Strona główna > NWO > Apokalipsa > New World Order – W Kanadzie mordowanie legalne

New World Order – W Kanadzie mordowanie legalne

Nowy Porządek Świata – W Kanadzie uśmiercanie „niewygodnych” i legalizacja „pomocy” w samobójstwie.

ŻYDOWSKA KANADA

Postęp Nowego Porządku Świata: W Kanadzie „uśmiercanie niepożądanych” i legalizacja „wspomagania samobójstwa”.

a2

Kanada jest laboratorium w dziedzinie prawnego opracowywania uzasadnienia dla uśmiercania ludzi metodą eutanazji lub medycznego samobójstwa.

26.02.2016 – Parlament. Ustawa zakłada bezalternatywny wyrok „uśmiercenia” każdego człowieka wedle uznania dwóch lekarzy. Ani sam człowiek ani jego rodzina nie mają prawa głosu.

25.02.2016 – Prasa kanadyjska opublikowała raport z dyskusji w kanadyjskim parlamencie w sprawie legalizacji „wspomaganego samobójstwa” (medyczna pomoc w samobójstwie)./PS

KANADA : PRZYMUSOWE UŚMIERCANIE NIEPOŻĄDANYCH

26.02.2016 – Kanada dyskutowała na temat zmuszania do śmierci niepożądanych dorosłych i dzieci. Dyskusja odbywała się w parlamencie. Prawo zakłada bezalternatywny wyrok „uśmiercenia” każdego człowieka wedle uznania dwóch lekarzy. Ani sam człowiek ani jego rodzina, nie mają prawa głosu. Dwóch lekarzy decyduje czy dorosły człowiek lub dziecko muszą być poddane uśmierceniu lub eutanazji. Dwóch lekarzy sporządza protokół, jeden z nich przy pomocy medykamentów zabija pacjenta a następnie obaj podpisują raport o pomyślnym przeprowadzeniu morderstwa. Dzisiaj Kanada jest laboratorium prawnego opracowywania uzasadnienia uśmiercania ludzi metodą eutanazji lub medycznego samobójstwa.

Zakłada się, że po Kanadzie takie prawo będzie wprowadzone we wszystkich krajach świata.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/canadian-gvmt-panel-pushing-the-near-worst-case-scenario-wide-open-euthanas

Kanada: Parlament legalizuje „pomoc w samobójstwie”.

25.02.2016 – Prasa kanadyjska opublikowała sprawozdanie z dyskusji w parlamencie kanadyjskim na temat legalizacji „wspomagania samobójstw” (medyczne wspomaganie samobójstwa).

Parlament Kanady rozpatruje samobójstwo jako odmianę eutanazji. Pod głosowanie wniesiono kwestię tego, że ze wszech miar trzeba pomagać w samobójstwie wszystkim tego pragnącym w kanadyjskim społeczeństwie. Parlament Kanady zamierza zobowiązać wszystkie lokalne szpitale katolickie do udostępniania „usług” w zakresie eutanazji i wspomaganych samobójstw.

Antyświat? (Od red. www.dsnmp.ru – to jest postęp i oddech Nowego Porządku Świata Antychrysta)

a50

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/breaking-canadian-gvmt-panel-recommends-forcing-catholic-hospitals-to-eutha

#РусскиеМатери
#RussianMothers

www.русскиематери.рф

P.S. Powinniśmy zawsze pamiętać, że eutanazja (przypadek dobrowolnego przyjęcia śmierci) jest grzechem samobójstwa, który jest porównywany z bluźnierstwem przeciwko Duchowi Świętemu, to znaczy z jedynym grzechem, którego Bóg nie wybacza co oznacza, że zbawienie jest niemożliwe w takim przypadku a w przypadku przymusowego narzucania ludziom eutanazji jest to grzech zabójstwa, którego konsekwencją (zgodnie z nieuniknionym prawem Bożym) w ostatecznym wyniku dla osób biorących udział w jego narzucaniu i przeprowadzaniu, jako reguła, jest zakończenie życia gwałtowną śmiercią (inaczej nie bywa!).

Za: http://dsnmp.ru/postup-novogo-mirovogo-poryadka-kanada-umershhvlenie-neugodnyih-i-legalizatsiya-soprovozhdeniya-samoubiystv/

Data publikacji: 28.02.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *