Strona główna > Bez kategorii > W odpowiedzi na komentarze oburzonych i zbulwersowanych

W odpowiedzi na komentarze oburzonych i zbulwersowanych

Redakcja StSy pragnie przypomnieć swoim czytelnikom wielce pouczający film Davida Duke’a a także zadedykować go tłumom otumanionych i ignoranckich, tak zwanych „katolików” zwanych inaczej judeochrześcijanami, soborowcami, wojtyłowcami, itp., itd., ślepo i fanatycznie zapatrzonych w żydomasońskich oszustów watykańskich ze zgrają towarzyszących im szmalcowników-duchowniaków.

David Duke w bardzo prosty i jasny sposób pokazuje, że tak zwani wojtyło-katzowscy „starsi bracia w wierze” są w rzeczywistości zwykłymi satanistami i zbrodniarzami.

Zamiast paplać bezmyślnie i powtarzać, jak mantrę, słowa o miłości, miłosierdziu, pokoju, warto zacząć myśleć i uczyć się. Warto, jeśli jest się katolikiem, sięgnąć do katolickich książek sprzed żydomasońskiego przewrotu, zwanego II Soborem Watykańskim, i zadać sobie odrobinę trudu przeczytania ich, zamiast wyznawania bezmyślnej wiary w różne ciemne typy podszywające się pod katolickich hierarchów, zwłaszcza wiary w apostackich pseudopapieży okupujących Watykan od 1958 roku. Dedykacja Redakcji StSy dotyczy również różnych grupek, frakcji, odłamów, „skrzydeł”, konserwatystów, centrystów i innych,tak zwanych, „tradycjonalistycznych” wielbicieli, na czele z neo-Bractwem Św. Piusa X, watykańskich komediantów. Korzystajcie z prezentowanych materiałów i starajcie się myśleć!!!

Gorąco wszystkim tego życzymy chociaż zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach myślenie i prawda mogą być bolesne i skrajnie niebezpieczne jako przejawy czarnosecinnego faszyzmu. Ale próbować warto!!!

W szczególności informujemy, że nie trafiają do nas argumenty tego typu, jak ostatni z cyklu „hitów” judeochrześcijańskich, cytat:

Pelne nienawisci oszczercze i niedorzeczne pomyje wylewane sa od jakiegos czasu na papieza w ramach publikacji na tej stronie. Autorom brakuje jednak odwagi zeby sie podpisac – pozosalo wiec jedynie Ojcowie TRADITIO. Jakiej bronicie tradycji siejac nienawistne oszczerstwa? Takie zachowanie nie ma nic wspolnego z Kosciolem Katolickim i jego Tradycja – ma za to wiele z Talmudu… Obrzydliwosc! Proponuje ukleknac przed Najswieszym Sakramenem i pojsc do spowiedzi jesli obrzadek oraz stan pozwala…

Autor tego „uduchowionego” komentarza nie zadał sobie trudu ani zbadania linka do oryginalnego artykułu, ani nie sprawdził, że komentarz zamieścili właśnie Ojcowie Traditio, ani nie potrafił nawet zrozumieć, co przeczytał.

My doradzamy, żeby najpierw myśleć, a potem mówić. Ślepe przekonania są nic nie warte. A na pouczanie nas, co mamy robić, odpowiadamy krótko – nie przyjmujemy rozkazów ani z Watykanu ani z Moskwy ani z URM-u, ani z żadnego innego parszywego miejsca. Po prostu, robimy swoje. 

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=XU8LIwRUQJM]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.