Strona główna > NWO > W Izraelu nanoszą już kody kreskowe na czoła

W Izraelu nanoszą już kody kreskowe na czoła

W armii izraelskiej już znakuje się żołnierzy kodami kreskowymi podczas fotografowania. List do Redakcji www.3rm.info.

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Niejednokrotnie już publikowaliśmy materiały dotyczące kwestii znakowania ludzi na znamieniem-„kodami kreskowymi”. Niektórzy specjaliści i eksperci uważają, że nanoszenie kodów kreskowych (znamienia, pieczęci) na czoło człowieka będzie odbywało się podczas wykonywania fotografii potrzebnych do nowych biometrycznych dokumentów elektronicznych (paszporty, dowody tożsamości w formie plastikowej karty). Na adres Redakcji naszego portalu przysłano list z Izraela w którym jego autor prosi o pomoc ekspertów i specjalistów. Prosimy tych, którzy są w stanie uspokoić nasze zdumienie, wątpliwości i obawy powstałe podczas przeglądania nadesłanych fotografii procesu fotografowania w armii izraelskiej. Przecież, co do tego nie ma wątpliwości, takie technologie są powszechne w całym świecie i będą wprowadzane i stosowane we wszystkich krajach. Wydaje się, że nasze najgorsze obawy są uzasadnione.

————————————————————————————————————————————–

List do Redakcji

Chrystus Zmartwychwstał!

Czy w punkcie poborowym armii izraelskiej CAHAL, pod pretekstem fotografowania, prowadzi się laserowe znakowanie znamieniem Bestii? Proszę nie zamieszczać syjonistycznych komentarzy do artykułu ponieważ podana informacja niepokoi ludzi prawosławnych (nie żydów i żydomasonów), którzy przymusowo znajdują się w tym kraju (Izraelu) i powinni poznać prawdę! Proszę was, eksperci, o skomentowanie przedstawionych fotografii. Co to za „aparat fotograficzny”? Dlaczego jest on podłączony do skanera kodów  kreskowych (z laserem)? Co znajduje się w pobliżu skanera odcisków palców? Czy to nie jest laserowe skanowanie tęczówki oka? Bracia i siostry, bardzo potrzebujemy waszej pomocy!

—————————————————————————————————————————————–

Bracia i siostry, przeglądnijmy uważnie nadesłane fotografie.

1- Poborowym „ściągają” paluszki. Proszę zwrócić uwagę na leżący po lewej stronie arkusz papieru z kodami kreskowymi na samoprzylepnych naklejkach (jeden na samym końcu jest już odklejony, najwyraźniej dla widocznego poborowego).

iz1

2- Najwyraźniej na tej fotografii zdejmuje się „mapę” położenia zębów. I znowu na stole przed dziewczyną leży arkusz papieru z kodami kreskowymi a także leży przy tym skaner sczytujący kody kreskowe (taki jak w sklepie).

iz2

3- Proszę zwrócić szczególną uwagę na „aparaty fotograficzne”. Na ich szczycie zamontowane są masywne dodatki niepodobne do zwykłych lamp błyskowych.  Każdy „aparat” podłączony jest do 3 kabli.

iz3

4- Proszę zwrócić uwagę na monitor stojący na stole dziewczyny-operatora. Po lewej stronie na monitorze widać fotografię twarzy poborowego a z prawej strony monitora widoczny jest kod kreskowy, który połączony jest linią ciągłą z czołem młodego człowieka z fotografii. Na stole przed dziewczyną-operatorem leży także skaner do sczytywania kodów kreskowych.

UWAGA! SZARY, CENTRALNY KABEL PODŁĄCZONY JEST DO „APARATU FOTOGRAFICZNEGO” A DRUGI JEGO KONIEC JEST PODŁĄCZONY DO SKANERA SCZYTUJĄCEGO KODY KRESKOWE!

IZ4

Jako możliwość.

Każdemu poborowemu wydawany jest, zgodnie z jego cyfrową nazwą-kodem (izraelski INN, SNILS), kod kreskowy. Podczas weryfikacji przed komisją poborową poborowy przedstawia tylko swoje znamię na naklejce, ktore skanerem jest sczytywane przez operatora i następnie wprowadza on do komputerowej bazy danych odciski palców, pantomogram zębów (mapa zębów), tęczówkę oka…poborowego. Podczas fotografowania poborowego kod kreskowy z naklejki (stickera) za pośrednictwem skanera przesyła się do „aparatu fotograficznego” i już za jego pomocą nanosi się, niewidzialny dla oczu, izotopowy lub laserowy znak na czoło. Oczekujemy na wnioski i opinie specjalistów i ekspertów. Ale w każdym razie sam fakt istnienia, na wszystkich etapach przygotowywania dokumentów biometrycznych, papierowych arkuszy z naklejkami z kodami kreskowymi, skanerów sczytujących kody kreskowe (podłączone do „aparatów fotograficznych) mówi o tym, że my, co najmniej, stoimy na progu znakowania ludzi znamieniem Antychrysta.

Panie, zmiłuj się!

P.S.

Bracia i siostry!

Prosimy Was wszystkich o rozpowszechnianie linku do tej publikacji, maksymalnie szeroko, w sieciach społecznościowych, na chatach, forach, w poczcie elektronicznej, itd. Konieczna jest pilna i asowa kampania informacyjna dotycząca tych nowych, ujawnionych faktów wprowadzania znamienia-pieczęci Antychrysta.

Dopomóż nam Boże!

Źródło: http://3rm.info/35966-kak-v-armii-izrailya-nanositsya-nachertanie.html

Data publikacji: 9.06.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.