą wokół cerkwi Samodrerza i stanęło na Kosowym Polu przeciwko 120 tysiącom Turków. Nie mieli żadnych szans i nie mieli złudzeń – wiedzieli, że zginą. Lecz mieli świadomość konieczności swej ofiary dla obrony krzyża i państwa. Zginęli, co do jednego, a Kosowe Pole zostało ich ciałami uświęcone jako serbskie Termopile.”

Waldemar Łysiak, “Kłamstwo o albańskim Kosowie” w “Stulecie Kłamców”.

Zobacz zdjęcia z manifestacji <_tutaj_>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.