Strona główna > Bez kategorii > W USA wydano pierwszą w świecie „biblię” dla zboczeńców

W USA wydano pierwszą w świecie „biblię” dla zboczeńców

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id15227.html

Data publikacji: 20.12.2012

Tłum. RX

sodoma

W USA wydano pierwszą w świecie „biblię” dla sodomitów. Na oficjalnej stronie wydawnictwa twierdzi się, że homoseksualizm został po raz pierwszy wymieniony w standardowej wersji Biblii wydanej w 1946 roku. Wspomniana książka wydana została pod tytułem „Biblia króla Jakuba”, donosi www.sedmica.ru

„Chcieliśmy żeby ta książka była wypełniona słowem Bożym tak żeby nikt nie mógł korzystać z niej niewłaściwie, potępiając przedstawicieli LGBT (Lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści), którzy są dziećmi Bożymi i nam się to udało”.

„Nie możecie wybrać swojej tożsamości seksualnej ale możecie wybrać Jezusa. A teraz możecie wybrać jeszcze i „biblię””- mówi się w komunikacie bluźnierców.

W nowej wersji, w celu uniknięcia „niewłaściwej interpretacji „przez homofonów” zostały poczynione zmiany w ośmiu fragmentach Pisma Świętego w których sodomia nazwana jest grzechem śmiertelnym. Na przykład cytat z Księgi Kapłańskiej, rozdział 18, werset 21-22,

„Z dzieci twych nie dasz aby je ofiarowano bałwanowi Molochowi, i nie splugawisz imienia Boga twego. Ja Pan. Z mężczyzną nie łącz się obcowaniem niewieścim, bo to ohyda jest”.

Teraz tak to wygląda: „Nie łącz się z mężczyzną obcowaniem niewieścim w świątyni Molocha, bo to ohyda jest”.

W takim sensie wychodzi na to, że sodomia pojawiła się u pogan i dlatego zakaz stosunków sodomskich dotyczy jedynie pogan ale z pewnością nie na chrześcijan.

W I Liście do Koryntian Św. Pawła (6:9) wydawcy zmienili słowo „rozwiąźli” na „moralnie słabi”. Oryginalny tekst brzmi następująco: „Czy nie wiece, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie mylcie się: ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani sodomczycy, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani złorzeczący, ani drapieżcy nie posiądą królestwa Bożego”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.