Strona główna > Polska > W sprawie redaktora Grzegorza Wysoka

W sprawie redaktora Grzegorza Wysoka

Szanowni czytelnicy,

Zwracamy się do Was z apelem w następującej sprawie:

Jak zapewne część z Was wie przed Sądem w Lublinie toczy się proces polityczny, w którym oskarżono redaktora niezależnego „Biuletynu” za rzekomy antysemityzm.

Redaktor, Grzegorz Wysok, jest jednym z nas, jest „Polskim bandytą’, który dziś potrzebuje pomocy każdego z nas.

W 2008 roku napisał list otwarty do posłów naszego państwa z krytyką ich głosowania w sprawie Traktatu Lizbońskiego, nazywając ich decyzję zdradą i krokiem do utraty niepodległości naszego kraju.

Krytyka ta oraz próba uświadomienia opinii publicznej o skali roszczeń żydowskich wobec Polski uznane zostały za nawoływanie do nienawiści rasowej.

Starsi z nas jeszcze pamiętają widmo z przeszłości, jakim były procesy polityczne, które wytaczano Polskim patriotom za próbę oporu wobec żydowsko-bolszewickich oprawców.

Dzisiaj ci sami żydowsko-bolszewiccy oprawcy występujący w innym przebraniu próbują zamknąć usta nie tylko redaktora Wysoka, który w interesie nas wszystkich, broni wolności słowa w Polsce, ale próbują zamknąć usta nam wszystkim.

I dlatego jego sprawa jest naszą sprawą.

Redaktor Wysok potrzebuje specjalisty ds języka polskiego, analizy tekstów literackich, lingwistyki, który podjąłby się zadania sporządzenia na zlecenie Sądu opinii eksperckiej.

Nie jest to praca bezpłatna, za sporządzenie opinii Sąd wypłaci biegłemu wynagrodzenie.

Chodzi o sporządzenie bezstronnej opinii.

Jeśli macie wykształcenie kierunkowe w tej dziedzinie albo ktoś z Waszej rodziny, kręgu przyjaciół lub znajomych, prosimy o informację w komentarzu. Może znacie kogoś albo słyszeliście, kto byłby godny zaufania, może uczył Was ktoś, kto daje rękojmię, że jest osobą bezstronną.

Może być już wpisany na listę biegłych sądowych, ale może być również ekspertem, który na takiej liście nie figuruje. To sąd decyduje, czy ktoś posiada wiedzę specjalistyczną w opisanym zakresie. Zgodnie z prawem:

Biegłym sądowym może być ustanowiona osoba, która:

1)    korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich;

2)    ukończyła 25 lat życia;

3)  posiada teoretyczne i praktyczne wiadomości specjalne w danej gałęzi nauki, techniki, sztuki, rzemiosła, a także innej umiejętności, dla której ma być ustanowiona;

4)    daje rękojmię należytego wykonywania obowiązków biegłego;

5)    wyrazi zgodę na ustanowienie jej biegłym.

Prosimy wszystkich o pomoc.

kontakt na bocznym panelu:

http://grzegorzwysok.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.