Strona główna > Świat > Ukraina > W Ługańskiej Republice Ludowej zamordowano tym razem razem dowódcę kozackiego pułku Pawła Driomowa

W Ługańskiej Republice Ludowej zamordowano tym razem razem dowódcę kozackiego pułku Pawła Driomowa

W Ługańskiej Republice Ludowej w wyniku zamachu zginął dowódca kozackiego pułku strzelców zmotoryzowanych Paweł Driomow.

aaa

Dzisiaj za dnia, na trasie Pierwomajsk – Stachanow, dokonano wysadzenia samochoduw którym znajdował się dowódca kozaków ługańskich, legendarny Paweł Driomow. Zginął on na miejscu. Prokuratura Generalna Ługańskiej Republiki Ludowej potwierdziła śmierć dowódcy 6 wydzielonego kozackiego pułku strzelców zmotoryzowanych, Pawła Driomowa.

„W chwili obecnej na miejsce zdarzenia wyjechały grupy operacyjne Prokuratury Generalnej i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Według wstępnych danych kierowca przeżył a sam Driomow zginął” – poinformowano w slużbie prasowej Prokuratury Generalnej.

Okoliczności zdarzenia, które mialo miejsce w okolicach Pierwomajska są badane. Później, nie odzyskując przytomności, z powodu doznanych ran, zmarł kierowca samochodu, którym jechał dowódca.

Według niektórych informacji Driomow jechal do Stachanowa gdzie w Pałacu Kultury im. Gorkiego miała się odbyć uroczystość zawarcia przez niego małżeństwa z obywatelką Federacji Rosyjskiej z Sankt Petersburga.

W obecnej chwili grupa zaproszonych na uroczystość gości pozostaje w Pałacu Kultury w Stachanowie. Jednocześnie wokół restauracji „Nika”, w ktorej odbyć się miał bankiet, wystawiono kordon.

Za: http://www.anna-news.info/node/49194

Publikacja: 12.12.2015

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *