Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Wariactwa wojtyłowych ” starszych braci ” Cohen

Wariactwa wojtyłowych ” starszych braci ” Cohen

Wariactwa wojtyłowych ” starszych braci ” w wierze, Cohen, tak zwanych ” katolików soborowych „. Podczas lotu samolotem pasażerskim żyd zapakowuje się w plastikowy worek ażeby nie stać się nieczystym.

aadd

Ktoś sfotografował ortodoksyjnego judeja, który podróżował pasażerskim samolotem w plastikowym worku. Judej jest członkiem rodu Cohen, najświętszego rodu żydowskiego, który twierdzi, że pochodzi w prostej linii od Mojżesza. Powodem tego dziwacznego zachowania jest to, że członkowi rodu Cohen nie wolno latać ponad cmentarzami z powodu ryzyka stania się „nieczystym”. Jest to stałe zachowanie się ortodoksyjnych judejów. Izraelska gazeta „Haaretz” napisała o tym w artykule:

„W 2002 roku załoga samolotu musiała ochronić ultraortodoksyjnego pasażera lecącego z Izraela do Wielkiej Brytanii zapewniając mu zapakowanie w plastikowy worek. Innym razem pilot był zmuszony do zawrócenia na Międzynarodowe Lotnisko Ben Gurion ażeby zabrać pasażera na pokład. Pasażer, członek rodu Cohen, zapakowany był w plastikowy worek z obawy, że trasa lotu może przebiegać ponad cmentarzem Holon co w konsekwencji uczyniłoby go „nieczystym” „.

Żydowska modlitwa w samolocie przez telefon. Do poniższego video nie ma żadnego komentarza.

https://www.youtube.com/watch?v=w-GqIwvlxlk

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://radiocristiandad.wordpress.com/category/judaismo/page/4/

Data publikacji: 29.04.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *