Strona główna > Bez kategorii > W Izra-hellu chcą zakazać wysysania krwi. Aj, waj !!!

W Izra-hellu chcą zakazać wysysania krwi. Aj, waj !!!

Na podstawie: http://www.rusimperia.info/news/id13781.html

Data publikacji: 14.08.2012

Tłum. RX

Rytuał przymierza – dziecka, które stanie się zakałą ludzkości z Czym? Bo to karykatura nawet bożka Jahwe.
po lewej: Rebe sprzymierza żydka z …?
po prawej: Poharatany żydek w bandażach ale już osiągnął boskość

Stowarzyszenie Pediatrów Izra-hella żąda położenia kresu niebezpiecznej praktyce oralnego wysysania krwi po obrzezaniu. Jak donoszą izra-hellskie me(n)dia pediatrzy wezwali Ministerstwo Zdrowia Izra-hella do rozpoczęcia kampanii uświadamiającej przez polikliniki i miejskie Oddziały Matki i Dziecka. Od 2001 roku do 2011 roku mnóstwo nowonarodzonych dzieci zostało zarażonych herpesem po tym jak przeprowadzono rytuał odsysania ustami krwi (z penisa). Dziesięciu niemowlaków trzeba było hospitalizować, dwóch niemowlaków doznało porażenia mózgu a jeszcze dwóch zmarło. Badania amerykańskich lekarzy potwierdzają wnioski izra-hellskich kolegów. Według ich danych szanse infekcji herpesem podczas wykonywania rytuału obrzezania z wysysaniem krwi (z penisa) ustami są od 3 do 4 razy większe niż podczas zwykłego rytuału. Przywódcy, praktykujących ten rytuał ultrajudejskich sekt, porównali powyższą inicjatywę z minionymi prześladowaniami żydów.

„Przeżyliśmy hiszpańską Inkwizycję, przeżyliśmy nazistowskie obozy koncentracyjne to nie poddamy się i teraz”- powiedział duchowy przewodnik satmarskich chasydów, rabin Aaron Teitelbaum.

Komentarz: Redakcja StSy jest wstrząśnięta nową falą antysemityzmu i to w samym Izra-hellu. Świątobliwi „starsi bracia w wierze” są znowu prześladowani, na razie w sferze religijnej, co jednak wkrótce, jeśli się temu nie zapobiegnie natychmiast, może przerodzić się w masowe holocausty, przewyższające swoją skalą okropności sześciomilionowe holocausty, z początku wieku XX a także z okresu II Wojny Światowej, nie wspominając mnóstwa pomniejszych holocaustów. Proponujemy wszystkim judeochrześcijanom a także KEPskim (Konferencja Episkopatu Polski) pisanie listów protestacyjnych do Knesejmu, Knesetu i do „naszego najukochańszego ojca świętego”, Ratzingera-Taubera, w obronie uciśnionego herrenvolku chasydzkiego. Pamiętajcie drodzy bracia judeochrześcijanie o nowych i obowiązujących Was wojtyliańskich dogmatach, które brzmią: „antysemityzm jest grzechem śmiertelnym” oraz „kto spotyka Chrystusa ten spotyka judaizm”. Tak, tak. Takie brednie Was obowiązują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.