Strona główna > Humor > W obronie czekoladowego kuraka

W obronie czekoladowego kuraka

Szanowny Panie Prezydencie, jesteśmy dumni z czekoladowego orła zwanego Kurakiem, który stoi dumnie przed pałacem prezydenckim. Z uznaniem patrzymy na dzieło cukierników, którzy nie szczędząc sił, pracy, a Pan 100 tys. złotych z naszych podatków zrobiliście wszystko by duma nas rozpierała. Jest to Kurak na miarę możliwości III RP i majestatu Pana Prezydenta. Jesteśmy z niego dumni. My tym kurakiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz kurak, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!

Mało tego, uważamy że ten symbol wzlotnego patriotyzmu powinniśmy potraktować jako wręcz dobro narodowe i utrwalić na pokolenia.

Jeżeli jakiś Lenin, może mieć swoje mauzoleum, to cóż można powiedzieć o takim symbolu. No nie wypada, by stał się on łupem żądnego poklasku i uciech tłumu głodomorów. Póki w naszym kraju nie brakuje szczawiu i mirabelek, powinniśmy brudne łapska wyciągnięte po nasz symbol z pogardą odtrącić i tych zamachowców na nasze dziedzictwo odsądzić od czci i wiary.
Wnioskujemy więc, o pozostawienie go w tak godnym miejscu, otoczenie opieką, stworzenie klimatyzowanego oszklonego pomieszczenia, by ani deszcze ani słońce nie zaszkodziły tej misternej sztuce.
My naród, będziemy wdzięczni za ten drobny gest uczyniony w naszą stronę. I obiecujemy już więcej nie wspominać o chlebie wystarczą nam, szczaw i mirabelki.

Powyższy apel prosimy o wysyłanie na adres mailowy Kancelarii Prezydenta RP

Bronisława Komorowskiego – Barejowskiego.

Nie ma możliwości byśmy mieli zawieść Pana Prezydenta. Spełniamy jego niewypowiedziane życzenie. My po prostu czytamy w jego myślach!!!

[email protected]

Społeczny Komitet Obrony Kuraka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *