Strona główna > NWO > W obawie przed żydami były mer Kowna prosi o azyl

W obawie przed żydami były mer Kowna prosi o azyl

Mer Kowna - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polska

Mer Kowna - Wiadomości Polska Świat - Wolna PolskaLitewski polityk, były mer Kowna, Vytautas Szustauskas, zamierza poprosić o azyl na Białorusi.

O tym fakcie donosi Delfi.lt Obecnie wyjaśnia on niuanse proceduralne. „Ja już dłużej nie mogę mieszkać na Litwie. Czego tylko nie poruszę to od razu pojawia się postępowanie przygotowawcze, strach pić wodę, a nuż otrują”- oświadczył Szustauskas.

Decyzja co do Białorusi wynikła z tego, że mieszkają tam jego krewni i znajomi. W ojczyźnie Szustauskas często wpadał pod lupę organów ścigania. Ostatnio, w końcu lipca, zatrzymano go w przeddzień parady sodomitów, która odbyła się w Wilnie.

Na placu gdzie zebrali się przeciwnicy zboczeńców, polityk, według doniesienia portalu, „wykrzykiwał hasła i pomstował”. Jego działania potraktowane zostały przez policję jako chuligaństwo. Kilka lat temu na byłego mera Kowna wpłynęła do prokuratury skarga za jego wypowiedzi o żydach.

W opinii przywódcy gminy żydowskiej Kowna, Jaques’a Hertz’a, Szustauskas powiedział, że „jeżeli żydzi nie byliby zniszczeni w czasie wojny to dzisiaj czyściłby im buty”. Ogółem w ciągu ostatnich 20 lat wytoczono mu 56 spraw. Musiał niejednokrotnie płacić grzywny i przesiedział także 30 dni w areszcie.

Za: http://www.rusimperia.info/news/id17333.html

Data publikacji: 8.08.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.