Strona główna > Świat > W natarciu amerykańska koncepcja wielopłciowych wychodków

W natarciu amerykańska koncepcja wielopłciowych wychodków

W schyłkowym okresie swego istnienia, Zachodnie Imperium Zła (USA & wasale) przypomina byka na arenie. Jeśli nie uda mu się atak na jeden cel momentalnie kieruje się ku następnemu.

Po nieudanych awanturach z Koreą Północna, Wenezuelą, Iranem, Rosją; Stany koncentrują teraz swą uwagę na Chinach. W kontekście powyższego Fred Reed analizuje w artykule z 7 bm., zatytułowanym „China and America: Scoping Out the Megacepts” ( https://www.unz.com/freed/) walory tych obu rywali.

Poniżej przedstawiam główne tezy tej publikacji, opatrzone na końcu mymi własnymi uwagami.

Amerykańskim komunałem jest twierdzenie, że demokracja to dobro, a im więcej demokracji tym lepiej. Powoduje to przejmowanie władzy przez pustogłowych głupców, którzy przyciągają do systemu władzy jeszcze głupszych od siebie.

Patrioci, którzy niekoniecznie wiedzą jak się ten termin poprawnie pisze, deklarują, że Ameryka nie jest, w odróżnieniu od Chin, państwem autokratycznym.

System autokratyczny nie jest zły, ale w demagogicznej propagandzie szybko zastępowany jest terminem „dyktatura” i porównywany z dokonaniami Hitlera.

Chiny nie są dyktaturą, ale autorytarną oligarchią technokratyczną, co umożliwia szybkie instalowanie w strukturach władzy inteligentnych i wykwalifikowanych osób.

Xi Jingping ma dwa fakultet:y inżynierii chemicznej i prawa. Trump jest spekulantem nieruchomości, kompletnym ignorantem w dziedzinach technologii, historii, geografii i administracji.

Chińskie kierownictwo to inżynierowie, naukowcy i ekonomiści, podczas gdy amerykańskie składa się głównie z prowincjonalnych prawników i drobnych demagogów.

Amerykanom wmawia się, że mają więcej wolności. Weźmy pierwszą z brzegu wolność słowa! Spróbuj powiedzieć coś w USA przeciw żydom, Izraelowi, aborcji, feminizmowi, itd.!

Wybory, które są imperatywem demokracji, to okropność polegająca na współzawodnictwie głupców w obszarze wąskich interesów poszczególnych sponsorów tychże.

Chiny ze swym stabilnym rządem mogą planować w perspektywie długofalowej, podczas gdy w USA nie myśli się dalej niż do terminu kolejnych wyborów.

Ameryka ugina się pod naporem niszczycielskiej różnorodności; rasowej, seksualnej, etnicznej i religijnej; nieokiełznanej przestępczości, mas bezdomnych zapaskudzających ulice miast, dziesiątek konglomeratów urbanistycznych zasiedlonych przez populację czarnych analfabetów. Chiny to monokultura za wyjątkiem Ujgurów i Tybetan.

Tak więc Ameryka ma do wyboru: rozpętanie wojny światowej lub transformację w przeciętne państwo, które w pokoju skoncentruje się na problemie wielopłciowych toalet publicznych.

Ostatni akapit nie jest edytorską pomyłką autora, ale demonstruje jego przekonanie, że społeczna degradacja „przodującej demokracji świata” jest na tyle permanentną, by uniemożliwić rozwój niczego ponad „teorię wychodków publicznych”!

Nie inaczej jest w pozostałych państwach Zachodu, gdzie „negatywny dobór naturalny” powoduje maksymalną koncentrację głupców, łajdaków, oszustów i innych psychopatów wszelkiego autoramentu, na szczytach władzy, w urzędach administracji, sądownictwie, na uczelniach itd.! Który to trend nieuchronnie prowadzi do samounicestwienia społeczeństw i narodów.

Nie można natomiast zgodzić się z twierdzeniem, że Stany to demokracja. Cały Zachód stanowi jedną wielką żydowską oligarchię ukrytą za dyskretną woalą „fasadowej demokracji”.

Chiny natomiast to agnostyczna „dyktatura proletariatu” z kapitalistyczną gospodarką. Jedynie brak dostatecznej ilości żydowskich kadr w ogromnym chińskim społeczeństwie, uniemożliwia transformację tego państwa na modłę amerykańską (zachodnią).

Stąd też gorączkowe wysiłki żydów zmierzające do przekształcenia Rosji w II Żydokomunę (ZSRR bis) i skonsolidowania jej gospodarczo i etnicznie z Chinami w nowym szatańskim bloku kolejnego wschodniego imperium zła.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1019313,w-natarciu-amerykanska-koncepcja-wieloplciowych-wychodkow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.