Strona główna > Świat > W Palestynie znowu polowanie

W Palestynie znowu polowanie

Wczoraj na granicy Gazy i Izraela odbyła się następna odsłona polowania na Palestyńczyków. „Najmoralniejsza armia świata” zastrzeliła 10 Palestyńczyków i raniła 1354.

Do dziś zastrzelono już 25 i raniono ponad 2200 Palestyńczyków. http://www.infopal.it/manifestazioni-nella-striscia-di-gaza-israele-uccide-10-palestinesi-e-ne-ferisce-1354/

Zachodnie media określają te polowanie na Palestyńczyka „zamieszkami”. Prawda jest jednak zgoła inna, „najmoralniejsi” żołnierze IDF nie uczestniczą w żadnych starciach. Po prostu strzelają do Palestyńczyków jak do kaczek. Pokojowa demonstracja oddzielona jest od izraelskich myśliwych zasiekami, które uniemożliwiają kontakt fizyczny. Używa się czołgów, artylerii i dronów rozpylających gazy. Całą akcję wspiera ponad setka strzelców wyborowych, którzy mają okazję potrenować.

Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie tych „zamieszek” została zablokowana. Oczywiście przez największego przyjaciela rasistowskiego państwa syjonistycznego czyli USA. Widocznie wg. naszego „wiecznego” sojusznika w Palestynie nie dochodzi do brutalnego łamania praw człowieka czy wręcz zbrodni przeciwko ludzkości. Lepiej zająć się sprawą jakiegoś szpiegowskiego renegata.

Za: http://spiritolibero.neon24.pl/post/143173,w-palestynie-znowu-polowanie

Data publikacji: 7.04.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *