Strona główna > NWO > Apokalipsa > W przededniu katastrofy…III Wojna Światowa już się rozpoczęła

W przededniu katastrofy…III Wojna Światowa już się rozpoczęła

W przededniu katastrofy…III Wojna Światowa już się rozpoczęła. Gdzie eksploduje skaradzione 40 kilogramów irackiego uranu?

W Iraku terrorystyczni bojówkarze zrabowali 40 kilogramów uranu z uniwersytetu miasta Mosul. Uczeni i specjaliści ostrzegają przed możliwością wyprodukowania broni masowego rażenia ze zrabowanych, przez ekstremistów, materiałów. Zrabowany uran nie jest uranem wzbogaconym co utrudni jego wykorzystanie jednakże przy posiadaniu pewnej wiedzy, można go zastosować oddzielnie lub razem z innymi materiałami w trakcie dokonywania zamachów terrorystycznych.

Na tym filmie video nie ma potrzeby zwracania szczególnej uwagi na opinie różnego rodzaju, tak zwanych, analityków, politologów i ekspertów, w rodzaju prokremlowskiego wodoleja Kurginiana. Najważniejsze jest to żeby zobaczyć i zrozumieć ten bieg wydarzeń i kierunki rozwoju politycznych wydarzeń, opartych na rzeczywistych danych.

Zasadniczo wszystkie błędy tych gaduł opierają się na absolutnym niezrozumieniu źródeł i centrum podejmowania decyzji politycznych w świecie, włącznie z USA, z ich satelitami a także w Rosji.

„Mówiliśmy USA ażeby nie właziły do Iraku…”. USA, w osobach najemnych menedżerów-prezydentów, bez szemrania, wypełniają wolę i rozkazy rządu światowego.

Dlatego więc co byśmy nie mówili politycznemu kierownictwu naszych krajów, w tym także i Rosji, jest jak rzucanie grochem o ścianę…I nie są to błędy polityczne przywódców politycznych. Jest to celowa i zamierzona kombinacja pachołków Antychrysta, którzy kontrolują polityczne elity krajów świata.

UWAGA!  Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/publications/62592-nakanune-katastrofy-gde-vzorvutsya-pohischennye-40-kg-irakskogo-urana.html

Data publikacji: 30.04.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *