Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > W sieci kłamstw, chazaromedia powoli zdychają

W sieci kłamstw, chazaromedia powoli zdychają

Deszcz kłamstw: nieufność amerykańskiej opinii publicznej do mediów bije nowy rekord.

Oto dlaczego nazywają to American Dream, bo musisz być pogrążony we śnie, aby w to uwierzyć” – George Carlin

a

Ostatni sondaż przeprowadzono wśród Amerykanów celem ustalenia, w jakim stopniu ludzie mają zaufanie do mediów i do dokładności przekazywanych informacji.

Wyniki pokazały, że oszałamiająca wielkość ponad 60 % Amerykanów nie ufa mediom w Stanach Zjednoczonych – to rekord wszech czasów.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że media mainstreamu służą wyłącznie jako dobrze finansowane tuby propagandowe dla skorumpowanych przywódców. Pracują z nimi ręka w rękę w dostarczaniu wiadomości, jakie spełniają korporacyjne agendy (mianowicie stosują taktykę „spin and lies” – zafałszowanych pół-prawd i zwykłych kłamstw). Główne media istnieją wyłącznie w tym celu, aby jak papugi siać brednie i propagandę światowej elity:

Mówienie w sposób obrazowy to preferowany sposób wypowiadania się osób publicznych, które mają niby publicznie powiedzieć coś merytorycznego, ale nie mają nic merytorycznego do powiedzenia. W wielu przypadkach jest to zwyczajne bezsensowne mielenie ozorem, innymi słowy ukryty sposób na kłamanie. Prezydent Obama jest mistrzem tego typu wypowiedzi„.

Pocieszające jest to, że alternatywne i niezależne media internetowe obserwują napływ nowych czytelników z całego świata. Oznacza to, że ludzie szukają newsów, które odzwierciedlają stan faktyczny, a nie tych „nowości”, które są kupowane i opłacane jak na targowisku.

Wiedza o prawdziwych wydarzeniach należy do wszystkich, a nie tylko do tych, którzy ją odkrywają. Dlatego trzeba ujawniać ją wszędzie tam, gdzie każdy, kto chce ją czytać, miał do niej dostęp bez ograniczeń. Choć wiedza jest bezpłatna, sposoby jej rozpowszechniania takimi nie są. Każdy wie, że jest czymś kosztownym projektowanie, drukowanie i dystrybucja książek czy czasopism, ale niewielu zdaje sobie sprawę, że tak samo sporo kosztuje organizacja i utrzymanie stron internetowych.

Mały dodatek na deser:

Ministerstwo prawdy działa w najlepsze w wielu innych okupowanych krajach, poniżej obrazek dokonań Wowy Szełomowa w walce z siłami zła. „Wowan podbija przestrzeń okołoziemską, niesie ratunek uwięzionym w kosmosie astronautom” (zdaniem współczesnych mediów bolszewickich)

BTyRRIoCEAAfqFn

źródło: http://rinf.com/alt-news/breaking-news/leery-of-lies-american-distrust-in-media-hits-record-high/

przygotował: Plusowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.