Strona główna > Świat > W każdej 4.8 sekundy biała kobieta albo dziewczynka w Europie jest gwałcona przez muzułmanów

W każdej 4.8 sekundy biała kobieta albo dziewczynka w Europie jest gwałcona przez muzułmanów

Memy mają moc. Statystyki mają moc. Kto z nas nie słyszał statystyk, wałkowanych na uniwersytetach, że jedna na trzy studentek zostanie zgwałcona? Bez względu na to czy statystyki są dokładne czy nie, jest to manifestacja wielkiej możliwości „lepkich” faktów i liczb na przenikanie i wpływanie na publiczny dialog.

a

W dzisiejszych czasach i wieku natychmiastowej komunikacji, taka „lepkość” jest narzędziem niewiarygodnej potęgi dla ruchów zdolnych ją poskromić. Jako kwestię to ilustrującą nam bliższą, możemy przytoczyć ostatni przykład tej „lepkości” w powstaniu określenia „kukserwatywny”. Kształtowanie takich memów pozwala na naświetlenie spraw i kwestii znaczenia wewnątrz ruchu czy zmagania.

Jest to ważne, aby słupki nie były wyższe niż w naszym własnym zmaganiu. Staramy się nie tylko zapobiec upadkowi Zachodniej Cywilizacji i śmierci naszego dziedzictwa i kultury, ale ochronić życia najwrażliwszych z naszych członków. Jesteśmy w stanie egzystencjonalnej wojny z przeciwnikami, którzy myślą o niczym innym, jak gwałceniu naszych dzieci, atakowaniu starszych i wysadzaniu w powietrze niewinnych (jak widzieliśmy to właśnie w Paryżu). Potęgując to, jesteśmy gnębieni przez grupy jednostek w naszych szeregach, które robią wszystko, co tylko mogą, aby przyspieszyć ten proces niszczenia i zniewolenia.

Dla każdego, kto nie czytał o wydarzeniach z Rotherham i ponad 1400 białych dziewczynek w wieku 11-16 lat, które zostały zbiorowo zgwałcone przez gangi gwałcicieli, torturowane i wszelkimi zamiarami i środkami zniewolone przez muzułmańskich imigrantów w UK, Niezależne dochodzenie w sprawie seksualnego wykorzystywania dzieci w Rotherham (1997-2010) [1] brytyjskiego rządu powinno być pierwszym krokiem ku zrozumieniu horroru, który nas gnębi. Dla tych, jak my, których umysły i dusze już są torturowane taką wiedzą, najbardziej niecierpiącymi zwłoki pytaniami, które powracają, są jak najlepiej walczyć w tej wojnie, która nas wita.

a

Jednym ważnym składnikiem naszej walki musi być przebudzenie śpiących dookoła nas mas. Musimy służyć jako awangarda naszej szerokiej kultury i jednym z pierwszych kroków ku temu jest rozprzestrzeniać te „lepkie” fakty, które pomogą przeprowadzić proces przebudzania.

Statystyki poniżej są moją próbą małego wkładu w tym niedostatku.

Populacja „Zachodniej Europy” liczy z grubsza 409 milionów. Lista narodów, które podchodzą pod nazwę „Zachodnia Europa” jest niemal taka sama jak europejskich krajów z dużą liczbą muzułmańskich imigrantów.

Zgodnie ze Szwedzką krajową radą dla zapobiegania przestępczości w Szwecji, w 2013 roku, 700 kobiet i 300 dzieci zostało zgwałcone przez muzułmanów w pierwszych siedmiu miesiącach tegoż roku. Argumentują również, że rzeczywiste liczby są od 40% do nawet 90% wyższe niż te, ale ze względu na ostrożność wykorzystamy oficjalne cyfry. [2]

1000 gwałtów na 7 miesięcy daje ok. 142 gwałty na miesiąc w Szwecji.

Populacja Szwecji liczy 9 mln 415 tys.

409 milionów (populacja Zachodniej Europy) podzielona przez 9 415 000 daje ok. 43.44

Stąd można ekstrapolować, że jeśli wskaźnik gwałtów jest prawdziwy dla całej Zachodniej Europy, to prawie 6206 białych kobiet i dzieci jest gwałcone miesięcznie w Europie przez muzułmanów.

a

Dzieląc to przez 30 dostajemy prawie 207 kobiet i dzieci gwałconych w Europie każdego dnia. Na godzinę jest to ponad 8. To sugeruje, że na każde 7 minut w Europie przez muzułmanów jest gwałcona jedna białą kobieta lub dziewczynka.

Jednakże… te liczby nie uwzględniają masowej epidemii gwałtów dokonywanych przez kawalerów i gangi gwałcicieli, popełnianych na całym kontynencie, najbardziej wyraźnych przypadku Rotherham.

Jeśli ekstrapolujemy dane z dochodzenia brytyjskiego rządu na Rotherham, otrzymamy znacznie bardziej okropny obrazek.

W Rotherham 1400 dziewczynek w wieku 11-16 lat było wielokrotnie gwałconych przez gangi i torturowanych na przestrzeni 16 lat.

Dochodzenie rządu sugeruje, że każde dziecko zostało zgwałcone przynajmniej 200 razy podczas wymuszonego okresu niewolnictwa (albo, jak rząd to nazywa, „prostytucji”).

Daje to 280 tysięcy gwałtów i nie uwzględnia wielu sprawców gwałcących pojedyncze dziecko za jednym razem jako gwałty wielokrotne.

Przez 16 lat daje to jeden gwałt na dziecku płci żeńskiej na każde 30 minut.

Zostały udokumentowane gangi kawalerów i muzułmańscy sprawcy dziecięcych gwałtów w całej Zachodniej Europie. Takie wydarzenia nie są absolutnie w żaden sposób ograniczane w UK i wygląda na równie powszechne we wszystkich europejskich państwach z dużą liczbą muzułmańskich imigrantów.

Populacja Rotherdamu stanowi ok. 0.002681 populacji Zachodniej Europy. W Rotherham gwałcone są dwie dziewczynki na godzinę. Stąd jeśli wskaźnik gwałtów byłby taki sam na osobę w reszcie Europy, ponad 7 tysięcy w Europejskich kobiet byłoby gwałcone przez muzułmanów w każdej godzinie.

Czysto teoretycznie, załóżmy, że wskaźnik gwałtów w Rotherham był dziesięciokrotnie wyższy niż w Zachodniej Europie jako całości. Wygląda to drastycznie wyzej niż miało by miejsce w rzeczywistości, nie wspominając o tym, że zaangażowani eksperci uznali, że liczba 1400 była znacznie niższa niż faktyczna liczba zgwałconych dzieci, jednak załóżmy teoretycznie, że wydarzenia z Rotherham były dziesięciokrotnie gorsze niż w całej Europie Zachodniej.

Przez taką ekstrapolację byłoby prawie 746 dziewcząt na godzinę gwałconych w Europie, plus ponad 8 kobiet i dzieci ze Szwedzkich raportów, ekstrapolowanych na resztę Europy. Daje to niespełna 5 europejskich kobiet lub dzieci gwałconych na sekundę przez muzułmanów.

Oznacza to, że dzisiaj w Europie jest gwałcone przez muzułmanów 4.8 europejskich kobiet i dzieci.

Jest to próba określenia w przybliżeniu jak wiele europejskich kobiet i dzieci jest gwałconych przez muzułmanów. Oczywiście można do tego dojść tylko przez ekstrapolację. Podczas gdy niektórzy mogą spierać się ze statystykami, wymaga powtórzyć jeszcze raz, że te liczby są oparte tylko na zgłoszonych gwałtach w Szwecji, które Szwedzka krajowa rada dla zapobiegania przestępczości oszacowała na 40% do 90% poniżej rzeczywistych liczb gwałtów, które zaistniały, i poprzez użycie oficjalnych liczb z Rotherham, które rząd brytyjski podobnie uznał za daleko niższe niż w rzeczywistości mające miejsce. W dodatku do tego, liczby z Rotherham zostały ekstrapolowane na poziomie jedynie 10%.

Julian Langness

Tłum. Work Buy Consume Die

Źródło: http://www.counter-currents.com/2015/11/every-4-8-seconds-a-white-woman-or-girl-is-raped-by-muslims-in-europe/

Uwagi:

  1. Jay, Alexis OBE. Independent Inquiry Into Child Sexual Exploitation In Rotherham (1997-2013). Rotherham Metropolitan Borough Council. 2014. Web (PDF). 12 Nov. 2015. http://www.rotherham.gov.uk/downloads/file/1407/independent_inquiry_cse_in_rotherham
  2. Sverigeradio.se. “Allt fler unga flickor anmäler våldtäkt”. Sverigesradio.se. 8 Aug. 2013. Web. 11 Nov. 2015. http://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=103&artikel=5612131

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *