Strona główna > Polska > Wałęsa: obalenie obecnej władzy siłą

Wałęsa: obalenie obecnej władzy siłą

Medialnie nagłośnione ogłoszenie Wałęsy prorokujące obalenie obecnych władz za pomocą siły i przemocy poszło w świat.

To nie ma znaczenia, że wypowiedzi Wałęsy zawsze można zaliczyć do wypowiedzi kogoś, kto nie ma odpowiedzialności za swe słowa, bo nie ma on zdolności do rozpoznawania ich treści. To przecież zupełnie normalne, że Bolek nie wie, co mówi i jedynie żenuje słuchaczy swoimi bredniami.

Tu, w tym zaaranżowanym przez Kraśkę wywiadzie, którego główny imperatyw – obalenie władzy siłą, ukazany jest wyraźnie jako główny motyw podpuszczenia Bolka do takiej wypowiedzi: To świadomy zaczyn podpalenia Polski, o ile sytuacja nie wróci do układu „okrągłego stołu”.

http://gazetawarszawska.com/politics/2822-bolek-o-pis

aa

Sytuacja z wywiadem nie jest przypadkowa, to świadomie pokazany Polakom „cyngiel” i nawet kiedy wszyscy wiedzą, że jest on niepoczytalny, to nie można lekceważyć sytuacji, jaką może on wywołać. W końcu, aby zrobić majdan w Warszawie, wystarczy jedna taka wąsata małpa na kiju, a zawodowi majdaniarze dokonają reszty. Ukraińcy będą robić za tłumy, a żydzi z Mossadu za snajperów czy podkładaczy bomb.

Podkreślamy: sytuacja nie jest przypadkowa, ani nie wymknęła się z pod kontroli. Reżyserzy sytuacji, przed wywiadem, szczegółowo namówili niesprawnego umysłowo Wałęsę do takiej wypowiedzi o nieodwracalności obalenia tej władzy siłą. Główny przekaz wywiadu był oczywisty i oczekiwany dla Kraśki, bo przecież Bolek – już kilka dni wcześniej – wypowiadał podobne hasła i Kraśko dobrze wiedział, co robi i ten autentyczny politruk był tu czystym prowokatorem, który posłużył się umysłowo nieporadnym rozmówcą.

Ale obiektywnie rzec biorąc, widać tu wyraźnie owoc gwałtownie narastającego już kryzysu, jaki został celowo wywołany przez massmedia: hasło podpalania Polski.

To za prowokacyjnym przyzwoleniem rządu Beaty Szydło. Reguła jest bardzo prosta, premier Beata Szydło nie potrafiła zrobić porządku z mediami, to będzie odwrotnie: media zrobią porządek nie tylko z Szydło, ale i z całym układem obecnej władzy.

Napisaliśmy parę dni temu:

A już biorąc pod uwagę to, że Nowoczesna jest w Sejmie skutkiem oszustwa wyborczego, bo faktycznie mogła dostać około 2% głosów, to ocena polityki PIS w relacji do wzrostu popularności partii żyda Petru z tym zastępem ordynarnych chamów na mównicy jest tak druzgocą, że należy zastanowić się, czy aby najbardziej księżycowe w swej niewiarygodności teorie konspiracji, tu faktycznie nie są przypadkiem w stu procentach wiarygodne.

Bo rezultat popularności Petru w stosunku do prawie żadnego poparcia wyborczego można wytłumaczyć jedynie beznadziejnym postępowaniem PIS – a co może być zaaranżowane.

Coraz wyraźniej widać to, że wygrana PIS była „wygraną mimo woli” i Kaczyński robi wszystko, aby oddać władzę „nowemu Tuskowi”, jakim jest „Palikot” Petru, a samemu znowu przejść do opozycji.

Antypolskie media celowo pozostawiono bez zasadniczych zmian. A w takim bezgłowym społeczeństwie, jakim są Polacy, telewizor jest generatorem myśli i było zakazane oddanie tego aparatu w ręce społeczne. Szydło mediów nie „przerobiła” i nie przerobi, a nawet – to i tak jest już za późno. Zresztą widać to po samej dziennikarskiej swołoczy, która w pierwszym momencie po wyborach była lekko przestraszona, a obecnie jest już  znowu pewna siebie i bezczelna jak nigdy przedtem.

Zresztą tak jest lepiej dla wszystkich, nie tylko dla okupantów. Tak jest lepiej i dla tego zwodniczego rządu, który jak zwykle po wielkich oczekiwaniach społecznych jest „górą, która urodziła mysz”.

Bo media społeczne spytałby Szydło o to, co Kopacz obiecała Merkel w sprawie przyjęcia najeźdźców (albo „nachodźców” – jak to ktoś napisał). Media narodowe spytałyby Dudę o to, skąd wziął te cztery miliardy PZL dla Ukrainy, skoro budżet nie śmierdzi groszem. Media polskie zapytałyby niewygodnie: co Duda dał Szewach`owi Weiss`owi „pod chanukową choinkę”? Czy może 65 miliardów dolarów (dobra okazja, bo dolar idzie w górę) i może – na dokładkę – obiecanie schronienia w Polsce dla milionów żydów uciekających z Izraela?

Rok temu pisaliśmy

http://gazetawarszawska.com/pugnae/755-kaczynski-na-taczke

Co robić?

Usunąć Kaczyńskiego natychmiast , to główny szkodnik sabotujący PIS. Kaczyński to kwintesencja manipulacji i manipulatorstwa naszego całego okres powojennego z Poznaniem, Wybrzeżem, „Solidarnością”. Prowokatorzy, agenci, persony zainfekowane destrukcyjną mentalnością, żydzi, zdegenerowana hierarchia sterowana przez antykatolicką sektę na Watykanie, wszyscy oni wstawieni w newralgiczne pozycje naszych struktur społecznych skutecznie sabotują nasze wszelkie wysiłki, naszą wolę walki – Kaczyński jest jednym z nich. Z tym trzeba skończyć. Polska musi spoważnieć, happeningi z gadulstwem karłów politycznych należy zamienić w czyn!

Od tego zacząć – bunt w PIS przeciw partyjnej władzy, która wyniszcza morale walki!

Z partii nie wychodzić, ale usuwać z niej szkodników, a głównym szkodnikiem jest Jarosław Kaczyński, to on jest gwarantem sukcesów PO i gwarantem ponownej prezydentury Komorowskiego.

Z Jarosławem na polityczną taczkę!

+

Miesięczny dorobek i Sejmu i rządu – nie mówiąc o Andrzeju Dudzie jest bardzo wątpliwy.

Brak zdecydowanego odwoływania skandalicznych ustaw sejmowych poprzednich kadencji:

– o „odszkodowaniach” dla żydów – za rzekomo utracone mienie.

– o wpuszczeniu obcych sił mundurowych na teren Polski, a nie dotyczy to tylko „bratniej pomocy” o której to tak gardłują zuchy z prawicy, ale dotyczy to przede wszystkim wolnego operowania w Polsce sił zbrojnych Izraela i wszystkich izraelskich tajnych i jawnych organizacji policyjnych i wojskowych, które prowadzą zamachy terrorystyczne w Europie i Warszawa jest jedną z takich terrorystycznych central.

To wyliczając tylko z grubsza.

Zaś o Trybunale Konstytucyjnym – zamiast wprowadzać te idiotyczne zmiany – wystarczyło ostateczne reformy przesunąć na dalszy czas, a od zaraz wprowadzić zmianę mówiącą o prawie Prezydenta lub Sejmu do odrzucania orzeczenia TK i to bez podawania przyczyn, ale odrzucenie byłoby jawnie i oficjalne (wespół z Kukiz). Chodzi o to, że TK jest obecnie bardziej nieomylny niż sam Papież, a takim pozostaje nawet przy glosowaniu 2/3 sędziów. Papież ogłaszając coś nieomylnie do wierzenia, nie robił niczego ad hoc, ale proces ten trwał dziesiątkami lat i ogłoszenie czegoś nieomylnie miało charakter uroczysty, jawny, oczekiwany i faktycznie w teologicznym odniesieniu do wielu innych orzeczeń papieskich. TK zaś może wydać nieomylny wyrok o obowiązkowym strzyżeniu rudych i będzie na prawie. Poza tym, instytucja odrzucenia wyroku przez instytucje polityczne jest popularna w innych krajach i to ani nowe, ani drażliwe, a skutecznie trzyma prestiż TK w szachu.

Odrobiną zdrowego rozumu można było ominąć tego wywindowania Petru i jego żydówek na liderów politycznych – no ale może taki był cel.

+

Obalić w PIS Kaczyńskiego, a i Beatę Szydło, bo oboje są siebie warci. Powołać nowego szefa partii, który obejmie urząd premiera. To jest konieczne, aby uratować Polskę przed „Palikotem” Petru.

To oczywiście bardzo trudne, ale jeszcze trudniejsze jest przygotowanie się do nowych przedterminowych wyborów, które są chyba nieuchronne, partii alternatywnych przecież nie ma na horyzoncie, a „narodowcy”  to nic innego, jak „neocon” polskich filosemickich ćmoków czy podcieraczy.

Zamiast budować nowe, na co chyba nie ma już czasu, lepiej może dokonać puczu w PIS i wyprowadzić Polskę na prostą, to będzie dużo taniej i dużo szybciej, a i w PO znajdą (ujawnią się) się ludzie, którzy są przyzwoitymi Polakami.

Nie wychodzić z układów partyjnych, ale z partii wyrzucać ludzi szkodliwych:

Z Jarosławem i Beatą na polityczną taczkę!

Red. Gazeta Warszawska

18-XII-2015

Za: http://gazetawarszawska.com/zamach/2823-walesa-obalenie-obecnej-wladzy-sila

Data publikacji: 18.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.