Strona główna > NWO > W Rosji rozpoczęto niszczenie prywatnych hodowli

W Rosji rozpoczęto niszczenie prywatnych hodowli

Kolejna dywersja…W Rosji rozpoczyna się niszczenie prywatnych, chłopskich hodowli zwierzęcych.

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Parobki rządu światowego, którzy zagrabili władzę w Rosji,  przygotowują kolejną dywersję. Jak już pisaliśmy, jednym z głównych celów Antychrysta jest totalna kontrola produkcji żywności na całym świecie. Musi on koniecznie wprowadzić zakaz, dla osób prywatnych, zapewniania sobie niezależnych źródeł wyżywienia ażeby wyżywienie ludzi zależało tylko od niego co pozwoli mu w zamian narzucić akceptację jego znamienia. Dlatego putinowski reżim czynnie włączył się w rozwiązanie, ustanowionego przez rząd światowy, zadania. Tylko ślepy nie widzi antychrześcijańskiej, antyrosyjskiej i antyruskiej istoty putinowskiej władzy. Boże ,otwórz oczy, oświeć umysły i serca Rosjan!

W mediach rozpętano panikę na temat afrykańskiej dżumy świńskiej. Dworkowicz proponuje całkowitą likwidację hodowli świń w indywidualnych gospodarstwach rolnych. Oznacza to, że zbliżamy się do sytuacji takiej jaka istnieje w USA. W USA, w zasadzie, zabronione jest ogrodnictwo. W Bułgarii, po przystąpieniu jej do World Trade Organization, chłopi nie mają prawa niczego produkować ponieważ jest to „niebezpieczne”. Teraz i u nas, pod pretekstem „dżumy świńskiej”, przeprowadza się „operację specjalną” likwidacji gospodarstw chłopskich i likwidację prywatnej hodowli zwierząt.

——————————————————————————————————————————————

hod1Walka z nieszkodliwą dla człowieka afrykańską „świńską dżumą” (ASF) będzie monitorowana na szczeblu rządowym, informuje gazeta „Wiedomosti”

Zastępca (żyda) Miedwiediewa, (żyd) Arkadij Dworkowicz, proponuje przeniesienie zarządzanie środkami kwarantanny na poziom federalny, organizowanie miejsc utylizacji świń oraz zakaz posiadania tych zwierząt przez gospodarstwa chłopskie, które nie przestrzegają wymaganych standardów. „W rzeczywistości są to prywatne, małe gospodarstwa”- wyjaśnił Dworkowicz. Wczoraj w okręgu biełgorodskim, głównym rosyjskim regionie hodowli świń (44% pogłowia Centralnego Okręgu Federalnego i 17,6% Rosji) ogłoszono o rozpoczęciu programu odkupu świń od prywatnych gospodarstw chłopskich po 60 rubli za 1 kilogram żywca. „Jeżeli państwo przyjmie te środki to, najprawdopodobniej, w pierwszej kolejności pod nóż pójdą świnie z europejskiej części Rosji aż do Uralu, gdzie ryzyko rozprzestrzenienia się ASF jest najwyższe”- uważa dyrektor generalny Krajowego Związku Hodowców Świń, Jurij Kowaliew. „Tutaj w prywatnych gospodarstwach znajduje się około 3 milionów świń. Średni ciężar świni wynosi 60 kilogramów tak, że państwo będzie musiało wykupić około 180 tysięcy ton co będzie kosztowało ponad 10 miliardów rubli według cen biełgorodskich”- stwierdził Kowaliew.

Źródło: „Wiedomosti”

Na podstawie: www.3rm.info

Data publikacji: 23.07.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.