Strona główna > Świat > Ukraina > Jasnowidząca Wanga o Krymie, Donbasie i Striełkowie

Jasnowidząca Wanga o Krymie, Donbasie i Striełkowie

Ta przepowiednia babci Wangelii (Wangi) już od kilku miesięcy krąży po Internecie. Dla niektórych jest ona – kością w gardle i dlatego na wszelki sposób dąży się do tego, aby wzbudzić wobec niej wątpliwości, wyśmiać. Dla nas – to światło na końcu tunelu, potwierdzenie, że ostatecznie wszystko będzie w Noworosji, a w szczególności w świecie rosyjskim w ogóle – dobrze. Wróg zostanie pokonany! Zwycięstwo będzie nasze

a

Pisarz Siergiej Łukjanienko zauważył: Ciekawe, w swoim czasie w przepowiedniach Wangi był czterowiersz (ros. – катрен), który wszyscy uważali za fantazję bułgarskiej babci: „Krym oderwie się od jednego brzegu i przyrośnie do drugiego”. No i rzeczywiście, jak się może Krym oderwać? Teraz zobaczyliśmy, jak …

Ale jeszcze bardziej dziwna jest następująca przepowiednia, którą uważano za całkowicie bezmyślną i niezrozumiałą. A spróbujcie zrozumieć ją teraz! „Krym oderwie się od jednego brzegu i przyrośnie do drugiegoW krainie podziemnych dziur i gór, utworzonych ręka ludzką wszystko się zatrzęsie, od tego wiele runie na Zachodzie, a wiele podniesie się na Wschodzie. I przyjdzie Strzelec i będzie stać dwadzieścia i trzy lata, a to, co stało dwadzieścia i trzy lata – zostanie starte w proszek … „.

Oto jakie dziwne rzeczy odkrywa się, jeśli uważnie czyta się Wangę! ИА „Русские Новости” spojrzały świeżym okiem i znalazły jeszcze ciekawsze momenty. 543.4 „Krym oderwie się od jednego brzegu i przyrośnie do drugiegoW krainie podziemnych dziur i gór, utworzonych ręka ludzką wszystko się zatrzęsie, od tego wiele runie na Zachodzie, a wiele podniesie się na Wschodzie. I przyjdzie Strzelec i będzie stać dwadzieścia i trzy lata, a to, co stało dwadzieścia i trzy lata – zostanie starte w proszek … „.

Rozszyfrowanie: „W krainie podziemnych dziur i gór, utworzonych ręka ludzką” – (wyrobiska w kopalniach i hałdy na ich terenie)oczywiście, jest to ziemia Doniecka, Strzelec – Igor Striełkow – lider obrony Noworosji „… i będzie stać dwadzieścia i trzy lata – to przepowiednia przyszłości, ale druga część – „a to, co stało dwadzieścia i trzy lata – zostanie starte w proszek … „., – to oczywiście … Państwo Ukraina po upadku ZSRR, które istniało 23 lata. A na czterowiersz 544 Siergiej Lukjanienko wcale nie zwrócił uwagi, a przecież jest on również trafny! A mianowicie: Wpierw podaję treść oryginalną w j. ros.: „Будет клич, будет порох, будет тьма, будет кролик, но всё развеется и ветром унесено будет…”. Tłumaczenie na j. polski nie oddaje w pełni treści przepowiedni: „Będzie krzyk, będzie proch, będzie ciemność, będzie królik, ale wszystko się rozwieje i wiatr uniesie… Rozszyfrowanie zatem podaję w języku rosyjskim: клич — Кличко – Kliczko, порох – Порошенко – Poroszenko (jeszcze jako nastolatek zdobył przydomek Порох – proch), кролик – królik — przezwisko Яценюка – Jaceniuka, тьма – Тимошенко – Tymoszenko.

Zainteresowani mogą się przekonać – kupić lub znaleźć wydanie: „Wanga. Przepowiednie i proroctwa”, tom 4, Moskwa, 1999 r., Wydawnictwo „TP”. Na koniec przytaczamy jeszcze jedną z jej przepowiedni: „Nie ma siły, która mogłaby złamać Rosję. Rosja będzie się rozwijać, wzrastać i umacniać się. Wszystko się roztopi jak lód, tylko jedno pozostanie nienaruszone – chwała Włodzimierza (ros. – Владимира) i chwała Rosji. Zbyt wiele złożono na ofiarę. Nikt nie zdoła powstrzymać Rosji. Wszystko ona zmiecie ze swojej drogi i nie tylko się uchroni, ale stanie się władcą świata. „

http://euromedia24.ru/?p=2453&l=ru% 2F

Na dodatek do tego chce się przytoczyć wyłapaną w Internecie prostą „przepowiednię” jednej z mieszkanek Noworosji:

„Zapamiętajcie ukrofaszyści! Jesienią będziemy kuć (dziobać) Lwów, Jebano-Frankowsk, Tarnopol, Równe. Zmienimy nazwy na m. Striełkow, m. Mozgowoj, m. Bołotow, m. Motorolla.

Ci, co pozostaną przy życiu, powinni znać rosyjskie słowa: НЕ БЕЙТЕ, КУШАТЬ, ХОЛОДНО, РАБОТАТЬ, ПАРАША КАПУТ. (pol. – NIE BIJCIE, JEŚĆ, ZIMNO, PRACOWAĆ, PARASZA KAPUT (Poroszenko kaput).

Kijów oczyszczony. Sąd i wyroki również będą.

Młodzi banderlodzy powinni się nauczyć nowych haseł do wykrzykiwania: «БАНДЕРЛЯКУ – НА ГИЛЯКУ!», «ПУТИН ПРИДЭ – ПОРЯДОК НАВИДЭ!”. (z ukr. na pol. – „Banderowców – na gałęzie!” , „Putin przyjdzie – porządek zaprowadzi!”.

Wkrótce będziemy pytać, skakać obowiązkowo!

Telefon mamy trzeba znać na pamięć.”

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

Tłumaczył Janusz Sielicki

15.7.2014 r.

Źródło: http://novorus.info/news/interesno/25179-baba-vanga-o-kryme-donbasse-i-strelkove.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *